مهاجرت تحصیلی کانادا

پردیس دانشگاه سوانزی

پردیس دانشگاه سوانزی

پردیس دانشگاه سوانزی در تمام پیشینه ی خود منحصرا از سوی پردیس پارک سینگلتون اداره شده است. با این وجود به خاطر گسترش سریع، دانشگاه یک پردیس دانشگاه سوانزی ۶۵ هکتاری به هزینه ۴۵۰ میلیون پوند در محوطه ی ساحلیِ علم و نوآوریِ بِی (Bay Campus) ساخته است که در سپتامبر ۲۰۱۵ افتتاح گردید. از سال ۲۰۱۵ دانشگاه سوانزی به صورت دو بخشه و به همراه «پردیس پارک» واقع در پارک قدیمی سینگلتون و پردیس بِی واقع در کریملین باروز (Crymlyn Burrows) اداره شده است. در دسامبر سال ۲۰۱۰ شورای شهر نیث پورت تالبوت (Neath Port Talbot Borough Council) مجوز طرح کلی برای تاسیس پردیس جدید را صادر کرد. در مارس سال ۲۰۱۱ هیئت قانون گذاری ولز بخش پایانیِ سرمایه گذاری را عهده دار شد. کار از بهار سال ۲۰۱۳ آغاز شد و فاز اول در ژانویه ی ۲۰۱۶ به اتمام می رسید.

 

پردیس بِی در حدفاصل فِیبیِن وِی (Fabian Way) و ساحل جرسی مارین (Jersey Marine) واقع در کریملین باروز (Crymlyn Burrows)، در کنار ساحلی به اندازه ی ۶۵ هکتار احداث شده است. این پردیس در ابتدا شامل کالج مهندسی، دانشکده مدیریت، سالنی بزرگ با ظرفیت ۸۰۰ نفر، کتابخانه ای مشرف به سایت علایق خاص علمی (Site of Special Scientific Interest) و محل اقامت دانشجویان بوده است. پروژه ها ادامه یافت تا به پردیسی شامل اولین موسسه ی تحقیقات امنیت انرژی و موسسه مواد ساختاری (Institute of Structural Materials) و مرکز تکنولوژی دانشگاه (University Technology Centre) برای تست مواد رولز رویس تبدیل شد.

دانشگاه سوانسی تحقیقات دانشگاه باعث شده است که ساخت یک تفاوت از آنجا که 1920. جامعه دانشگاه رشد در اکتشاف و کشف, ارائه می دهد و تعادل مناسب از آموزش و پژوهش بسیار عالی, همسان با کیفیت دلخواهی از زندگی.

دانشگاه یک دوره رشد فوق العاده ای برخوردار بوده است, و ما جاه طلبی ما به دست آمده به بالا سی تحقیقات دانشگاه, افزایش تا 2014 تحقیقات تعالی چارچوب جدول لیگ به 26 در انگلستان از 52 در 2008.

علاوه بر این, یک برنامه توسعه پردیس بلند پروازانه است به خوبی در جریان – یکی از بزرگترین پروژه های اقتصاد دانش در انگلستان و در پنج بالا در اروپا.

این شامل ایجاد پردیس خلیج, یک نام تجاری جدید 450 میلیون £ توسعه در رویکرد شرق به شهرستان, همراه با تحول موجود پردیس سینگلتون پارک ما.

چند فرهنگی جامعه دو دانشگاه سوانسی یک دیدگاه جهانی و فرصت برای به دست آوردن مهارت های که آخرین عمر فراهم می کند.

درست به چشم انداز از بنیانگذاران صنعتی خود را در 1920 دانشگاه سوانسی:

ارائه یک محیط عالی پژوهشی, با تحقیق این است که جهانی پیشرو, در سطح جهانی مشترک و شناخته شده بین المللی;

ارائه یک تجربه دانش آموز برجسته, با تحقیقات به رهبری و آموزش عمل رانده با بالاترین کیفیت که تولید فارغ التحصیلان جهانی آموزش و مجهز برای موفقیت شخصی و حرفه ای برجسته;

استفاده از قدرت تحقیقات خود, همکاری با صنعت و دسترسی جهانی, به رشد اقتصادی, رفاه فاستر, غنی سازی جامعه و زندگی فرهنگی ولز و, کمک به سلامت, اوقات فراغت و رفاه شهروندان خود.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *