مهاجرت کاری کانادا

پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019

پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019

با مطالعه مقاله پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019 این فرصت را دارید تا به اطلاعات جامعی در رابطه با شرایط کاری در کانادا اطلاعاتی به دست آورید. داشتن اطلاعاتی در مورد موضوع پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019 از جمله موضوعاتی است که بسیاری از افراد در پی کسب اطلاعاتی راجع به آن هستند. این موضوع به دلیل پیشرفته بودن کشور کانادا و هم چنین به خاطر شرایط کاری فوق العاده در این کشور می باشد، در ادامه این مقاله شما این فرصت را دارید تا به اطلاعاتی در خصوص این موضوع به دست آورید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مفتخر به راهنمایی شما در این باب است.

بررسی پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019

مهاجر پذیر بودن کانادا به صورتی که تعداد مهاجران در این کشور بالا است که هیچ دید نژاد پرستانه ای وجود ندارد و فقط کافی است متقاضی کار در کانادا با تخصص در رشته تحصیلی و با تسلط به زبان انگلیسی برای کاری درخواست دهد، به صورتی که اگر شرایط مورد نظر کارفرما را داشته باشد دیگر ملیت اهمیتی نخواهد داشت. در ادامه این مقاله به بررسی پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019 نیز خواهیم پرداخت. این مشاغل عبارتند از:

نمایندگان فروش و مدیر حساب در کانادا

بر اساس گزارش RANDSTAD، HR، نمایندگان فروش پس از کارگران عمومی دومین شغل در کانادا هستند که در سال جاری کار می کنند. در اغلب موارد، درآمد این اشخاص به کمیسیون بستگی دارد، به همین دلیل هرچه بیشتر موفق به فروش شوند در آمد بیشتر می شود. میزان درآمد سالانه نمایندگان فروش در کشور کانادا 40.000 الی 60.000CAD (دلار کانادا) در سال است. مدیران حساب در زمینه کسب و کار بسیار مهم هستند، زیرا نه تنها مشتریان جدید را پیدا می کنند بلکه کارهایی را که برای حفظ مشتریان موجود لازم می باشد انجام می دهند.

به همین دلیل است که مهارت های عالی افراد، تفکر خلاق و دانش فنی کسب و کار از جمله الزامات این کار می باشد. متوسط حقوق مدیر حساب انتاریو در کانادا 65.000CAD (دلار کانادا) در هر سال یا 33.33CAD (دلار کانادا) در ساعت است. جایگاه های سطح ورود از 42998CAD (دلار کانادا) در سال شروع می شود در حالی که بیشتر کارگران با تجربه بالغ بر 110500CAD (دلار کانادا) در سال دارند.

مدیریت کسب و کار و مدیر پروژه مهندسی در کانادا

مشاوره مدیریت کسب و کار به علت مشاوره تخصصی در مورد چگونگی تولید بیشتر در یک رشته خاص بسیار کاربردی می باشد مشاوره نیز یکی از این موارد است. متوسط حقوق مدیریت کسب و کار در کانادا 129.890CAD (دلار کانادا) در سال یا 66.61CAD (دلار کانادا) در ساعت است. جایگاه های سطح ورود از 43.546CAD (دلار کانادا) در سال شروع می شود در حالی که بیشتر کارگران با تجربه 220812CAD (دلار کانادا) در سال دارند.

مدیران پروژه های مهندسی در سال جاری و در سراسر کانادا و با توجه به رشد بازار مسکن و پروژه های زیربنایی که توسط دولت تامین می شود، از جمله پر متقاضی ترین مشاغل در کشور کانادا می باشد. میانگین درآمد بدین صورت است:

عنوان شغلی دستمزد به CAD (دلار کانادا)
مدیران پروژه های سطح ورودی 89.286
مدیران پروژه مستقر 96425
مدیران پروژه (IT) 100000
مدیران پروژه های مهندسی 107472

هوافضا و تحلیل گر کسب و کار در کانادا

ناوگان هوایی کانادا که دارای سابقه زیای می باشد و به نوعی اولین ناوگان هوایی در بین کشور های جهان می باشد. بنابراین انتظار میرود صنعت هوافضا در این کشور دارای رشد چشم گیری باشد. مهندسان هوافضایی راه را برای سیستم های هوافضا جدید، محیط زیستی و ایمن تر هدایت خواهند کرد. میزان درآمد 89.700CAD (دلار کانادا) در سال است. تحلیل گران کسب و کار، مهارت های مالی و مهارت های فنی را برای کمک به کسب و کار به منظور بهبود روند کسب و کار ایجاد می کنند می کنند.

مهندس نرم افزار و مکانیک در کانادا

همانطور که بیشتر زندگی روزمره ما به نوعی نرم افزار بستگی دارد، مهندسان نرم افزار دیگر فقط در صنعت تکنولوژی به فعالیت نمی پردازند. آنها می توانند مشاغلی با درآمد خوب را در مورد هر بخش پیدا کنند، چه در بانک داری و چه در سایر مشاغل دولتی دیگر. یک مهندس مکانیک ماشین، ماشین آلات و سیستم های هوش مصنوعی در کشور کانادا می تواند استراتژی اطلاعات هوش مصنوعی Pan-Canadian را افزایش دهد. حسابداری ازجمله مشاغل عالی در کشور کانادا می باشد زیرا حسابداران می توانند تقریبا در هر کجا کار پیدا کنند.

میانگن درآمد بدین صورت است:

شغل درآمد به CAD (دلار کانادا) در سال
مهندسی نرم افزار 73.161
مهندسی مکانیک 56.533
حسابداری 57.700

تکنسین صنعتی و جوشکار و پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019

تکنسین صنعتی و جوشکار و پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019

رشد در بخش تولید به این معنی است که تقاضا برای کار در کارکارخانه ها بسیار چشم گیر بوده است علاوه بر این، در این کشور با کمبود کارگران واجد شرایط رو به رو شده اند و اگر متقاضیان کار در کانادا مهارت و تجربه داشته باشند، در این صورت می توانند برای انتخاب بهترین کارها در این کشور اقدام نمایند مخصوصا در ابلات نووا اسکوشیا، آلبرتا، ساسکاچوان، بریتیش کلمبیا و نیوفاندلند و لابرادور.

جوشکاران یکی از بیشترین مشاغل مورد نیاز در بخش تولید در کانادا می باشند اگر متقاضیان کار در کانادا می خواهند که پتانسیل درآمد را به میزان قابل توجهی افزایش دهند، می توانند به عنوان یک جوشکار لوله یا، جوشکاری زیر آب، که دارای درآمد بهتری می باشد، واجد شرایط باشند.

شغل درآمد به CAD (دلار کانادا) در سال
تکنسین صنعتی 39000
جوشکار 40.488

سایر پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019

از سایر پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019 موارد زیر هستند که به میزان درآمد این مشاغل نیز پرداخته می شود:

عنوان شغلی شرح درآمد در سال CAD (دلار کانادا)
مربی کالج در کشور کانادا شغل معلمی در تمام سطوح و مقاطع تحصیلی دارای بیشترین متقاضی می باشد. 54.600
داروساز در کشور کانادا میزان تقاضا برای داروسازان زیاد می باشد که به علت پیر شدن مردم این کشور نیاز به درمان زیاد می باشد. 93.600
راننده کامیون در کانادا حدود نیمی از رانندگان کامیون در حال رسیدن به سن بازنشستگی هستند که این موضوع منجر به افزایش تقاضا در چند سال آینده شده است. 40.864
روان شناس اهمیت سلامت روان به علت تقاضای روزافزون در کانادا رو به افزایش می باشد و در چند سال آینده ممکن است که این کشور با کمبود روان شناسان حرفه ای های آموزش دیده در این زمینه مواجه شوند. 97.451
خلبان هواپیما از آنجایی که سن متوسط ​​برای خلبانان در کانادا و در سال 2014، سن 44 سالگی می باشد به این علت این شغل بسیار پر متقاضی می باشد 152.223

مزیت های کار در کانادا

از سایر مزیت های کار در کشور کانادا می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • وجود فرصت های شغلی بسیار زیاد در این کشور
  • صحبت کردن مردم این کشور به زبان انگلیسی ک منجر به رات تر شدن شرایط کاری در این کشور می شود

در صورتی که شما هم با مطالعه نمودن مقاله پر متقاضی ترین مشاغل کانادا در سال 2019 علاقه مند به اشتغال در یکی از این مشاغل و هم چنین مهاجرت کاری به این کشور شدید این فرصت را دارید تابا مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر کار در کانادا و یا تحصیل پزشکی در کانادا به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *