مهاجرت سرمایه گذاری در ایتالیا

ثبت شرکت در ایتالیا

ثبت شرکت در ایتالیا

ثبت شرکت در ایتالیا

 

آیا شما  متمایل به ثبت شرکت در ایتالیا می باشید ؟ در صورتی که شما هم متمایل به  ثبت شرکت در ایتالیا  و همچنین علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در رابطه با موضوع ثبت شرکت در ایتالیا هستید با خواندن این مقاله و همچنین مراجعه به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت که با به کار گیری وکلا و مشاورین مجرب و متخصص در زمینه گرفتن اقامت کشورهای مختلف و همچنین امور مهاجرتی دارای تخصص می باشند.  این فرصت  برای شما محیا شده که از اطلاعات جامعی در زمینه این امور بهره مند شوید.

 بررسی نمودن اطلاعاتی در موررد کشور ایتالیا

 

این کشور که از جمله مهم ترین کشور های  قاره اروپا محسوب می شود.  هم چنین موقعیت جغرافیایی  این کشور به سرمایه گذاران این  اجازه را  می دهد تا با  دسترسی داشتن  به بازار های واقع در  منطقه جنوب و  منطقه مرکز و  همچنین منطقه شمال این  بسیار آسان تر میباشد.

از جمله مهمترین دلائل و مسائلی که باعث انجام فعالیت های تجاری و هم چنین سبب رونق گرفتن شرکت ها  در این کشور می شود می توان به  اقدام نمودن به  واردات و صادرات در  این کشور اشاره نمود  .

 

بررسی اقدامات اولیه برای انجام ثبت شر کت در کشور ایتالیا

به صورت کلی برای  ثبت شرکت در این کشور  می بایست یک مسیر هفت مرحله ای گذرانده شود.

در اولین مرحله اشخاص متقاضی ثبت شرکت در ایتالیا  ملزم به باز نمودن یک حساب بانکی که می بایست  به نام شرکت باشد  می باشد.. در این نوع از  حساب   اشخاص متقاضی ملزم به این می باشند  که چیزی حدود  بیست و پنج درصد از سرمایه متعلق به بانک را در بر میگیرد پرداخت نمایند  .  نا گفته نماند که برای انجام این کار  به مدت یک ماه زمان مورد نیاز می باشد

در این مرحله  اشخاص متقاضی ثبت شرکت در  این کشور ملزم به  گرفتن یکدسته از  مجوز ها  می باشند.

که عبارتند از مجوز های عمومی و هم چنین مجوز  شرکتی، شرط اصلی برای  این دسته از  مجوز ها این می باشد که  باید قبل از اقدام به  صدور مجوز عمومی و گرفتن  مالیات برای امر  ثبت نام به صورت دقیق مورد  بررسی و پیگیری قرار گیرد .و این نکات در رابطه باموضوع  ثبت شرکت در ایتالیا  می بایست مدنظر اشخاص متقاضی این کار  قرار گیرد.

هم چنین این اشخاص نیاز به خریداری نمودن  یک دسته از  دفاتر شرکتی و حسابداری دارند که می تواند  هزینه هایی در پی داشته باشد . که در بخش مربوطه به توضیح این هزینه ها پرداخته خواهد شد .

 بررسی اقدامات  ثانویه برای ثبت شرکت در کشور ایتالیا

 

شرکت مذکور  ملزم به ثبت نام نمودن در اتاق های بازرگانی  می باشد . ، مدت زمان لازم برای انجام  این کار  چیزی حدود ده  روز کاری  می باشد و  به صورت معمول از  مخارج و هزینه بالایی  بر خوردارهست. شرکت و هم چنین  دفاتر اشتغال  ملزم به این می باشند که ظرف پنج روز در دفتر تأمین اجتماعی  اقدام به استخدام نمودن  کارمندان کنند تا اینکه  مراحل ثبت شرکت در ایتالیا به صورت کامل ارائه گردد.

در نهایت به  اشخاص متقاضی ثبت شرکت در ایتالیا کد مالیاتی داده خواهد شد و  همچنین برای این اشخاص شماره مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفته  خواهد شد.

در این مرحله که کلیه  فعالیتهای  تجاری شرکت با اداره مالیات این کشور خواهد بود . در نهایت به ثبت نام نمودن  در اداره تأمین اجتماعی و همینطور دفاتر بیمه حوادث منجر خواهد شد .

در اولین گام مخارج و .هزینه های  دارای ارتباط  با ثبت شرکت در  این کشور  در بر گیرنده هزینه برای ثبت تمبر و  به همین صورت هزینه ثبت نام می شود.

لازم به ذکر است که این اشخاص ملزم به این می باشند  که شرایط مالیات را وارد گردش کاری خود کنند. ثبت نام نمودن در  اتاق بازرگانی که به مقدار پانصد یورو هزینه در بر دارد  و می بایست به درستی  انجام شود.

هم چنین مخارج و هزینه های اعلام شده به  شکل تقریبی می باشد  و در مدت زمان خاصی منجر به تغییر خواهد شد .  بیان این مطلب حائز اهمیت می باشد که ثبت شرکت در ایتالیا از  با ارزش ترین و بهترین  راه های  گرفتن ویزای  این کشور می باشد.

بررسی  مراحل الزامی مورد نیاز  ویزا مختص  ثبت شرکت در ایتالیا

 

در حالت کلی برای تبت نمودن شرکت در این کشور دو مرحله اصلی وجود دارد که این دو مرحله عبارتند از :

مرحله اول : این امکان برای اشخاص متقاضی ثبت شرکت در ایتالیا وجود دارد که اقدام به خرید نمودن یک شرکت که سایقه فعالیت تجاری برای مدت سه سال تمام را داشته باشند. ناگفته نماند که اقدام برای این کار مقداری هزینه بر می باشد  ولی در عوض بسیار راحت می باشد و دیگر نیازی به گذراندن مراحل دیگری نمی باشد.

مرحله دوم :  در این روش اشخاص متقاضی که  از یک شعبه شرکت با تابعیت  ایتالیایی  که عضو اتحادیه اروپا  باشد و به عنوان یک کارمند در  در رشته شغلی که در آن تخصص دارند استخدام شوند که این روش از جمله  بهترین  روش های گرفتن ویزای این کشور می باشد .

 بررسی  قانون های لازم برای ثبت نمودن شرکت در ایتالیا

 

همانطور که در این مقاله ذکر شده و متوجه این موضوع  شدیم که پیچیدگی های ثبت نمودن  شرکت در این کشور  کم نمی باشد .  هم چنین که یک سری از روش ها و گزینه های دیگر پیش روی اشخاص متقاضی ثبت شرکت در ایتالیا می باشد که ملزم به رعایت نمودن این گزینه ها باشد  .. این اشخاص ملزم به این می باشند که موافت نامه و هم چنین  اساسنامه انجمن را تهیه کنند، نا گفته نماند که  اساسنامه  می بایست در یک در یک دفتر اسناد رسمی به اجرا در آید.

لازم به ذکر می باشد که کد مالیاتی در این کشور   به انضمام سند ی که بیانگر  هویت اشخاص باشد از جمله دیگر گزینه های مطرح محسوب می شود. این اشخاص ملزم به این می باشند که یک حساب بانکی به صورت  محلی افتتاح نماید .

این اشخاص ملزم به این می باشند که تمامی مراحل ثبت نمودن  شرکت در این کشور و همچنین  ثبت نام نمودن برای مالیات بر ارزش افزوده می بایست  به درستی هر چه تمام تر  رعایت شود. و هم چنین  همه موارد موارد ذکر شده  می بایست در دادگاه محلی ثبت شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *