مهاجرت به کشور کانادا

مهاجرت به استان نورت وست تریتوریز کانادا

مهاجرت به استان نورت وست تریتوریز کانادا

نورت وست تریتوریز یکی از قلمرو های کانادا است و مرکز آن در شهر یلونایف می باشد. مهاجرت به استان نورت وست تریتوریز کانادا یکی از انتخاب های متقاضیان باشد. نورت وست تریتوریز با 2 قلمرو دیگری به نام های یوکان و نوناووت و 3 استان بریتیش کلمبیا، آلبرتا و سسکچوان مرز مشترک دارد. مساحت این قلمرو حدود 1350000 می باشد. استان نورت وست تریتوریز کاناد یا NWT بیش از 40000 نفر جمعیت دارد.

اقتصاد این قلمرو از طریق منابع زمینی و طبیعی از قبیل نفت،گاز، الماس و طلا تامین می شود. شهر نورت وست تریتوریز هم از لحاظ صنعتی و هم از لحاظ تفریحی مورد توجه بسیاری از مهاجران می باشد. NTNP برنامه استانی این شهر است. اگر شما قصد مهاجرت به استان نورت وست تریتوریز کانادا را دارید، می توانید در این زمینه با مشاورین و کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید.

شرایط زندگی در نورت وست تریتوریز کانادا

متقاضیانی که قصد مهاجرت به استان نورت وست تریتوریز کانادا را دارند باید بدانند که زندگی در این استان قوانین خاص خود را دارد و باید این قوانین را رعایت کنند. در این صورت می تواند مجوز ورود به این استان را اخذ کنند. این قوانین عبارتند از:

  • خدمات درمانی و بهداشتی: داوطلبان باید پس از ورود به این استان باید به مراکز خدماتی درمانی بهداشتی بروند و امور مربوطه را به نحوه احسنت انجام دهند.
  • کسب و کار: داوطلبان باید پس از مهاجرت به استان نورت وست تریتوریز کانادا اقدام به گرفتن بیمه اجتماعی کنند، مدارک فرد متقاضی باید مورد تایید کشور کانادا باشد. داوطلبانی که خواهان ادامه تجارت در نورت وست کانادا می باشند باید به دنبال مجوز کاری جداگانه باشند. همچنین متقاضی باید در صورت نیاز برای تقویت زبان خود در کلاس های زبان انگلیسی شرکت کنند و زبان خود را به سطح عالی برسانند.
  • حساب بانکی: داوطلبان پس از مهاجرت به استان نورت وست تریتوریز کانادا باید برای افتتاح حساب بانکی به یکی از شعب بانک ها رجوع کنند و به افتتاح حساب بانکی بپردازند.

از جمله مزیت های زندگی در NWT می توانیم به استاندارد های زندگی، تنوع آپارتمان، شباهت به استان تهران، دسترسی آسان به مترو و سیستم حمل و نقل عمومی، دسترسی سریع به فروشگاه ها و رستوران های ایرانی و در آخر دسترسی راحت به کتابخانه اشاره کنیم.

اکسپرس اینتری نورت‌وست تریتوریز (NTNP) کانادا

مهاجرت فدرال شامل 3 برنامه نیروی متخصص فدرال، نیروی فنی حرفه ای و نیروی تجربه کانادایی می باشد. متقاضیانی که خواهان مهاجرت به NWT هستند، می توانند با ورود به بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری از این 3 طریق اقدام نمایند. این داوطلبانی که میتوانند این کار را انجام دهند یکی از شروط ورود به اکسپرس اینتری نورت‌وست تریتوریز را نیز دارا هستند.

برنامه کارفرما محور در کانادا

برنامه اول شامل برنامه ی نیروهایی با تاثیر گذاری مهم می باشد. در این گروه درخواست داوطلبانی مورد پذیرش واقع می شود که حداقل به مدت 6 ماه در منطقه ی شمال غربی فعالیت در زمینه تخصصی یا غیر تخصصی داشته باشند و یک پیشنهاد کاری از سوی یکی از کارفرمایان نورت وست تریتوریز داشته باشند. برنامه دوم شامل برنامه نیروهای متخصص می باشد که درخواست داوطلبی که از سوی کارفرمایان منطقه شمالی درخواست استخدام داشته اند، پذیرفته می شود.

تحصیل و مهاجرت به استان نورت وست تریتوریز کانادا

تحصیل و مهاجرت به استان نورت وست تریتوریز کانادا

داوطلبانی که قصد مهاجرت به استان نورت وست تریتوریز را دارند باید بدانند که اگر دارای فرزندان زیر 18 سال هستند باید دوره های تحصیلی را به ترتیب پشت سر گذارد. اگر سن فرزند از 6 تا 15 ساله بود، باید در دوره مهدکودک، پیش دبستانی و سپس دبستان تحصیل کنند و پس از آن فرزند متقاضی وارد دوره دبیرستان می شود. اگر بحواهیم دوره تحصیلی در این کشور را طبقه بندی کنیم به ترتیب شامل دوره ی ابتدایی در مدارس ابتدایی، دوره دبیرستان و در آخر دوره تحصیلی دانشگاهی در دانشگاه های معتبر این کشور می باشد.

کار محور و مهاجرت به استان نورت وست تریتوریز کانادا

برنامه اول شامل برنامه کارافرینی می باشد که برنامه ی اکسپرس اینتری نورت‌وست تریتوریز در این زیرگروه درخواست مالکان کار و کارافرینان که خواهان راه اندازی کسب و کار جدید در این منطقه هستند، را قبول می کند. کسب و کارهایی که محصول جدیدی را معرفی می کند یا برای آن منطقه سود چشمگیری دارند در اولویت قرار دارند. برنامه بعدی برنامه خود اشتغالی می باشد خود اشتغالانی که قصد دارند کسب و کار تخصصی مورد تقاضای استان را ارائه دهند. برای اطلاع بیشتر در مورد این برنامه ها میتوانید مقاله کار در کانادا را مطالعه کنید.

خرید ملک در استان نورت وست تریتوریز کانادا

اگر قصد خرید خانه و ملک در کشور کانادا را دارید باید بدانید که در این کشور املاک به چند دسته تقسیم میشوند و بهتر است قبل از خرید خانه از قیمت آن نیز مطلع باشید. برای خرید خانه در NWT باید شرایط خود و اولویت هایی که در زندگی دارید را بسنجید سپس اقدام به خرید خانه کنید. توصیه می شود زندگی در استان نورت وست تریتوریز کانادا را تجربه کنید. می توانید برای اطلاع بیشتر در زمینه خرید ملک در کانادا به لینک اشاره شده مراجعه کنید. چنانچه خواهان اطلاعات بیشتری در زمینه مهاجرت به استان نورت وست تریتوریز کانادا را هستید میتوانید با مشاورین و کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشورت کنید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد با دریافت وقت قبلی به صورت حضوری در موسسه حاضر شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *