مهاجرت کاری آفریقای جنوبی

کار در افریقای جنوبی

کار در افریقای جنوبی

کار در آفریقای جنوبی از مهم ترین مسائلی می باشد که متقاضیان مهاجرت به آفریقای جنوبی برای اطلاعات و جستجو به این کشور اقدام لازم را باید انجام دهند. راه های زیادی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد، ویزای تحصیلی در آفریقای جنوبی، ویزای کار در آفریقای جنوبی، ویزای از طریق سرمایه گذاری و…

که باید اطلاعاتی مانند مدارک لازم جهت دریافت ویزای کار در آفریقای جنوبی، قوانین ویزای کاری آفریقای جنوبی، هزینه های زندگی و تحصیل در آفریقای جنوبی و … را بدانید.

کار در آفریقای جنوبی

اگر قصد دارید به کشور آفریقای جنوبی مهاجرت کنید بهترین و آسان ترین راه برای مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل و کار می باشد.

بر طبق آخرین قانون سفارت آفریقای جنوبی لازم است ویزای کاری را داشته باشیم، سوال اینجاست که شرایط لازم برای ویزای کار در آفریقای جنوبی چه می باشد؟ مدرک مورد نیاز برای اقامت کار در آفریقای جنوبی چه مدارکی می باشد؟ آیا کار در آفریقای جنوبی موجب دریافت اقامت در این کشور می باشد؟
در حال حاضر بحث کار و ویزای کاری در آفریقای جنوبی قابل تحقیق برای کسانی می باشد که متقاضیان ویزای کاری آفریقای جنوبی اغلب شرایط کاری بهتر برای شخص دارد تا هم بتوانند از این طریق درآمدی کسب کنند و هم این که اقامت و تابعیت کشور ثالثی را برای خود خانواده شان اخذ کنند.

در بین کشور های اروپایی مانند آلمان و در بعضی ار کشور های آسیایی و آمریکا بحث کار داغ است و بسیاری از افراد در جست و جوی کار این را نمی دانند که در کشور آفریقای جنوبی از شرایط بسیار پیشرفته در این کشور وجود دارد و تقاضا برای این کشور در مورد ویزای کار بسیار است.

کشور آفریقای جنوبی

در حال حاضر افراد کمتری به فکر  مهاجرت کردن به کشور آفریقای جنوبی می باشند که کشور آفریقای جنوبی کشوری زیبا و پیشرفته می باشد که با مطالعه به این مقاله نظراتان در مورد این کشور عوض خواهد شد. راه های مهاجرت به آفریقای جنوبی متنوع می باشد.

جغرافیای آفریقای جنوبی

اشخاصی که تمایل به مهاجرت به آفریقای جنوبی دارند بهتر است اطلاعاتی از آب و هوای این کشور داشته باشند، کشور آفریقای جنوبی در قسمت جنوبی قاره آفریقا واقع شده است که آب و هوای متعادل و عالی دارد زیرا سواحل اقیانوس هند و اقیانوس اطلس در این کشور می باشد و به این دلیل زیبایی خاصی به این کشور داده است. کشور آفریقای جنوبی کشوری با جاذبه های زیادی باعث شده این که گردشگر های زیادی به این کشور بیایند.

کشور آفریقای جنوبی با کشور لسوتو، بوتسوانا، نامیبیا، موزامبیک، سوازیلند هم مرز می باشد.

جمعیت کشور آفریقای جنوبی 5580000 نفر می باشد. نکته جالب در مورد کشور آفریقای جنوبی این است که این کشور 11 زبان رسمی دارد و رایج ترین زبان ها، آفریکانس و انگلیسی می باشد.

اقتصاد آفریقای جنوبی

کشور آفریقای جنوبی دارای منبع غنی می باشد و به دلیل اینکه از لحاظ اقتصادی پیشرفت چشم گیری داشته است. به دلیل این که موقعیت خاص جغرافیایی آفریقای جنوبی و انرژی و ارتباطات و صنعت در این کشور رشد زیادی داشته است.

واحد پول کشور آفریقای جنوبی رند می باشد و این کشور دارای روابط دیپلماتیک با بیشتر کشور های دنیا دارد و این باعث شده که ارزش پاسپورت کشور آفریقای جنوبی در رده 450 دنیا صورت بگیرد و این امر باعث شده است که بدون نیاز به دریافت ویزا، تابعیت آفریفای جنوبی هم می توان به بیشتر از نود کشور دنیا مسافرت کرد.

کشور آفریقای جنوبی جز 50 کشور ثروتمند دنیا از نظر تولید ناخالص داخلی می باشد و همین دلیل باعث شده است که مهاجرت بعضی از سرمایه گذاران به این کشور آسان باشد. کشور آفریقای جنوبی بزرگترین تولید کننده و صادر کنند پلاتین و طلا است.

وضعیت کار در آفریقای جنوبی

کسانی که برای پیدا کردن شغل و کسب و کار در کشور خودشان نتوانستن اقدام کند می توانند برای کسب و کار جدید به کشور مناسب و با شرایط کاری مناسبتر اقدام کنند. کشور آفریقای جنوبی افرادی که دارای حرفه و تخصص خاص می باشند در سطح بین المللی این افراد را می توانند جذب کنند.

آفریقای جنوبی نیز کشوری است که تعداد متقاضیان زیادی برای دریافت ویزای کاری اقدام می کند و از وزارت کار آفریقای جنوبی هم احتیاج به نیروی کار ماهر دارد. افزایش روزانه متقاضیان ویزای کاری آفریقای جنوبی به دلیل رشد اقتصادی و بازار کار قوی برای نیرو های متخصص و ماهر زیاد است.

زبان انگلیسی یکی از زبان های رسمی این کشور می باشد که فردی می خواد از طریق ویزای کاری به این کشور وارد شود نیاز به مدرک زبان می باشد.

مزایای دریافت ویزای کار در آفریقای جنوبی :

1.یکی از مزایای اخذ ویزای کار در آفریقای جنوبی این است که بدون مدرک زبان هم می توان ویزا دریافت کرد.
2.کسانی که ویزای کاری آفریقای جنوبی را دارند می توانند که خانواده خود را به آسانی به عنوان همراه ببرند.

3.اداره مهاحرت آفریقای جنوبی به این متقاضیان کمک بسیاری می کنند.

4.کسانی که  کار در آفریقای جنوبی را دارند این امکان را دارند که بعد از پنج سال در این کشور می توانند برای اقامت دائم اقدام کنند.

5.یکی دیگر از مزایای ویزای کار در آفریقای جنوبی  این است که این پروسه در مدت زمان کوتاهی صورت می گیرد.

6.آفریقای جنوبی شغل های زیادی برای تحصیل در رشته های مختلف را دارد.

انواع ویزای کار در آفریقای جنوبی

 • EXCEPTIONAL SKILLS WORK PERIMT
 • QUOTA WORK PERIMIT
 • GENERAL ORK PERMIT

ویزای کار در آفریقای جنوبی

 • متقاضیان ویزای کاری آفریقای جنوبی میبایست به سفارت بروند و ملاقات حضوری با آفیسر ویزا انجام بدهند.
 • داشتن گذرنامه معتبر و قابل خواندن
 • هزینه های نمایندگی آفریقای جنوبی را پرداخت کنند.
 • درخواست ویزای کاری آفریقای جنوبی توسط متقاضی پرشده باشد
 • گزارش پزشکی از سلامت جسمی متقاضی
 • ثابت کردن تمکن مالی و گردش سه ماهه حساب شخص
 • ثابت کردن اقامت در هتل یا دعوت نامه مورد تایید
 • گواهی ازدواج و گواهی طلاق در صورت انجام شدن
 • فرم عدم سوئپیشینه
 • رضایت نامه از والدین
 • یک تعهد نامه توسط کارفرما
 • مدارک تحصیلی و ریز نمرات سه سال آخر
 • ویزای کار در آفریقا بیشتر از 90 روز است

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد کار در آفریقای جنوبی  این امکان را دارید که با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد ما در زمینه کار در آفریقای جنوبی به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید و کارشناسان ارشد ما شرایط شما را در نظر می گیرند و به شما بهترین راه مهاجرت را پیشنهاد می دهند.

 

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *