مهاجرت به کشور کانادا

بهترین شهرهای کانادا

بهترین شهرهای کانادا

آگاهی از موضوع بهترین شهرهای کانادا مبحثی می باشد که سالانه مورد توجه افراد در خصوص زندگی و اقامت از این کشور مد نظر قرار گرفته است. یکی از انتخاب های افرادی که قصد مهاجرت دارند کشور کانادا می باشد. این کشور از نظر اقتصادی پیشرفت های زیادی داشته است و به عنوان کشوری پیشرفته شناخته می شود. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در مقاله پیش رو سعی دارد به معرفی بهترین شهرهای کانادا بپردازد، تا متقاضیان بتوانند به راحتی شهر مورد نظر را انتخاب نمایند. پس اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

به لحاظ جغرافیایی کشور کانادا در شمال قاره آمریکا قرار گرفته است. این کشور دارای 10 استان می باشد، و مساحت آن تقریبا 10 میلیون کیلومتر مربع می باشد. کشور کانادا از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی و از نواحی دیگر از اقیانوس آرام تا اقیانوس اطلس گسترده شده است. این کشور از نظر مساحت به عنوان دومین کشور پهناور در دنیا شناخته می شود. پایتخت این کشور شهر اتاوا می باشد.

از نظر مساحت خشکی این کشور در جایگاه چهارم قرار گرفته است. بخش های زیادی در کانادا خالی از سکنه می باشد و علت آن این است که هوا در این مناطق بسیار سرد می باشد. کشور کانادا بعد از کشور روسیه بزرگترین کشور جهان محسوب می شود اما جمعیت این کشور حدودا یک پنجم جمعیت کشور کشور روسیه می باشد. طبق بررسی ها در این کشور 35675834 نفر زندگی می کنند.

مهاجرت به کانادا

افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند می توانند از طریق روش های متفاوتی مثل: تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزشی کانادا، کار در موسسات کانادا، سرمایه گذاری و ثبت شرکت، تولد در کانادا، ازدواج با تبعه کشور کانادا، خرید ملک و پناهندگی اقدامات لازم را انجام دهند. برای آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه و جهت دریافت مشاوره برای انتخاب بهترین راه برای مهاجرت می توانید با مشاوران ما در موسسه تماس حاصل نمایید.

معرفی بهترین شهرهای کانادا

بر اساس نظر سنجی انجام شده شهر ونکوور به عنوان یکی از بهترین شهرهای کانادا انتخاب شده است. اما باید به این نکته اشاره کرد که کبک سیتی به عنوان مرکز ایالت کبک شهر بهتری برای زندگی در کشور کانادا می باشد. در ادامه سعی داریم به معرفی بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت بپردازیم. ا

ین شهر ها به شرح زیر هستند:

  • شهر کبک سیتی
  • شهر مونترال
  • شهر تورنتو
  • شهر ونکوور
  • شهر اتاوا

شهر کبک کشور کانادا

این شهر به عنوان مرکز استان سیاسی و اجرایی کبک شناخته می شود. این شهر همه ساله از هزاران مهاجر استقبال می کند. در این شهر 670 هزار نفر زندگی می کنند. بیشتر ساکنان این شهر در در بخش خدمات و اطلاعات مشغول به کار می باشند. این شهر به لحاظ تاریخچه و طبیعت زیبا و چشم نوازش مورد توجه افراد می باشد. شهر کبک سیتی به دلایلی مثل: خرید، هزینه های زندگی، فرهنگ و ارتباط مردم با هم نسبت به سایر شهر های این کشور برتری دارد.

مونترال و بهترین شهرهای کانادا

یکی از بهترین شهر ها برای تحصیل در کشور کانادا شهر مونترال می باشد. اگر قصد دارید مهاجرت تحصیلی به کانادا داشته باشید این شهر انتخاب خوبی می باشد. هزینه های زندگی در این شهر نسبت به سایر شهر ها پایین تر و مقرون به صرفه تر می باشد. قیمتی که باید برای اجاره خانه در نظر بگیرید 500000$ (دلار) می باشد. شهر مونترال شهر توریستی می باشد و به عنوان یکی از زیباترین شهر های کشور کانادا شناخته می شود. در بخش غربی مونترال ایرانیان بسیاری زندگی می کنند. این شهر دارای فضا کوچک و هنری بوده و به عنوان شهر های مدرن نمی باشد.

 

مونترال و بهترین شهرهای کانادا

شهر تورنتو کانادا

این شهر یکی از بهترین مقصد ها برای مهاجرین می باشد. نام این شهر در میان بزرگترین و متنوع ترین شهر ها در بین شهر های کشور کانادا دیده می شود. این شهر به عنوان پایتخت مالی و تجاری کشور کانادا محسوب می شود. می توان گفت 40% از مرکز های تجاری و بانک های بزرگ در این شهر قرار گرفته است. این شهر یکی از شهر های مدرن محسوب می شود و مراکز صنعتی زیادی در این شهر قرار دارد. افرادی که قصد دارند مهاجرت کاری به کانادا را انتخاب کنند شهر تورنتو انتخاب خوبی می باشد زیرا افراد به راحتی می توانند در این شهر کار پیدا کرده و مشغول به کار شوند. میانگین قیمت خانه در این شهر بیشتر از 700000$ (دلار) می باشد.

ونکوور و بهترین شهرهای کانادا

افرادی که می خواهند در یک شهر لوکس زندگی کنند شهر ونکوور بهترین شهر می باشد. این شهر بسیار شیک و تمیز بوده و به دور از هر گونه تنش و استرس می باشد. در این شهر امکانات تفریحی بسیار زیادی وجود دارد، میانگین قیمت در این شهر بیشتر از 1 میلیون $ (دلار) می باشد. امکانات ورزشی زیادی در این شهر دیده می شود. به علت نزدیکی ونکوور به اقیانوس آب و هوا در این شهر اقیانوسی می باشد. میزان بارش برف در این کشور بسیار کم می باشد، و در تابستان آب و هوا گرم و خشک می باشد.

شهر اتاوا کشور کانادا

این شهر به غنوان شهری چند فرهنگی در کشور کانادا شناخته می شود. در این شهر فرهنگ و سنت های کشور هایی مثل فرانسه و انگلیس وجود دارد. در این شهر یک زبان مکالمه واحد و مشتری وجود نداردف و شهری محسوب می شود که مردم به دو زبان رایج به مکالمه می پردازند. در فصل های تابستان آب و هوا در این شهر گرم می باشد و در فصل زمستان آب و هوا در این کشور بسیار سرد است. به همین دلیل علاقه مندان به ورزش های زمستانی هر ساله در فصل زمستان به این شهر سفر می کنند. این شهر دارای بالاترین نرخ استخدام در مشاغل دولتی را به خود اختصاص داده است. و نرخ بیکاری در این شهر در سطح بسیار پایینی قرار دارد.

شهر های رده پایین کانادا

شرایط زندگی و استاندارد های آن با توجه به شرایط و خواسته افراد با هم متفاوت می باشد. برای مثال افرادی که در دوران بازنشستگی خود را می گذرانند شهری آرام و دسترسی راحت به مراکز درمانی را برای زندگی ترجیح می دهند. و علاقه دارند از شلوغی های شهر و شرکت های تجاری دور باشند. در میان شهر های بزرگ کشور کانادا شهر مونترال در لیست شهر ها در پایین ترین رده قرار گرفته است. از عوامل پایین بودن سطح زندگی در این شهر می توان به نرخ بیکاری بالای 10% اشاره کرد. در آمد میانگین در آمد سالیانه در این شهر 45000$ (دلار) می باشد.

یکی دیگر از شهرهایی که در لیست در رده پایین قرار دارد، شهر برمیتون می باشد. آخرین شهر در لیست شهر نیوگلاسکو می باشد که در ایالت نوا اسکوشیا قرار گرفته است. همان طور که مطالعه کردید اطلاعاتی در رابطه با بهترین شهرهای کانادا اطلاعات مختصری در اختیار شما متقاضیان محترم قرار داده شد. اگر پس از مطالعه پاسخ سوالات خود را دریافت نکردید می توانید با مشاوران و کارشناسان مجرب ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید و یا با دریافت وقت قبلی به صورت حضوری در موسسه حاضر شوید. پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر مقالاتی مثل: مهاجرت آسان و سریع به کانادا و هزینه های زندگی در کانادا را مطالعه نمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *