مهاجرت تحصیلی سوئیس

تحصیل در سوئیس بدون مدرک زبان

تحصیل در سوئیس بدون مدرک زبان ممکن است؟ آیا می توان با مدرک زبان انگلیسی در کشور سوئیس به ادامه ی تحصیل پرداخت؟ شرایط تحصیل در سوئیس چگونه می باشد؟ آیا مخارج تحصیل در کشور سوئیس مقرون به صرفه می باشند؟ آیا دانشگاه های سوئیس سطح بالایی دارند و در جهان شناخته شده اند؟ برای آگاه شدن از مطالب بالا، با ما همراه باشید.

شرایط تحصیل در سوئیس بدون مدرک زبان

دولت سوئیس به دلیل داشتن آگاهی درباره ی کلیدی بودن آموزش و پرورش، علم، دانش و تحقیقات در اقتصاد و تجارت ملی، سرمایه گذاری فوق العاده ای در آموزش و پرورش و تدریس در دانشگاه های این کشور و همچنین سطح آموزشی این کشور انجام می دهد تا شرایط و وضعیت مطلوب را ثابت تگه دارد. دانشمندان و مخترع های اهل سوئیس به دلیل کشف و اختراعات مختلف در تاریخ، برنده ی جوایز نوبل بسیاری شده اند و این امر باعث شهرت کشور سوئیس در این موضوع شده است. با کسب اطلاعات در مورد نظام آموزشی و دانشگاه های کشور سوئیس، می توانید از مزایا و سطح آموزشی این کشور اسکاندیناوی آگاه باشید.

نظام آموزشی عالی در سوئیس از سیستم بولونیا پیروی می کند؛ این بدان معناست که اطلاعات دانشجویان اروپایی و سوئیسی همواره در حال تبادل می باشد. اگر در یک دانشگاه اروپایی تحصیل کرده اید، مدارک شما به طور کامل در سوئیس پذیرفته خواهد شد. لازم به ذکر است که پرونده های متقاضیان خارجی که شهروند کشور های عضو حوزه اروپا نیستن نیز قابل پذیرش میباشد و دانشگاه های معتبر این کشور با دانشجویان بین المللی را بر اساس قوانین و مقررات و شرایط خاصی قبول می کنند.

مخارج تحصیل بدون مدرک زبان در سوئیس

مخارج تحصیلی در دانشگاه های سوئیس بسیار کم می باشند. مقرون به صرفه بودن تحصیل در سوئیس بدون مدرک زبان، باعث جذب دانشجویان بین المللی زیادی شده است. لازم به ذکر است که دانشجویان حوزه اتحادیه اروپا شهریه کمتری نسبت به دانشجویان بین المللی در دانشگاه های سوئیس پرداخت می کنند؛ اما دانشجویان خارجی که شرایط خاص دارند، همانند دانشجویان اروپایی، شهریه کم تری برای تحصیل در سوئیس پرداخت می کنند.

بورسیه تحصیلی در دانشگاه های معتبر کشور سوئیس

دولت سوئیس با ارائه بورسیه تحصیلی به دانشجویان ممتاز و نخبه ی خارجی در رشته ی دکتری برای تحصیل در دانشگاه های معتبر این کشور، موجب جذب دانشجویان زیادی از سراسر جهان شده است. این امر می تواند برای جذب نیروی کار توسعه اقتصادی برای سوئیس نیز مفید و موثر باشد؛ به طوری که دانشجویان پس از اتمام دوره ی تحصیلی به راحتی می توانند شغل مورد نظر خود را بر اساس مهارت ها و توانایی خود پیدا کنند و مشغول به کار در زمینه های مختلف شوند. مسئول کانتون ها در سوئیس، آموزش و پرورش این کشور می باشد. کانتون ها در کار های آموزش و پرورش عمومی مستقل هستند، کانتون ها با یکدیگر برای موضوعاتی که نیاز به یک راه حل مشترک دارند، هماهنگ می شوند.

دانشگاه های سوئیس

دانشگاه های سوئیس از بهترین دانشگاه های دنیا به شمار می روند؛ زیرا دارای بهترین استاد ها و بهترین متد های تدریس و آموزشی می باشند. کشور سوئیس از لحاظ آموزشی در دنیا مشهور می باشد. هر ساله دانشجویان آمریکایی، اروپایی، کانادایی و استرالیایی زیادی به این کشور سفر می کنند تا تحصیلات خود را ادامه دهند و آن را تکمیل کنند.

آموزش در سوئیس بدون مدرک زبان

کشور سوئیس دارای شرایط آموزشی و تدریس بسیار مطلوبی می باشد. همچنین دولت این کشور به آموزش و پرورش و نوع ارائه دوره های درسی اهمیت قابل توجهی می دهد. کشور سوئیس در عرصه ی آموزش و پرورش، دانشگاه ها و مدارس، از بزرگترین و بهترین سرمایه گذاران جهان به شمار می رود. نظام آموزش این کشور در دست سازمان و اداره های غیر متمرکز مدیریت می شود و از حالت فدرالیست خارج می باشد. آموزش عمومی کشور سوئیس به بخش تقسیم می شود:

  • ابتدایی
  • ثانویه
  • سوم

این تحصیلات پایه به مدت نه سال به طول می انجامد و دوره ی دبیرستان آخرین مقطع تحصیلی این نه سال می باشد.

تحصیل در سوئیس بدون مدرک زبان

به صورت کلی کشور سوئیس مانند سایر کشور های جهان دارای سختی ها و مزایای مهاجرتی می باشد. متقاضیانی که قصد ادامه ی تحصیل در کشو سوئیس را دارند، می توانند برای کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر در مورد موضوع هایی از قبیل تحصیل در سوئیس بدون مدرک زبان، اقامت پس از تحصیل در سوئیس، سرمایه گذاری در سوئیس، کار در سوئیس و سایر موارد مهاجرتی در مورد سوئیس می توانند با مشاورین و وکلای مجرب موسسه حقوقی و بین المللی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایند. وکلای درجه یک موسسه حقوقی و بین المللی سفیران سروش سعادت آماده ی کمک به متقاضیان و هموطنان عزیز و محترم در موارد مختلف مهاجرتی، تحصیل، اقامت و اخذ روادید کشور های مختلف می باشند.

Related Posts

یک دیدگاه برای “تحصیل در سوئیس بدون مدرک زبان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *