مهاجرت تحصیلی کانادا

دانشگاه واترلو کانادا

دانشگاه واترلو کانادا

دانشگاه واترلو کانادا از جمله سرشناس ترین دانشگاه های این کشور هست که دارای اعتبار  چشم گیری نصبت به سایرکشور های دیگر در دنیا می باشد. در در صورتی که شما هم علاقه مند به گرفتن پذیرش تحصیلی در این دانشگاه و و در نهایت مهاجرت و گرفتن حق اقامت این کشور از روش تحصیلی می باشد با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت که مربوط به کشور کانادا می باشد به اطلاعات جامعی دست یابید.

همواره این دانشگاه در رتبه بندی دانشگاهی در سرتاسر جهان با داشتن تجربه کافی توانسته به عنوان یک دانشگاه که دارای منابع تحلیلی و هم چنین داشتن یک بینش در مورد آموزش عالی و داشتن تخصص بی نظیری در مورد روندهای عملکرد دانشگاه منجر شده که این دانشگاه موفق به ارائه دادن اطلاعات فراوانی بر اساس تعالی دانشگاه در هر قاره و در سراسر جهان به شمار رود. دانشگاه واترلو کانادا که همواره در زمینه های تعلیمی و همچنین تعاونی بعد از و قوع جنگ جهانی دوم یعنی سال 1957، میلادی موفق به گسترش دادن ارتباطات خود را با سایر کشور های دنیا شده اند. در دهه آینده، این دانشگاه متعهد به ایجاد نمودن یک آینده بهتر برای کانادا و جهان و هم چنین حمایت از نوآوری و همکاری برای ایجاد راه حل های متناسب با نیازهای امروز و فردا است.

مرفی دانشگاه واترلو کانادا

دانشگاه واترلو، در حدود نیم قرن پیش در مرکز فن آوری کانادا واقع شده است و تبدیل به یکی از دانشگاه های جامع پیشرو در کانادا می باشد که در بر گیرنده 35000 دانشجوی تمام وقت و نیمه وقت در دوره های کارشناسی بوده که موفق شده اند از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. این دانشگاه در برگیرنده 35% از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و هم چنین 13% از دانشجویان مقطع کارشناسی می باشد که از دانشجویان بین المللی تشکیل شده اند.

این دانشگاه در بر گیرنده 1150 نفر از استادان عضور هیات علمی که به صورت تمام وقت اشتغال دارند و هم چنین 322 نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه دارای تابعیت بین المللی می باشند. دانشگاه واترلو که توانایی میزبانی بیشتر از 174000 دانشجو از جانب 146 کشور مختلف در سرتاسر دنیا را دارد که بسیاری از این تعداد دارای سوابق دانشگاهی و فارغ التحصیل شدن از دیگر کشور های دنیا را دارند به صورتی که حدو 17000 نفر از این دانشجویان موفق به تحصیل نمودن در یک رشته دیگر شده اند و 1200 نفر از آنه سابقه تحصیل نمودن و اخذ مدرک دو رشته دانشگاهی دیگر و حتی 46 نفر از دانشجویان موفق به اخذ مدرک از 3 رشته دانشگاهی دیگر شده اند.

دانشکده های واترلو کانادا

از جمله اصلی ترین دانشکده های موجود در این دانشگاه عبارتند از:

  • دانشکده علوم بهداشتی کاربردی
  • دانشکده هنر
  • دانشکده فنی
  • دانشکده محیط زیست
  • دانشکده ریاضیات
  • دانشکده علوم

این دانشگاه که دارای 1000 هکتار فضای اصلی آموزشی می باشد که دربرگیرنده، 3 کمپ ماهواره ای، 6 دانشکده اصلی و هم چنین 10 مدرسه مبتنی بر دانشکده و 4 موسسه آموزشی وابسته و مرتبط می باشد که دارای بزرگ ترین دانشکده فنی و مهندسی در کشورکانادا هست که توانسته خود را به عنوان بزرگترین ارائه کننده برنامه علوم آماری در منطقه آمریکای شمالی به شمار رود که شامل یکی از بزرگ ترین و به روزترین مراکز تجمع دانشمندان در سرتاسر جهان و هم چنین دارای دپارتمان های آموزشی و روانشناسی در سطح کانادا به شمار رود.

جالب هست که بدانید اکه این دانشگاه به عنوان اولین دارنده دپارتمان حرکت شناسی در سرتاسر دنیا هیت و به عنوان تنها مرکز بینایی سنجی در کشور کانادا به فعالیت می پردازد که زبان انگلیسی مشغول به آموزش هستند.

سطح آموزش دانشگاه واترلو کانادا

سطح آموزش دانشگاه واترلو کانادا

از آنجا که سطح آموزشی این دانشگاه بسیار بالا می باشد منجر به این شده که اشخاص سر شناس زیادی از این دانشگاه فارغ التحصیل شوند به صورتی که 4 نفر از فارغ التحصیلان این دانشگاه موفق به برنده شدن جایزه Killam Prize شده اند. و استادان این دانشگاه موفق به گرفتن 2 جایگاه از نوزده جایگاه برتر در سطح استادان برتر در دنیا شده اند و 65 نفر از استادان این دانشگاه موفق شده اند که خود را به عنوان اساتید تحقیقاتی به کار خود ادامه دهند.

3 دانشکده این دانشگاه موفق شده اند که از طرف بنیاد Pierre Elliott Trudeau موفق به ارائه نمودن بورسیه تحصیلی در این کشور شده اند.

شرایط مالی دانشگاه واترلو کشور کانادا

در طی سال های 2013-2014 این دانشگاه توانسته که به میزان 181 میلیون $ دلار بودجه پژوهشی از جانب دولت این کشور در یافت نماید. با این توضیح که این میزان دارای افزایش 75% نسبت به سال های 2003-2004 میلادی می باشد جالب است که بدانید که به ازاء هر دلار که دولت مردان این کشور در دانشگاه واترلو کانادا هزینه می کند، این دانشگاه توانایی این را دارد که حدود 9 برابر این میزان دارای سود دهی باشد و به دولت مردان برگرداند. هم چنین دانشگاه واترلو کانادا توانایی این را دارد که به ازای هر سال حدود 200000 شغل را ایجاد کند.

با توجه به اتمام مقاله دانشگاه واترلو کانادا و در صورتی که شما هم علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه و هم چنین مهاجرت و اخذ اقامت در این کشور شدید این فرصت را دارید تا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تحصیلی کشور کانادا به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر ویزای تحصیلی کانادا و یا دانشگاه های کانادا به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *