مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » کانادا » پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019

پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019شما هم با مطالعه نمودن مقاله پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019 این فرصت رادارید تا به اطلاعات جامعی در رابطه با شرایط کاری در کشور زیبا و پیشرفته کانادا  به دست آورید.داشتن اطلاعاتی در مورد موضوع پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019 از جمله موضوعاتی است که بسیاری از افراد در پی کسب اطلاعاتی راجع به آن هستند. و این موضوع به دلیل پیشرفته بودن کشور کانادا و هم چنین به خاطر شرایط کاری فوق العاده در این کشورمی باشد، در ادامه این مقاله شما این فرصت را دارید تا به اطلاعاتی در خصوص این موضوع  به دست آورید.

آشنایی با پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019

نمایندگان فروش

بر اساس گزارش RANDSTAD، HR، نمایندگان فروش پس از کارگران عمومی دومین شغل در کانادا هستند که در سال جاری کار می کنند. در اغلب موارد،  درآمد این اشخاص به کمیسیون بستگی دارد، به همین دلیل هرچه بیشتر  موفق به فروش شوند در آمدشان بیشتر می شود.
مدیر حساب
مدیران حساب  در زمینه کسب و کار بسیار مهم هستند، زیرا نه تنها مشتریان جدید را پیدا می کنند بلکه کارهایی را که برای حفظ مشتریان موجود  لازم می باشد انجام می دهند. به همین دلیل است که مهارت های عالی افراد، تفکر خلاق و دانش فنی کسب و کار از جمله الزامات  این کار می باشد.
مشاور مدیریت کسب و کار
مشاوره مدیریت کسب و کار به علت مشاوره تخصصی در مورد چگونگی تولید بیشتر در یک رشته خاص بسیار کاربردی می باشد مشاوره نیز یکی از این موارد است
مدیر پروژه مهندسی
مدیران پروژه های مهندسی در سال جاری و در سراسر کانادا و با توجه به رشد بازار مسکن و پروژه های زیربنایی که توسط دولت تامین می شود،  از جمله پر متقاضی ترین مشاغل در کشور کانادا می باشد

مهندس هوافضا
ناوگان هوایی کانادا  کهدارای سابقه زیای می باشد و به نوعی اولین ناوگان هوایی در بین کشور های جهان می باشد.بنابراین انتظار می رود صنعت هوافضا در این کشور دارای رشد  چشم گیری باشد مهندسان هوافضایی راه را برای سیستم های هوافضا جدید، محیط زیستی و ایمن تر هدایت خواهند کرد.

تحلیل گر کسب و کار
تحلیل گران کسب و کار، مهارت های مالی و مهارت های فنی را برای کمک به کسب و کار به منظور بهبود روندکسب و کار  ایجاد می کنند می کنند.

 حسابداری
حسابداری ازجمله مشاغل عالی در کشور کانا دا می باشد زیرا حسابداران می توانند تقریبا در هر کجا کار پیدا کنند،

مدیر پروژه IT
مدیران پروژه های فناوری اطلاعات، که وظیفه آنها نظارت بر توسعه پروژه های تکنولوژیکی، کار با انواع متخصصین فنی دیگر می باشداز جمله پر متقاضی ترین مشاغل در کشور کانادا می باشد.

مهندس نرم افزار
همانطور که بیشتر زندگی روزمره ما به نوعی نرم افزار بستگی دارد، مهندسان نرم افزار دیگر فقط در صنعت تکنولوژی  به فعالیت نمیپردازند آنها می توانند مشاغلی با درآمد خوب را در مورد هر بخش پیدا کنند، چه در بانک داری و چه در سایر مشاغل دولتی دیگر
مهندس مکانیک
یک مهندس مکانیک ماشین، ماشین آلات و سیستم های هوش مصنوعی در کشور کانادا می تواند استراتژی اطلاعات هوش مصنوعی Pan-Canadian  را افزایش دهد.
راننده کامیون
در کانادا حدود نیمی از رانندگان کامیون در حال رسیدن به سن بازنشستگی هستند که این  موضوع منجر به افزایش تقاضا در چند سال آینده شده است.

تکنسین صنعتی
رشد در بخش تولید به این معنی است که تقاضا برای کار در کارکارخانه ها بسیار چشم گیر بوده است علاوه بر این، در این  کشور با کمبود کارگران واجد شرایط  رو به رو شده اند و اگر  متقاضیان کار در کانادا مهارت و تجربه داشته باشند، در این صورت می توانند برای انتخاب بهترین کارها  در این کشور اقدام نمایند مخصوصا در ابلات نووا اسکوشیا، آلبرتا، ساسکاچوان، بریتیش کلمبیا و نیوفاندلند و لابرادور.
جوشکار
جوشکاران یکی از بیشترین مشاغل مورد نیاز در بخش تولید در کانادا می باشند اگر  متقاضیان کار در کانادا می خواهند که پتانسیل درآمدشان را به میزان قابل توجهی افزایش دهند، می توانند به عنوان یک جوشکار لوله یا، جوشکاری زیر آب، که دارای در آمد بهتری می باشد  واجد شرایط باشند.
مربی کالج
در کشور کانادا شغل معلمی در  تمام سطوح  و مقاطع تحصیلی دارای بیشترین متقاضی می باشد.

داروساز
در کشور کانادا میزان تقاضا برای داروسازان زیاد می باشدکه  به علت پیر شدن مردم این کشور نیاز به درمان زیاد می باشد.

روان شناس
اهمیت سلامت روان به علت تقاضای روزافزون در کانادا رو به افزایش می باشد و در چند سال آینده ممکن است که این کشور با کمبود روان شناسان حرفه ای های آموزش دیده در این زمینه  مواجه شوند.

پزشک خانوادگی
به صورت کلی برای واجد شرایط شدن  به عنوان یک پزشک خانوادگی، به سال ها  زمان نیاز دارد ، اما حقوق و دستمزد بالادر این مشاغل منجر به تقاضای بالای این شغل شده است.
پرستاران ثبت شده در سراسر کانادا، همچنین در جوامع روستایی کوچک که در آنها ممکن است اولویت های مراقبت های بهداشتی باشد، مورد تقاضا هستند. با بمب های سنی سالخورده که نیاز به مراقبت های بهداشتی بیشتری دارند و بسیاری از پرستاران ثبت نام شده به سن بازنشستگی خود می رسند، این یکی از حرفه های مهم است که پس از سال 2020 تقاضا می شود.
خلبان هواپیما
از آنجایی که سن متوسط ​​برای  خلبانان در کانادا و در سال 2014 ، سن 44سالگی می باشد به این علت این شغل بسیار پر متقاضی می باشد

مزیت های اشتغال به کار در کشور کانادا

  • وجود فرصت های شغلی بسیار زیاد در این کشور
  • صحبت کردن مردم این کشور به زبان انگلیسی ک منجر به رات تر شدن شرایط کاری در این کشور می شود

مهاجر پذیر بودن کانادا به صورتی که تعداد مهاجران در این کشور بالا است که هیچ دید نژاد پرستانه ای وجود ندارد و فقط کافی است متقاضی کار در کانادا با تخصص در رشته تحصیلی اش و با تسلط به زبان انگلیسی برای کاری درخواست دهد، به صورتی که اگر شرایط مورد نظر کارفرما را داشته باشد دیگر ملیتش اهمیتی نخواهد داشت

در صورتی که شما هم با مطالعه نمودن مقاله پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019 علاقه مند به اشتغال در یکی از این مشاغل و هم چنین مهاجرت کاری به این کشور شدید این فرصت را دارید تابا مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر کار در کانادا و یا تحصیل پزشکی در کانادا به اطلاعات جامعی دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *