مهاجرت به کشور مالتا

مهاجرت به مالتا از طریق ازدواج

مهاجرت به کشور مالتا از طریق ازدواج

مهاجرت به مالتا از طریق ازدواج یکی از راه های ورود به خاک این کشور اروپایی می باشد و متقاضیانی که قصد دارند اقدام به مهاجرت به مالتا از طریق ازدواج کنند باید در نظر داشته باشند که مهم ترین فاکتور برایر انجام این امر داشتن اطلاعات کافی می باشد و شما عزیزان می توانید برای مطلع شدن از شرایط مهاجرت به مالتا از طریق ازدواج با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

مالتا کشوری در جنوب قاره ی اروپای می باشد که از چندین جزیره ی کوچک در دریای مدیترانه تشکیل شده است و متقاضیانی که می خواهند به این کشور مهاجرت کنند باید روادید کشور مالتا را کسب کنند. نزدیک ترین همسایه های کشور مالتا ایتالیا، تونس و لیبی می باشند و لازم به ذکر است که در این کشور کم تر از پنجاه هزار نفر ساکن و مقیم می باشند.

لازم به ذکر است که کشور مالتا از کشور های حوزه اتحادیه اروپا می باشد و پایتخت آن والتا نام دارد و به عنوان کوچک ترین پایتخت ملی جهان شناخته شده است.مردم کشور مالتا به دو زبان انگلیسی و زبان مالتی صحبت می کنند و همچنین یکی از زبان های رایج در این کشور نیز ایتالیایی می باشد.هر ساله افراد زیادی جذب مکان های گردشگری و توریستی کشور مالتا مانند سواحل و کرانه های  و همچنین مهمان خانه های مجهز می شوند و یکی از مهم ترین صنعت های این کشور نیز صنعت توریسم و گردشگری می باشد.

مهاجرت به مالتا از طریق ازدواج

مهاجرت به کشور مالتا

برای مهاجرت به کشور مالتا، علاوه بر روش مهاجرت به مالتا از طریق ازدواج، متقاضیان می توانند از روش های مختلفی اقدام به مهاجرت به کشور مالتا کنند و این روش ها و راه ها عبارتند از.

  • مهاجرت برای سرمایه گذاری در زمینه های مختاف تجاری.
  • مهاجرت برای تحصیل در دانشگاه های معتبر و مراکز تحصیلی مختلف.
  • مهاجرت برای مشغول به کار شدن در کمپانی های معتبر.
  • مهاجرت برای تاسیس کمپانی های رسمی.
  • مهاجرت برای تولد فرزند و کسب اقامت و تابعیت از این طریق.
  • مهاجرت از طریق پناهندگی.

تمام راه های ذکر شده بجز راه مهاجرت از طریق پناهندگی روش مناسبی برای مهاجرت به کشور مالتا می باشند؛ زیرا مهاجرت از طریق پناهندگی به هر کشوری از جمله مالتا همراه با خطرات بسیار زیادی می باشد که حتی در بعضی از موارد ممکن است جان متقاضیان و مهاجران به خطر بیفتد و تمام اموال و دارایی آن ها توسط راهزنان و دزدان و همچنین کلاه برداران دزدیده شود و به طور کلی مهاجرت از طریق پناهندگی توسط کارشناسان موسسه سفیران سروش سعادت توصیه نمی شود.

مهاجرت به مالتا از طریق ازدواج یکی از بهترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد زیرا علاوه بر اینکه جزء امن ترین راه های مهاجرت به مالتا به شمار می رود، متقاضیان می توانند بعد از انجام مراسم ازدواج و ثبت ازدواج در اداره های مربوطه، پس از چند سال زندگی مشترک، اقدام به دریافت تابعیت و همچنین اقامت در کشور مالتا کنند.

ازدواج کردن در کشور مالتا

افرادی که می خواهند در کشور مالتا ازدواج کنند، باید شرایط لازم را داشته باشند و از مهم ترین شرایط مورد نیاز برای ازدواج کردن در مالتا می توان به داشتن توان مالی کافی و واقعی بودن رابطه ی زوجین اشاره کرد. در کشور مالتا، افرادی که اقدام به مهاجرت به مالتا از طریق ازدواج می کنند، می توانند پس از گذشت پنج سال زندگی مشترک با همسر خود که اهل کشور مالتا می باشد، اقدام به دریافت تابعیت و همچنین پاسپورت کشور مالتا کنند.

لازم به ذکر است که متقاضیان می توانند بعد از ازدواج و ثبت ازدواج در کشور مالتا، به اداره ها و سازمان های مربوطه مراجعه کنند و سپس با کامل کردن و پر کردن فرم های مربوطه، اقدام به دریافت گواهی اقامت در کشور مالتا کنند. متقاضیان برای ازدواج کردن در کشور مالتا سه ماه قبل از انجام ازدواج باید مدارک و اسناد مورد نیاز ازدواج را به کلیسای مورد نظر تحویل دهند.

برای انجام ازدواج لازم است تا متقاضیان و زوجین وضعیت تاهل خود را مشخص کنند و در صورتی که قبل از ازدواج در مالتا، با فرد دیگری ازدواج کرده باشند، باید مدارک و اسناد طلاق را ارائه دهند. برای انجام ازدواج متقاضیان و زوجین علاوه بر ارائه مدارک و فرم های مربوطه به کلیسا، باید مدارک شناسایی و تشخیص هویت را نیز ارائه و تحویل دهند. افرادی که در خارج از کشور مالتا زندگی می کنند، می توانند به صورت آنلاین و اینترنتی مدارک خود را تحویل و اراده دهند.

شرایط ازدواج در مالتا

برای ازدواج کردن در کشور مالتا متقاضیان باید به سن قانونی رسیده باشند و در صورتی که متقاضیان و زوجین کم تر از هجده سال سن داشته باشند، باید از اداره ی مربوطه گواهی کسب کنند و همچنین اجازه ی کتبی از مادر و پدر خود دریافت کنند. مدارکی که متقاضیان برای انجام ازدواج در کشور مالتا باید تحویل و ارائه دهند عبارتند از پاسپورت، مدارک شناسایی، سوگند نامه، گواهی تولد، اجازه ی پدر و مادر (در صورت نیاز) و همچنین گواهی طلاق (در صورت نیاز).

در زمان ازدواج، باید دو شاهد به همراه زوجین و افسر ازدواج مدنی حاضر باشند تا ازدواج به صورت رسمی و قانونی انجام شود. تمامی مدارک متقاضی باید حداقل به مدت دوازده هفته معتبر باشند و همچنین فرم درخواست ازدواج نیز باید به همراه امضاء کامل شود. جهت مطلع شدن از شرایط مهاجرت به مالتا می توانید با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه سفیران سروش سعادت مراجعه کنید. قبل از انجام ازدواج لازم است تا متقاضی خارجی مجوز ازدواج در کشور مالتا را کسب کند و سپس با دریافت روادید، وارد خاک کشور مالتل شود.

کلام پایانی

برای مهاجرت به کشور مالتا متقاضیان می توانند جهت مطلع شدن درباره و هزینه های زندگی در مالتا با مشاورین موسسه سفیران سروش سعادت مشورت کنند و بهترین روش مهاجرتی به این کشور اروپایی را با در نظر گرفتن شرایط شخصی خود و میزان توان مالی خود انتخاب کنند و سپس وارد خاک مالتا شوند و با گذشتن مدت زمان مشخص، تابع و مقیم این کشور شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *