مهاجرت کاری نیوزلند

ویزای کاری نیوزیلند در سال 2019

ویزای کاری نیوزیلند در سال 2019

نیوزیلند در سال های اخیر با فراهم کردن امکانات رفاهی فراوان، توانسته است نیروی کار متخصص را با ارائه ویزای کاری نیوزلند در سال 2019 به سمت خود جذب کند. ویزای کاری نیوزیلند امروزه یکی از پرمخاطب ترین ویزاهای این کشور است. هر ساله جمعیت بسیار زیادی از سراسر جهان برای دریافت ویزای کاری نیوزیلند اقدام می کنند. از همین رو نیوزیلند نیز محدودیت هایی را در نظر گرفته است تا بهترین نیروی کاری را جذب کند. به همین منظور یک سیستم امتیاز دهی برای دریافت ویزای کاری در این کشور طراحی شده است.

امتیاز بندی ویزای کاری نیوزیلند در سال 2019

برای کسب ویزای کاری نیوزیلند، جدول امتیازبندی تهیه شده است. افراد علاقمند به مهاجرت کاری به این کشور باید حداقل 100 امتیاز از مجموع امتیازات را بدست آورند. در این بخش نحوه امتیازدهی به شما مشخص شده است. در صورتی که یکی از خویشاوندان نزدیک شما در کشور نیوزیلند ساکن باشد، 10 امتیاز کسب خواهید کرد.

در صورتی که یک پیشنهاد شغلی حرفه ای در نیوزیلند دریافت کرده باشد 50 امتیاز کسب خواهید کرد. امتیازات اضافه شده به شرایط شغلی در جداول زیر ارائه شده است.

تجربه کاری یکی دیگر از عواملی است که در صورت دارا بودن از تجربه کاری خوب می توانید امتیازات خود را افزایش دهید. در جدول زیر امتیازاتی را که به ازای هر سال می توانید به دست بیاورید، ارائه شده است.

در صورتی که حداقل یک سال سابقه کار در نیوزیلند دارید 10 امتیاز اضافه دریافت می کنید. درصورتی که سابقه کاری 2 تا 5 ساله در مناطق محروم دارید 10 و بیش از آن نیز 15 امتیاز دریافت خواهید کرد.

بررسی مدارک تحصیلی و سن برای کسب ویزای کاری نیوزلند

امتیاز بندی بر اساس مدارک دارای اعتبار متفاوتی خواهد بود. برای دستیابی به امتیازات بالاتر باید بتوانید مدارک تحصیلی معتبری را ارائه دهید. در این جدول لیست مدارک تحصیلی و امتیازی را که برای شما حاصل می شود، آورده ایم.

در صورتی که دو سال در دانشگاهای نیوزیلند تحصیل کرده باشید و مدرک لیسانس گرفته باشید(سطح 7) ، 10 امتیاز اضافه دریافت می کنید. در صورت تحصیل یک ساله در نیوزیلند برای دوره های آموزشی 10 امتیاز کسب می کنید. در صورت تحصیل دو ساله در نیوزیلند برای دوره های آموزشی 15 امتیاز کسب می کنید. در صورت در اختیار داشتن مدارک سطح 7 و 8 توسط همسر 10 امتیاز کسب می کنید. در صورت در اختیار داشتن مدرک سطح 9 و بیشتر توسط همسر 20 امتیاز کسب می کنید. شرایط سنی نیز یکی از عوامی است که برای شما مزیت محسوب می شود و اگر در سن ایده آل اقدام نمائید می توانید به امتیازات بالاتری دست یابید.

شرایط اخذ ویزای کاری نیوزیلند در سال 2019

برای دریافت ویزا باید حداقل 100 امتیاز کسب کنید، وضعیت جسمانی سالم داشته باشید و به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید. در این صورت باید یک انگیزه نامه تکمیل کنید. در این صورت اجازه خواهید داشت برای یافتن کار در کشور نیوزیلند اقدام کنید. در صورتی که نتوانسته اید 100 امتیاز مورد نظر را بدست آورید، نگران نباشید. در بسیاری از فرصت های شغلی انگیزه نامه بسیار مهم است. گاهی انگیزه نامه شما می تواند یکی از فاکتورهای امتیاز آوری برای شما باشد. از سوی دیگر در صورتی که 100 امتیاز را کسب کنید، کار شما تضمین شده نخواهد بود. انگیزه نامه شما حتما باید مورد پذیرش قرار گیرد تا بتوانید اجازه اقامت دریافت کنید.

مشکلات اخذ ویزای کاری نیوزیلند در سال 2019 چیست؟

شرایط اخذ ویزای کاری نیوزیلند در سال 2019 در حال حاضر بسیار دشوار شده است. به طوری که در سال 2016 کشور نیوزیلند تنها امتیاز 160 را مورد پذیرش قرار می داد. کسب 160 امتیاز بسیار دشوار و در بسیاری موارد غیر ممکن است. کشور استرالیا نیز شرایط کار خوبی برای ایرانیان فراهم نموده است و ویزای کار استرالیا را در سال 2019 نیز به صورت امتیاز بندی است که می توانید امتیازات خود را برای اخذ این ویزا محاسبه نمائید.

همچنین شما می توانید برای ویزای کار اتریش که به صورت امتیاز بندی است امتیازات خود را محاسبه نمائید. ویزای کاری آلمان نیز یکی از راه های مهاجرت از طریق کار می باشد که مزایای زیادی دارد و به دلیل نداشتن سیستم امتیازبندی متقاضیان زیادی برای اخذ این ویزا می توانند اقدام نمایند.

در چه صورت می توان ویزای کاری نیوزیلند را دریافت کرد؟

اگر سن شما کمتر از 55 سال است می توانید برای ویزای کاری نیوزیلند در سال 2019 اقدام کنید اگر؛

 • مهارت یا تجربه رشته کاری را دارید که کشور نیوزیلند در آن با کمبود روبرو است.
 • به شما یک پیشنهاد کاری رسیده است که؛ از تجربیات و مهارت های شما استفاده می کند.
 • در طول یک سال بیش از 45000 $ نیوزیلند به شما دستمزد بدهد.

بعد از دو سال کار در نیوزیلند شما می توانید تا پایان دوره کاری خود، درخواست اقامت ثبت کنید اگر در هنگام درخواست، حرفه شما در لیست کمبود های کاری باشد و در لیست کمبود های بلند مدت باشد.

ویزای کاری نیوزیلند از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر است؟

در صورتی که حرفه شخصی خود را در کشور نیوزیلند ایجاد کنید، می توانید همراه خانواده خود به آن کشور سفر کنید اگر حداقل 100 هزار $ نیوزیلند را در حرفه خود سرمایه گذاری کنید. اگر پروژه شما علمی است می توانید با سرمایه کمتری اقدام کنید. باید 120 امتیاز از جدول امتیازات بدست آورید. برنامه اقتصادی خود را به صورت کامل تشریح کنید و اثبات کنید که یک پروژه سود آور است و باید توانایی خواندن، صحبت کردن و نوشتن خود به زبان انگلیسی را نیز اثبات کنید. در این صورت شما یک فرصت یک ساله خواهید داشت تا کار خود را راه اندازی کنید. شما در صورتی می توانید برای اجازه اقامت اقدام کنید که؛

 • شش ماه از مدت سرمایه گذاری شما گذشته باشد.
 • حداقل 500 هزار $ سرمایه گذاری کرده باشید.
 • حداقل سه نفر را در پروژه خود استخدام کرده باشید.

پروسه زمانی دریافت ویزای کاری نیوزیلند چگونه است؟

دریافت ویزای کاری نیوزیلند با تعداد درخواست های ثبت شده در نمایندگی آن کشور رابطه مستقیم دارد. در بهترین حالت، ویزای شما بعد از 25 روز کاری صادر خواهد شد. نهایت مدت زمان لازم برای بررسی مدارک شما 6 ماه خواهد بود. نیوزیلند یکی از کشور هایی است که امکان اشتغال برای نیروهای کار خارجی را فراهم می آورد. با این وجود شرایط کاری در این کشور کمی دشوار شده است. نرخ بیکاری در این کشور نسبت به سال 2016، در حدود 2% افزایش یافته است. از همین رو کسب ویزای کاری برای خارجی ها در این کشور دشوار شده است. در صورتی که تمایل دارید با استفاده از ویزای کاری، به کشور دیگری مهاجرت کنید می توانید با مشاورین ما در در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمائید.

13 دیدگاه برای “ویزای کاری نیوزیلند در سال 2019

 1. vida گفت:

  با سلام و احترام از سایت خوبتون سوالی ازتون داشتم وممنون میشم جواب بدید، درخواست من رد شد، دعوت کننده من در نیوزلند چکار می تواند بکند؟

 2. asal گفت:

  سپاس از اطلاعات مفیدتون .

 3. فهیمه شایگان گفت:

  سلام خدمت شما من از طریق ویزای تحصیل برای نیوزلند اقدام کردم آیا میتونم وقتی در کشور هستم ویزای تحصیلیمو تبدیل به ویزای کار کنم؟

 4. پدرِ پسرشجاع گفت:

  آیا فارغ التحصیلان غیر فنی هم شامل این شرایط می شوند؟

 5. صبا صابری گفت:

  سلام و خسته نباشید

  لطفا در مورد ویزای تحصیلی این کشور هم توضیح بدید ممنون میشم.
  ممنون از سایت به روزتون

 6. پوریا گفت:

  من امتیازم میرسه به اون حداقل لازم چطوری میتونم اقدام کنم

 7. ali ram گفت:

  ضمن تشکر از مطلب مفیدتون اگه امکانش هست در مورد شرایط کشور استرلیا هم مطلب بذارید

 8. ماهان توکلی گفت:

  مرسی از این همه اطلاعات مفید

 9. عادل گفت:

  لطفا در مورد ویزای تحصیلی اتریش و هزینه های تحصیل توضیح بدید ممنون میشم.
  خیلی تشکر می کنم بابت سایت خوبتون واقعا مطالب مفید و به روز هستند

 10. سعید گفت:

  ممنون، موسسه شما توسط یکی از دوستان به من معرفی شد که قبلا به کمک شما به آلمان مهاجرت کردن. مطالبتون کاملاً مفیده

 11. sohrab گفت:

  هر سال که می گذره این کشورهام هی شرایطشون رو سخت تر می کنن

 12. Mohamad hosein گفت:

  سلام احترام جسارتن شرایط مهاجرت کاری به نیوزیلند چطوره 21 سالمه ممنون میشم جواب بدید

 13. فاطمه آتشفراز گفت:

  من ۳۲ساله ،کارشناس علوم آزمایشگاهی ،کارشناس ارشد مولکولار بیولوژی،با ده سال سابقه کار و آیلتس بالای ۶و نیم.میتونم برای ویزای کار نیوزیلند اقدام کنم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *