ویزای توریستی کانادا- مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کشور های اروپایی – پارس مهاجرت ویزای توریستی کانادا - مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کشور های اروپایی - پارس مهاجرت
مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » کانادا » ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا 

توریست و گردشگر اشخاصی هستن که تبع و تابعیت کشور کانادا ندارند و به طور عرف و قانونی از دیدنی های کانادا استفاده میکنند. هرساله بیش از 35 میلیون نفر به کانادا سفر میکند و کشور کانادا از این جمعیت استقبال میکند که با ویزای غیر اقامتی داخل این کشور میشوند.

لازم به توضیح است غیر از افرادی که اقامت دائم و شهروندان کانادایی برای سفر به کانادا باید اجازه ورود داشته باشن که اگر شامل معافیت های کشور هایی که احتیاج به ویزا ندارند نمیشوند باید برای ورود موقت به کانادا چه از طریق توریستی در کانادا ،       Temporary Resident Visaتحصیل در کانادا و یا کار در کانادا حتما احتیاج به ویزای کانادا دارید که این ویزای موقت را

میگویند.

ویزای توریستی و گردشگردی کانادا در یک نگاه کلی :

 

*مدت زمان ویزا : حداکثر 5 ساله است.

*نوع ویزا : مولتیپل 5 ساله یا سینگل میباشد .

*امکان گرفتن ویزای همراه : میباست جداگانه انجام شود.

*امکان گرفتن ویزای کار بعد از ورود : در صورت پیدا کردن شغل که تاییدیه داشته باشد.

*هزینه : 100 دلار برای انجام ویزا و 85 دلار برای انگشت نگاری میباشد.

*مدت زمان : به طور معمول 100 روز بعد از سابمیت مدارک میباشد.

 

تمایل دارید ویزا توریستی کانادا به ویزای تحصیلی یا اقامت تغییر دهید؟

امروزه قوانین جدید اداره کنسول گری مهاجرت کانادا زمانی که گردشگر وارد شده به کانادا مورد تایید یکی از موسسات آموزشی ثبت نام گردد امکان این وجود دارد که ویزای توریستی به ویزای دانشجویی تبدیل شود.

موسسه سفیران سروش سعادت دارای نمایندگی بسیاری از کالج ها و بعضی از دانشگاه های کانادایی و آمادگی خود را جهت گرفتن ویزای توریستی و گردشگری کانادا و همینطور در مرحله بعدی ثبت نام دانشجو در کالج و گرفتن ویزا تحصیلی و دانشجویی و در ادامه گرفتن ویزا دائم را اعلام میکند.

لازم به توضیح است که این نوع دارای جزئیات بسیاری بوده که احتیاج به علم و دانش و تجربه فنی و شناختن مفاهیم و اصول حقوقی و مهاجرتی دارد .

اگر قصد دارید که ویزای توریستی خود را به ویزای دانشجویی تغییر بدید با مشاور یا وکیل مهاجرتی خود حتما صحبت کنید و ازشون کمک بگیرید.

اگر اشتیاق دارید که با موسسه سفیران سروش سعادت  همکاری کنید یعنی اگر ویزای کشور کانادا را دارید و قصد دارید که به ویزای دیگری تبدیل کنید لطفا قبل از تماس با شرکت ، اول فرم ارزیابی ویزای تحصیلی را پر کنید ما شرایط شما را برای ویزای دانشجویی ارزیابی و بررسی میکنیم و در صورت واجد شرایط بودن امکان همراهی با ما وجود خواهد داشت .

نکته قابل توجه این است که همیشه ممکن نیست که ویزای توریستی را به ویزای دانشجویی در داخل کشور کانادا تغییر داد و بیشتر مواقع متقاضیان باید برای انجام انگشت نگاری به کشور های دیگری بروند.

در بیشتر مواقع بابت اخذ ویزای گردشگری و توریستی کانادا باید در موسسه سفیران سروش سعادت  توسط کارشناسان رسمی و قانونی مهاجرت کانادا که عضو سازمان —  کانادا را انجام میشود که بهتر است متقاضی  ابتدا فرم ارزیابی ویزای تحصیلی  تکمیل کند .

آیا موسسه سفیران سروش سعادت ویزای توریستی را ضمانت میکند؟

مسلما جواب خیر است ، هیچ یک از کارشناسان و وکیل های مهاجرتی طبق قانون و عرف کانادا مجوز دادن ضمانت به فرد را ندارد . اما موسسه سفیران سروش سعادت دارای آمار بسیار زیادی در قبولی و گرفتن ویزای توریستی کانادا را دارد.

چرا ویزای توریستی  کانادا دریافت کنیم؟

دید و بازدید آشنایان و دوستان

تحقیق و بررسی موقعیت های تجاری و کاری

تفریحی و سیاحتی

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا توریستی :

*پاسپورت معتبر و عکس شفاف پاسپورتی

*مدارک تمکن مالی و خود حمایتی

*دعوت نامه از شخص یا شرکتی در کانادا یا ارائه مدارک دقیق از دیدنی های کانادا

*تکمیل کردن فرم های ویزا

*پرداخت هزینه های قانونی مربوط به گرفتن ویزای گردشگری و توریستی کانادا

*انجام دادن انگشت نگاری سفارت کانادا ( سفارت کانادا در تهران انگشت نگاری نمی کنند)

پیش نیاز های ویزای توریستی کانادا :

*ارائه کامل سابقه کاری و شغلی شامل نامه های اشتغال به کار و فیش های حقوقی

*ارائه کامل سندهای مربوط به  دارایی های شخص

* ارائه رکورد ویزا های شما به کشور های قبلی

نکته : لیست مدارک ارائه شده به صورت جامع و کلی میباشد و بهتر است برای دریافت  لیست دقیق مدارک میبایست  برای گرفتن ویزای توریستی کانادا با مشاوره و کارشناس یا وکیل صحبت کنید و ازشون کمک بگیرید .

مراحل دریافت ویزای توریستی کانادا:

1.پر کردن فرم ارزیابی توریستی ، مشاوره گرفتن ، شروع پروسه اجرایی با موسسه سفیران سروش سعادت

2.ترجمه مدارک و تایید مدارک طبق دستورالعمل و ارسال مدارک به موسسه سفیران سروش سعادت

3.اقدام برای دریافت ویزا و انجام انگشت نگاری

4.دریافت نتیجه ویزا حدودا بعد از 3 ماه

قوانین ورود و خروج با ویزای توریستی کانادا:

ویزای توریستی کانادا اکثرا به صورت ویزای تک ورود یا ویزای مولتیپل کانادا یا همان ویزای 5 ساله کانادا صدور میگردد.ویزای توریستی برای متقاضیان ایرانی به طور معمول یا به صورت سینگل اینتری به مدت درخواست متقاضی یا به صورت مولتیپل اینتری به مدت 5 ساله صادر میشو.د.

لازم به ذکر است طبق قانون اساسی بیشترین زمانی که توریست می تواند بدون خروج از کانادا در این کشور بماند حداکثر 6 ماه میباشد .

لازم به توضیح است که گرفتن ویزای توریستی  به این معنی نمیباشد که  اجازه ورود به کشور  را داشته باشد بلکه آفیسر باید زمان ورود به داخل خاک کشور کانادا را تشخیص بدهد که وجود حضور فرد در کانادا به صورت موقت خواهد بود و متقاضی بعد از دیدن و بازدید  کشور کانادا امکان ماندن در کانادا  را ندارد.

متقاضیانی که دادای ویزای مولتیپلی کانادا هستند از تاریخ شروع تا پایان تاریخ ویزای نوشته شده در پاسپورت امکان سفربه کانادا را خواهند داشت. و هربار وارد کشور کانادا شدید میتوانید تا حداکثر 6 ماه بمانید و این امکان وجود دارد که با دلیل قانع کننده و منطقی تمدید آن وجود دارد اما اگر دلیل منطقی و قانع کننده ای وجود نداشته باشد باید خاک کشور کانادا ترک کند ولی این امکان وجود دارد که بلافاصله پس از ترک کشور حدود 6 ماه دیگر در کشور کانادا بماند. یعد از ورود متقاضی اجازه ماندن حداکثر 6 ماه میباشد ولی تعداد روز هایی که در هرسال یا در طول مدت ویزا در کانادا هستید هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *