مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » کانادا » دانشگاه واترلو کانادا

دانشگاه واترلو کانادادانشگاه واترلو کانادا از جمله سرشناس ترین دانشگاه های این کشور هست که دارای اعتبار  چشم گیری نصبت به سایرکشور های دیگر در دنیا می باشد. در در صورتی که شما هم علاقه مند به گرفتن پذیرش تحصیلی در این دانشگاه و و در نهایت مهاجرت و گرفتن حق اقامت این کشور از روش تحصیلی می باشد با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت که مربوط به کشور کانادا می باشد به اطلاعات جامعی دست یابید. هم واره این دانشگاه در رتبه بندی دانشگاهی درسرتا سر جهان با داشتن تجربه کافی توانسته به عنوان یک دانشگاه که دارای منابع تحلیلی و هم چنین داشتن یک بینش در مورد آموزش عالی،  و داشتن تخصص بی نظیری در مورد روندهای عملکرد دانشگاه منجر شده که این دانشگاه موفق به ارائه دادن اطلاعات فراوانی بر اساس تعالی دانشگاه در هر قاره و در سراسر جهان  به شمار رود. دانشگاه واترلو کانادا ، که  همواره در زمینه های  تعلیمی و هم چنین  تعاونی  بعد از و قوع جنگ جهانی دوم یعنی سال1957، میلادی موفق به گسترش دادن  ارتباطات خود را با  سایر کشور های دنیا شده اند. در دهه آینده، این دانشگاه متعهد به ایجاد نمودن یک آینده بهتر برای کانادا و جهان و هم چنین حمایت از نوآوری و همکاری برای ایجاد راه حل های متناسب با نیازهای امروز و فردا است.

آشنایی بیشتر  با دانشگاه واترلو کانادا

دانشگاه واترلو، در حدود نیم قرن پیش در مرکز فن آوری کانادا واقع شده است،  و تبدیل به یکی از دانشگاه های جامع پیشرو در کانادا می باشد که در بر گیرنده 35000 دانشجوی تمام وقت و نیمه  وقت در دوره های کارشناسی بوده که موفق شده انداز این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. این دانشگاه در برگیرنده سی و پنج درصد از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و  هم چنین سیزده در صد از دانشجویان مقطع کارشناسی می باشد که از دانشجویان بین المللی تشکیل  شده اند. این دانشگاه در بر گیرنده  هزار و صد و پجاه نفر از استادان عضور  هیات علمی که به صورت تمام وقت اشتغال دارند و هم چنین  سیصدو بیست و دو نفر نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه دارای تابعیت بین المللی می باشند. دانشگاه واترلو که توانایی میزبانی بیشتر  از 174000  دانشجو از جانب 146 کشور مختلف در سرتا سر دنیا را دارد که بسیارسی از این تعداد دارای سوابق دانشگاهی و فارغ التحصیل  شدن از دیگر کشور های دنیا را دارند  به صورتی که حدو هفده هزار نفر از این دانشجویان موفق به تحصیل نمودن در یک رشته دیگر شده اند  و هزارئو دویست نفر از آنه سابقه تحصیل نمودن و اخذ مردرک دو رشته دانشگاهی دیگر و  حتی چهل و شت نفر از دانشجویان موفق به اخذ مدرک از سه رشته دانشگاهی دیگر شده اند.

دانشکده های موجود در دانشگاه واترلو کانادا

از جمله اصلی ترین دانشکده های موجود در این دانشگاه عبارتند از:

  • دانشکده علوم بهداشتی کاربردی
  • دانشکده هنر
  • دانشکده فنی
  • دانشکده محیط زیست
  • دانشکده ریاضیات
  • دانشکده علوم

این دانشگاه که دارای  هزار هکتار فضای اصلی آموزشی می باشد که در بر گیرنده ،  سه  کمپ ماهواره ای،  شش  دانشکده اصلی  و هم چنین ده مدرسه مبتنی بر دانشکده و  چهار موسسه آموزشی وابسته و مرتبط می باشدکه دارای بزرگ ترین دانشکده فنی و مهندسی در کشورکانادا هست که توانسه خود را به عنوان بزرگترین ارائه کننده برنامه علوم آماری در منطقه  آمریکای شمالی به شمار رود که شامل یکی از بزرگ ترین  و به روز ترین مراکز تجمع دانشمندان در سر تا سر جهان و هم چنین دارای دپارتمان های آموزشی و روان شناسی در سطح کانادا  به شمار رود جالب هست که بدانید اکه این دانشگاه به عنوان اولین دارنده دپارتمان حرکت شناسی در سر تا سر  دنیا هیت و به عنوان تنها مرکز بینایی سنجی در کشور کانادا به فعالیت می پردازد که زبان انگلیسی مشغول به آموزش هستند.

آشنایی با سطح آموزشی دانشگاه واترلو کانادا

از آنجا که سطح آموزشی این دانشگاه بسیار بالا می باشد منجر به این شده که اشخاص سر شناس زیادی  از این دانشگاه فارغ التحصیل شوند به صورتی که چهار نفر  ارز فارغ التحصیلان این دانشگاه موفق به برنده  شدن جایزه Killam Prize شده اند. و استادان این دانشگاه موفق به گرفتن 2  جایگاه از 19میان نوزده جایگاه برتر در سطح استادان برتر در دنیا شده اند و شصت و پنج نفر  از استادان این دانشگاه موفق شده اند که خود را به عنوان اساتید تحقیقاتی به کار خود ادامه دهند.

3 دانشکده این دانشگاه موفق شده اند که از طرف بنیاد Pierre Elliott Trudeau  موفق به  ارائه نمودن بورسیه تحصیلی در این کشور شده اند.

آشنایی با شرایط مالی دانشگاه واترلو کانادا

در طی سال های 2013-2014 این دانشگاه توانسته که به میزان   یکصدو هشاد و یک  میلیون دلار بودجه پژوهشی از جانب دولت  این کشور در یافت نماید با این توضیح که این میزان  دارای افزایش 75 % نسبت به سال های 2003-2004 میلادی می باشد جالب است که بدانید که به ازاء هر دلار که دولت مردان این کشور در دانشگاه واترلو کانادا هزینه می کند، این دانشگاه توانایی این را دارد که حدود نه برابر این میزان  دارای سود دهی باشد و به دولت مردان برگرداند.هم چنین دانشگاه واترلو کانادا توانایی این را دارد که  به ازای هر سال حدود بیست هزار شغل را ایجاد کند.

با توجه به اتمام مقاله دانشگاه واترلو کانادا و در صورتی که شما هم علاقه مند به تحصیل نمودن در این دانشگاه و هم چنین مهاجرت و اخذ اقامت در این کشور شدید این فرصت را دارید تا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تحصیلی کشور کانادا به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر ویزای تحصیلی کانادا و یا دانشگاه های کانادا  به اطلاعات جامعی دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *