مهاجرت تحصیلی انگلستان

کار پس از تحصیل در انگلستان

متقاضیان از سراسر دنیا می توانند با داشتن شرایط مورد نظر به انگلستان سفر کنند. هر افراد زیادی به انگلستان جهت کار، تحصیل، تاسیس کمپانی، دوره ها زبان و غیره سفر می کنند. اکثر دانشجو ها با هدف کار پس از تحصیل در انگلستان به این کشور مهاجرت می کنند؛ زیرا دارای مزایای بسیار خوبی از جمله قابلیت گرفتن گواهی سکونت انگلستان را همراه خود دارد.

 درباره کشور پادشاهی انگلستان

انگلستان کشوری اروپایی می باشد که همسایه های آن در قسمت غربی ولز و در بخش شمالی این کشور اسکاتلند می باشند. انگلستان یکی از اعضای اتحادیه پادشاهی می باشد که پایتخت آن لندن نام دارد. جمعیت این کشور تقریبا به شصت و پنج میلیون نفر می رسد. واحد پول انگلیس پوند می باشد.

اگر به فکر کار پس از تحصیل در انگلستان هستید، لازم به ذکر است که شما باید گواهی سکونت در این کشور و روادید کاری مورد نظر خود را دریافت کنید. روادید شما بستگی به کاری که انجام می دهید دارد. همچنین رشته ی تحصیلی دانشگاهی شما و توانایی ها و مهارت شما تاثیر زیادی در پیدا  کردن شغل مناسب و مورد نظر شما دارد. شما باید بر اساس علاقه ی خود رشته ی دانشگاهی انتخاب کنید و پس از فارق التحصیل شدن، کار مربوط به این رشته را پیدا کنید.

انواع روادید برای کار های مختلف در انگلستان

Tire 1 Visa for England

این نوع از روادید برای کسانی می باشد که میخواهند در انگلستان کسب و کار راه اندازی کنند. برای مثال تاسیس یک کمپانی و استخدام کارکنان و متخصصان مورد نظر. همچنین دانشجو ها با این ویزا می توانند پس از اتمام تحصیل در انگلستان کارآفرینی کنند و کسب و کار راه اندازی کنند.

Tire 2 Visa for England

با داشتن این نوع از روادید، شما بعد از اتمام دوره ی تحصیلی قادر به کار تمام وقت در انگلستان خواهید بود. اعتبار این روادید به مدت پنج سال می باشد. این روادید قابل تبدیل به روادید تایر 4 می باشد، اما باید شرایط لازم را داشته باشید :

  • داشتن مدارک فنی حرفه ای
  • داشتن مدرک لیسانس
  • داشتن مدرک فوق لیسانس

Tire 5 Visa for England

این نوع از روادید به دو حالت زیر می باشد : روادید تایر 5 انگلستان از نوع طرح جوانان پویا : این نوع از روادید دو سال اعتبار دارد و اجازه ی کار در بریتانیا را به شما می دهد. برای دریافت این روادید و مجوز کار پس از تحصیل در انگلستان قادر هستید از خارج انگلستان نیز این روادید را درخواست کنید.

روادید تایر 5 انگلستان از نوع کارگر موقت : این نوع از روادید به متقاضیان مجوز کار پس از تحصیل در انگلستان در سمت کارگری را میدهد و مدت زمان اعتبار این ویزا دوازده تا بیست و چهار ماه می باشد. آیا گرفتن مجوز کار پس از تحصیل در انگلستان مفید است؟ اخذ مجوز کار پس از تحصیل در انگلستان چه مزایایی برا متقاضیان بین المللی دارد ؟

مجوز کار پس از تحصیل در انگلستان

گرفتن روادید و مجوز کاری انگلستان به دلیل داشتن شرایط مساعد زندگی و داشتن مخارج سکونت بسیار کم نسبت به آمریکا و کشور های عضو حوزه ی شنگن و آسیای شرقی بسیار به صرفه می باشد و گامی بلند به سمت پیشرفت محسوب می شود. مهاجرین بین المللی که برای تحصیل به انگلستان سفر می کنند، پس از فارق التحصیل شدن در دانشگاه های انگلستان، می توانند با شش سال سکونت در این کشور اقدام به اخذ گواهی شهروندی و گذرنامه انگلستان بکنند.

دلایل زیادی باعث سفر مهاجرین بین المللی به انگلستان شده است که از مهم ترین آنها می توان به متنوع بودن این کشور از لحاظ مذهب، فرهنگ و نژاد اشاره کرد. در این کشور یک هفته برای تعطیلات کارمندان انگلستان با حقوق در نظر گرفته شده است. کتقاضیان و افرادی که مقیم انگلستان هستند می توانند با گرفتن وام های کم هزینه برای خرید خانه اقدام کنند. مهاجرین با گرفتن گواهی تابعیت انگلستان می توانند از شصت و یک سال سن به بعد 360 پوند به صورت ماهانه دریافت کنند.

اسناد مورد نیاز برای تبدیل روادید تایر 2 به تایر 4 در کشور انگلستان

  • اتمام دوره ی تحصیلی لیسانس در انگلستان
  • به پایان رساندن دوره ی تحصیلی کارشناسی ارشد در انگلستان
  • یک گواهی کارشناسی ارشد در انگلستان
  • دیپلم تحصیلات تکمیلی حرفه ای از آموزش پرورش
  • به صورت کلی گرفتن مجوز کار پس از تحصیل در انگلستان با مزایای زیادی همراه می باشد.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *