مهاجرت سرمایه گذاری در بلژیک

 کارآفرینی در بلژیک

 کارآفرینی در بلژیک

در این مقاله، تیم ما سعی در آشنایی بیشتر شما عزیزان با اخذ اقامت این کشور، از طریق کارآفرینی در بلژیک کرده است. همانگونه که می‌دانید، مهاجرت به کشور ها، روش های متعددی دارد. یکی از این روش ها برای اخذ اقامت، کارآفرینی در بلژیک می باشد.

از جمله مواردی که متقاضی را تشویق به اخذ اقامت این کشور می کند، مزایای کارآفرینی در بلژیک می باشد. یکی از این مزیت ها، حمایت کارآفرینی در بلژیک، از جانب دولت این کشور می باشد. همانطور که می دانید، مهاجرت به کشور ها نکات قوانینی دارد که نیاز است متقاضی از آنها مطلع باشد. مقصود موسسه ما  در این مقاله، جهت افزایش اطلاعات متقاضیان با شرایط کارآفرینی در بلژیک است. وکلای با تجربه ما در این زمینه شما را یاری میکنند. پیشنهاد می‌کنم به شما عزیزان که برای اطلاعات بیشتر از مقاله (کار در بلژیک) دیدن کنید.

شرایط کارآفرینی در بلژیک

از جمله مواردی که در رشد اقتصادی و همچنین کسب و کار در هر کشور مهم می باشد، نوآوری و کارآفرینی است. طبق آمارهای گرفته شده در ۵ سال اخیر، کارآفرینی توانسته است حدود ۸۰۰۰۰۰ شغل برای افراد ایجاد کند. در طی ۱۰ سال اخیر نیز، این کشور نیروی کاری حرفه ای و مجرب و متخصص، جهت سرمایه گذاری و کارآفرینی در بلژیک کسب کرد. که به این منظور، مردم را تشویق و ترغیب در این زمینه کرده است.

ایالت آمریکا، جزو کشورهایی است که به تنهایی در بلژیک در سال ۲۰۱۲، حدود ۲ میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است. بلژیک در زمینه کارآفرینی بسیار موفق بوده. طبق آمارهای گرفته شده، مشخص شده است که کارآفرینی در کشور بلژیک ۳.۴ درصد از شغل های مختلف را وجود آورده و سبب شده محصولات جدید وارد کشور مذکور شود.

این همان علتی است که دولت بلژیک، تأثیر زیادی بر کار آفرینی و اقتصاد و همچنین سرمایه گذاری دارد. شایان ذکر است که بدانید درس کارآفرینی در  کشور  بلژیک، در همه مقاطع کارآموزی و همچنین تحصیلی، جزء واحد های مهم و اصلی می باشد. که اهمیت کثیری برای آموزش و پرورش و نیز کارآفرینان دارد.

 هفت گام برای کار آفرینی در کشور بلژیک

در ادامه، مواردی که از جانب دولت بلژیک برای کارآفرینان پیشنهاد شده ذکر می گردد. در صورتی که متقاضیان هنوز تصمیم خود را در زمینه کارآفرینی و سرمایه گذاری در کشور بلژیک تعیین نکردند، بهتر از موارد ذکر شده ذیل را به دقت مورد مطالعه قرار دهند.

اطلاع و بررسی کمبودها و نیازهای بازار در این کشور

متقاضیان می‌توانند با پاسخ و سوالات شهر شده ذیل به تشخیص این کمبودها و نیازها بپردازند: آیا نیازها و کمبودهای بازار بلژیک توسط خدماتی که ارائه می دهید برطرف می شود یا خیر؟ آیا مواردی شبیه به آنچه که توسط شما ارائه می‌شود در بازار موجود است یاخیر؟ محصولاتی که شما عرضه می کنید تا چه حد ومیزانی به نفع مشتریان و خریدار میباشد؟

آشنایی با مشتریان و مخاطبانی که محصولات شما را میخرند

یکی از اساسی ترین و مهم ترین موارد برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار، صداقت در این زمینه می باشد. این موضوع شایان ذکر است که چه نوع محصولاتی و در چه زمینه ای می تواند زندگی را برای مخاطبان آسان کند. گاهی این امکان وجود دارد، که شما محصولی را به بازار عرضه می‌کنید که مشتریان، آشنایی با آن نداشته باشند. در این صورت، تجربه شخصی ارائه دهنده و همچنین عملکرد صادقانه آن، می تواند تاثیر به سزایی در جهت جلب نظر مثبت مخاطبان داشته باشد.

ثبت کسب و کار

نیاز است، جهت ثبت کسب و کار خود در کشور بلژیک، یک حساب بانکی برای خود ایجاد کنید و شماره شناسایی داشته باشید. برای اخذ این شماره و انجام موارد فوق، ابتدا لازم است شخص، توانایی مدیریت در این حیطه را داشته باشد. و لازم به ذکر است که هزینه انجام این کار، حدود ۸۲/۵۰ یورو در نظر گرفته شده است.

 استخدام یک حسابدار

شما برای داشتن اطمینان خاطر از پیگیری امور مالیاتی و کسب و کار خود، نیاز به حسابداری مجرب دارید، که استخدام آن امری ضروری و لازم می باشد. وجود حسابدار در سیستم کاری شما، باعث می شود که اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید و همچنین کسب و کارتان سر و سامان بگیرد.

 ایجاد فضای اداری

جهت ایجاد فضای اداری برای راه اندازی کسب و کار، نیاز است شخص، فضای اداری را خریداری یا اجاره کند. گفته فوق به این معنا نمی باشد که شخص الزاما در بیرون از منزل کار کند، بلکه می تواند در محل سکونت خود نیز فضایی ایجاد کند. لازم به ذکر است انجام این امر، بستگی زیادی به نوع شغل شخص دارد. دیدار با اشخاص همسو در سیستم کاری توصیه می شود که در این سیستم برای یافتن دوستان جدید و مراوده با آنان، حداقل یک بار در هفته دیدار داشته باشید. این امر باعث می‌شود که شما با جوامع تجاری و رقابتی آشنا شوید.

لذت بردن از کسب و کار

در صورتی که می خواهید به موفقیت در زمینه کسب و کار ایجاد شده دست یابید، نیاز است ابتدا از آن لذت ببرید. لذت بردن از شغل خود می تواند باعث بهتر کار کردن شود. شور و شوق شخص، سبب تلاش روز افزون آن می شود.

 مزایای کارآفرینی در بلژیک

این کشور از لحاظ اقتصادی و صنعتی یکی از کشورهای پیشرفته در اتحادیه اروپا می باشد. از جمله مزیت های آن، عدم تفاوت بین کارآفرینان خارجی و داخلی است.  همین موضوع، نکته بسیار مهمی برای ایجاد کارآفرینی در این کشور محسوب می شود. زمینه هایی مانند خودرو، کشاورزی، نساجی، مواد غذایی، دارو و همچنین R&D فعالیت زیادی دارند. پس از گذشت سه سال، کارآفرینان می توانند اقامت دائم را دریافت کنند.

در این صورت متقاضی می تواند خیلی آسان در کشور بلژیک و کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کرده و به رفت و آمد بپردازد. با توجه به مواردی که در این مقاله گفته شد، می‌توان نتیجه گرفت که در این کشور، به سبب حمایت قابل توجهی که از جانب دولت آن در زمینه کارآفرینی می‌شود، کشور مناسبی برای مهاجرت از طریق ایجاد کارآفرینی شناخته شده است. همچنین حهت آگاهی بیشتر  به مقاله ‌های (مؤسسات کاریابی در بلژیک) و (مهاجرت کاری بلژیک) مراجعه فرمایید. شما امکان برقراری ارتباط با کارشناسان متبحر در زمینه مهاجرت در موسسه سفیران سروش سعادت را از طریق تماس تلفنی خواهید داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *