مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » انگلستان » هفت روش مهاجرت به انگلستان

هفت روش مهاجرت به انگلستانتشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان در سال ۲۰۱۸ و شرح کلیه راههای مهاجرت به انگلستان ۲۰۱۸ ، راهنمای مهاجرت به انگلستان از طرق مختلف همچون مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی ، مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیلی ، مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج ، مهاجرت به انگلستان از طریق تولد ، مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، مهاجرت به انگلستان از طریق کار ، مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک و …  ،

 

 

 

 

تولد در انگلستان:

که در بالا آنها را ذکر کردیم، بعضی از آنها رد شده, و برخی از آنها قابل مباحثه می باشند. اما نیاز میبینیم در باب طریق اول مهاجرت به کشور انگلستان که راه تولد در انگلستان معرفی میشود توضیحاتی را جهت شما متقاضیان مهاجرت به انگلستان بدهیم، باید بدانید که اگر شما فرزندی داشتید که در انگلستان متولد شده بود با توجه به رعایت قانون خون و خاک این موضوع حقوقی را بررسی نماییم تا ببینیم ایا این مسیر میتواند یک راه مهاجرت به انگلستان باشد یا خیر؟

 

این موضوع تاریخچه ای دارد، پیش از ژانویه ۱۹۸۳ هر فرزندی که در انگلستان به دنیا می آمد، به طور خودکار اقامت انگلستان میگرفت. از آن تاریخ به بعد قانون عوض شد به این صورت که در صورتی یک فرزند که در انگلستان متولد شده است میتوانست اقامت انگلستان را بگیرد که حداقل یکی از والدین شهروند انگلیسی باشند، و با یک دلیل منطقی از سمت دولت انگلستان مقیم دایم انگلستان باشد.

در قانون اخذ اقامت انگلستان از طریق تولد نکات ریز و مهمی وجود دارد که به آن میپردازیم.

 

نکته ۱٫ فرزندی که در انگلستان به دنیا می آید از پدر مادری که شهروند منطقه EEA یا همان منطقه اقتصادی اروپا ، می باشد میتواند شهروند انگلیسی شود البته بستگی به این دارد که در چه تاریخی متولد شده باشد . از ۱ ژانویه ۱۹۸۳ تا ۲ اکتبر سال ۲۰۰۰ اگر نوزادی در انگلستان به دنیا می آمد، که والدین او شهروند انگلستان بوده باشند وی اقامت و تابعیت انگلستان را میگرفت.

 

نکته ۲٫اگر فرزندی از ۲ اکتبر سال ۲۰۰۰ تا ۲۲ آپریل ۲۰۰۶ در انگلستان به دنیا آمده باشد در صورتی شهروند انگلستان است که حداقل یکی از والدین او قبل از تولد آن فرزند بنابه دلایلی به طور غیر مشروط محق اخذ اقامت انگلستان شده بوده اند و اقامت انگلستان را از طریق دولت برتانیا اخذ نمودند.

 

نکته ۳٫ اگر یک نوزاد بعد از ۳۰ آپریل ۲۰۰۶ در انگلستان به دنیا می آمد ، میتوانست اقامت انگلستان را اخذ نماید در حالی که یکی از پدر یا مادر او ۵ سال مداوم با استفاده از حق قانونی اروپایی خود قبل از تولد فرزند در انگلستان زندگی نموده باشند.

 

در برخی شرایط والدین فرزندی که زیر ۱۸ سال است میتوانند فرزند خود را برای اخذ اقامت دایم و شهروندی انگلستان ثبت نام کنند و این امر با پر کردن فرم MNI انجام میگردد که در این مقاله ضمیمه گشته است.گاهی اوقات این امر اتوماتیک صورت میگیرد . و در برخی مواقع هم دولت بریتانیا و UKBA باید نظر بدهند.

 

فرزندانی که بعد از ۱ ژانویه ۱۹۸۳ متولد شدند و به طور مستمر ده سال اول زندگی خود در خاک انگلستان زندگی کرده اند، میتوانند فرم درخواست تابعیت انگلستان را پر کنند .

 

همچنین فرزندی که پدر انگلیسی او قبل از ۱ جولای ۲۰۰۶ با یک خانم غیر انگلیسی ازدواج کرده و آن فرزند هم قبل از ۱ جولای ۲۰۰۶ متولد شده ممکن است بتواند سیتیزن انگلستان شود.

 

فرزندی که پدر مادر او نه بریتانیایی هستند نه اقامت دایم انگلستان را دارند میبایست با دلیل بسیار قوی دولت را متقاعد به اخذ اقامت نماید.

 

فرزندی که پدر و مادر او citizen انگلستان بوده اند اما در خارج از انگلستان به دنیا امده اند سخت میتواند اقامت اخذ نماید و بستگی به زمان تولدش و راهی که والدینش اقامت اخذ نمودند دارد. برای مثال اگر یکی از والدینش از راه ازدواج اقامت UK را اخذ کرده باشند و بلافاصله بعد از تولد فرزندشان او را بیرون از خاک برده باشند، و اکنون بخواهند برای آن فرزند بعد ازچند سال اقامت انگلستان را اخذ نمایند بسیار دشوار میباشد.

 

 

 

با توجه به توضیحاتی که داده شد و امیدواریم مفید واقع شده باشد, در حقیقت سعی بر این داشتیم که وضعیت اخذ اقامت یا تابعیت انگلستان از طریق تولد فرزند در ذهن شما متقاضیان عزیز پاسخ گرفته و قوانین آن را بدانید که مسیر پیچیده ایست حتما باید با یک وکیل مشورت نمایید . موسسه حقوقی ملک پور میتواند وکلایی مجرب راخدمت شما معرفی نماید.

 

ازدواج در انگلستان:

همانطور که ذکر شد یکی از راه های اخذ اقامت انگلستان ازدواج با یک شهروند انگلیسی میباشد، در ادامه این مقاله قصد داریم تمامی مفاد قانونی ذکر شده در سایت دولت انگلستان در باب مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج با یک شهروند انگلیسی را برای شما شرح دهیم.

 

اگر شما با یک شهروند بریتانیایی ازدواج کردید و یا partner انگلیسی دارید شما نیز میتوانید اقامت انگلستان را بگیرید در صورتی که شرایط زیر را داشته باشید:

 

۱٫شما می بایست حداقل ۱۸ سال داشته باشید

 

اگر شما دارای شرایط نرمال شخصیتی و روحی روانی هستید برای مثال شما میتوانید سالم فکر کنید، سالم تصمیم بگیرید، با اراده خودتان.

۳٫اگر شما کاراکترهای شخصیتی مثبت و خوبی داشته باشید، برای مثال دارای هیچ سوپیشینه و جرم و جنایتی نباشید.

 

شما واجد شرایط زندگی در انگلستان باشید از نقطه نظر فرهنگی، اقتصادی ، اجتماعی و قانونی ، هچنین از نظر سطح ربان انگلیسی در سطح مطلوب و پیشرفته قرار داشته باشید و بتوانید انگلیسی را به عنوان زبان اول صحبت کنید.

۵٫شما باید دارای کارت اقامت دایم انگلستان باشید یا نوعی از اقامت انگلستان را داشته باشید همچنین, دولت بریتانیا تاریخی را برای شما معین نکرده باشد که شما در آن تاریخ مجبور به ترک خاک انگلستان بوده باشید.

 

۶٫به طور کلی راهنمای قانون مهاجرت انگلستان را میتوانید در سایت اداره مهاجرت انگلستان به ادرس https://www.gov.uk/marriages-civil-partnerships/giving بیابید و آن را به عنوان مرجع و رفرنس قرار دهید.

 

پیرو قانون اخذ اقامت دایم انگلستان از طریق ازدواج با یک citizen انگلیسی در صورتی که تمامی شرایط مذکور تا این لحظه را دارید راه دیگری نیز وجود دارد, از طریق ازدواج با یک شهروند انگلیسی و یا فردی که از نظر قانونی نسبت به خاک انگلستان علقه ای دارد و آن راه این است که همسر شما اگر خارج از انگلستان اما مرتبط با دولت انگلستان مشغول به کار تمام وقت هست یا با ارگان یا سازمانی مرتبط هست و کار میکند که آن ارگان به گونه ای حقوقی به دولت بریتانیا وصل هست شما میتوانید همراه با آن شخص واجد شرایط اخذ اقامت انگلستان باشید و یا به انگلستان مهاجرت نمایید.

 

اما این نیز دارای شرایطی است که در زیر اشاره میشود:

 

در این شرایط, حداقل به مدت سه سال قبل از اینکه درخواست خود را ثبت کنید باید در خاک انگلستان زندگی کرده باشید

باید در این سه سال کمتر از ۲۷۰ روز در خارج از خاک انگلستان زندگی کرده باشید

نباید بیش از ۹۰ روز در طی ۱۲ ماه, پیش از ثبت درخواست خود, در خارج از خاک انگلستان زندگی کرده باشید

نباید هیچ کدام از قوانین حقوقی اداره مهاجرت انگلستان را در طی زمانی که در خاک انگلستان زندگی میکردید نقض کرده باشید

در ادامه به چگو نگی ثبت فرم درخواست برای ویزای نامزدی انگلستان میپردازیم .

 

اگر شما متقاضی ویزای نامزدی انگلستان هستید باید فرم AN را که در این مقاله ضمیمه شده است پر کنید.

 

همچنین میتوانید مدارک خود را نزد یک سازمان به نام NCS در نزدیک ترین VISA department محل زندگی خود چک نمایید.

 

همچنین قابل ذکر است که مبالغی دولت بریتانیا از متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج دریافت میکند که فرم این مبالغ نیز ضمیمه شده است .

 

نهایتا پس از اینکه همه این مراحل طی شد مبلغ ۱۹٫۲ پوند بابت اطلاعات بایومتریک میبایست به حساب دولت انگلستان واریز نمایید.

 

نهایتا تمامی مدارک خود را باید به ادرس زیر ارسال نمایید UKVI – ساختمان شماره ۱ – سالن جدید مرکزی – لیورپول –شماره L39PP

 

همچنین اگر در کشور خود سفارت انگلستان موجود نمی باشد باید به ادرس زیر مدارک خود را ارسال نمایید :

 

ساختمان شماره ۱ – اداره مهاجرت و روادید انگلستان به شماره پستی ۳۰۶ واقع در شهر لیورپول L20QN

 

اکنون به شما متقاضیان عزیز جهت مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج پیشنهاد میکنیم تمامی مطالب این مقاله را با دقت مطالعه نمایید و در صورت بروز هرگونه سوال با مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور و یا وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید.

 

 

 

توضیح درباره تحصیل در انگلستان

 

دریافت8 دقیقه27.2م2 K93 K

video تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

مهاجرت از طریق سرمایه گزاری Tier 1:

پس از توضیحات در باب سه طریق از طرق مهاجرت که هر کدام مسایل خود را داشتند، حال به یکی از اصلی ترین راه های مهاجرت به کشور انگلستان و اخذ اقامت انگلستان به توضیح آن میپردازیم, مسیر کارافرینی و سرمایه گزاری در انگلستان می باشد که با نام معروف Tier1 می باشد.

 

شما در صورتی می توانید برای این نوع ویزا درخواست نمایید که بخواهید یک بیزینس در انگلستان راه اندازی نمایید اگر شما در محدوده خارج از انگلستان هم هستید میتوانید برای این نوع ویزا درخواست نمایید همچنین شما باید واجد شرایط باشید و مدارکتان تکمیل باشد.

 

در ادامه تمامی موارد مربوط به ویزای Tier 1 انگلستان را برای شما توضیح خواهیم داد.

 

جهت apply برای این نوع ویزا شما باید حداقل ۵۰٫۰۰۰ پوند دارایی داشته باشید که بتوانید سرمایه گزاری نمایید. به طور کلی در کتاب قانون اداره مهاجرت انگلستان ذکر شده که ۳ ماه قبل از اینکه سفر به کشور انگلستان داشته باشید باید برای این ویزا درخواست ثبت کرده باشید. زمانی که ویزا به شما اعطا میشود ۳ هفته فرصت دارید که جهت خروج از کشور تصمیم گیری نمایید.

 

زمانی که مدارک خود را تکمیل نمودید و به سفارت مراجعه فرمودید پس از آن روز حدود ۲ هفته طول میکشد تا پاسخ ویزای شما بیاید ، هزینه فرم application برای نفر همراه ۱۲۰۴ پوند و برای هر نفر همراه اضافه تر ۱۲۰۴ پوند مجددا لحاظ خواهد گشت.

 

همچنین شما پیش از اینکه فرایند ثبت نام برای درخواست ویزای Tier 1 را انجام دهید می بایست به ازای هر نفر همراه می بایست و همچنین نفر اصلی که خودتان هستید مبلغ ۷۰۰ پوند بابت بیمه پرداخت نمایید به اداره مهاجرت انگلستان.

 

زمانی که شما برای ویزای Tier 1 اقدام مینمایید ابتدا در صورتی که ویزای شما accept شد سه سال و چهار ماه به شما اقامت داده میشود . در صورتی که در سه سال و چهار ماه به خوبی بیزینس را اجرا نموده باشید دو سال دیگرهم میتوانید تمدید نمایید.

 

و اگر شما متقاضی ای هستید که طی پنج سال در انگلستان با این روش زندگی نموده اید میتوانید با این طریق، برای اقامت دایم انگلستان اقدام نمایید و فرم آن را پر کنید، اگر شما متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای Tier 1 هستید میتوانید یک یا بیش از یک بیزینس را در ان زمان در انگلستان داشته باشید .

 

حداقل میزان سرمایه ای که باید به آن دسترسی داشته باشید ۵۰٫۰۰۰ پوند هست این مبلغ میبایست در موسسه مالی اعتباری انگلستان نگهداری شود همچنین مبلغ طی فرایندهای مالیاتی باید قابل دسترس در انگلستان باشد و بتوانید آن را خرج کنید.

 

موارد احتیاجات جهت اجرای ویزای Tier 1 در صورتی که شما ۵۰٫۰۰۰ پوند داشته باشید و یا ۲۰۰٫۰۰۰ پوند داشته باشید میتواند باهم تفاوت داشته باشد، اگر شما ۵۰٫۰۰۰ پوند سرمایه داشته باشید جهت اینکه بتوانید از امکانات اقامت ویزای Tier 1 انگلستان استفاده نمایید میبایست شرایط خاص و مشخصی داشته باشید که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد.

 

در این مرحله دو حالت وجود دارد: حالت اول این است که شما پیش از آنکه ویزای خود را از نوع دیگری بخواهید به نوع ویزای Tier1 تبدیل نمایید که در این شرایط میبایست دولت انگلستان یکی از زمینه های سرمایه گزاری مورد تایید UKTI را در زمانی که شما میخواهید apply برای آن بکنید ارایه داده باشد و شما آن را شناسایی نمایید و برای آن اقدام نمایید.

 

توضیح اینکه UKTI مرکز سرمایه گزاری و تجارت های دولت انگلستان میباشد و در باب بیزینس پلن ها و زمینه های تجارت در , برای مثال در سال ۲۰۱۶ چه زمینه هایی از اقتصاد و تجارت در انگلستان مورد نیاز برای سرمایه گزاری هست, در این دپارتمان قابل بررسی هست.

 

اگر در زمانی که دولت انگلستان بودجه هایی را با هدف گسترش تجارت های خاص و مشاغل مشخصی در انگلستان مشخص کرده شما در خاک انگلستان با نوعی از ویزا حضور دارید ویزای خود را با وجود این شرایط میتوانید به نوع Tier 1 تبدیل کنید.

 

در این حال شما پس از اینکه ۵۰٫۰۰۰ پوند را در انگلستان سرمایه گزاری کردید بعد از ۱۲ ماه میتوانید در زمینه های مشخص تجاری که خود دولت انگلستان مشخص میکند ویزای Tier 1 را به جریان بیاندازید البته تمامی این بررسی ها زیر نظر FSA(مرکز حقوقی سرویس و خدمات مالی) میباشد.

 

حالت دوم این است که شما ابتدا اخذ ویزای Tier 4 در انگلستان نموده اید یعنی دانشجو یا دانش آموز در انگلستان میباشید و بعد میخواهید ویزای خود را به Tier 1 تغییر دهید.

 

در این حالت نیز شما میتوانید اقامت کارافرینی Tier 1 را اخذ نمایید.

 

در این باب نیاز به توضیحاتی هم هست ، شما میبایست ویزای۴ Tier دانشجویی داشته باشید یا اینکه شما دانشجوی رشته پرستاری باشید و در حال کار برروی یک طز باشید و در حال یک امتحان بین المللی باشید و یا فارغ التحصیل فوق لیسانس گرایشات پزشکی باشید و یا فارغ التحصیل پزشکی باشید ، همچنین اگر فارغ التحصیل دندان پزشکی هستید نیز برای این نوع اقامت اقدام نمایید.

 

اگر شما پرستاری یا علوم گرایشات پزشکی را مطالعه نموده اید و یا از کشور دیگری وارد خاک انگلستان شده اید نیز میتوانید برای ویزای Tier1 انگلستان اقدام نمایید.

 

همچنین اگر شما برای یک فرصت مطالعاتی در خاک انگلستان حضور دارید, پس از ۱۲ ماه میتوانید برای اقامت Tier1 اقدام نمایید.

 

در این باب نکته ای نهفته است که گاها دولت انگلستان بودجه ای تعیین میکند تا یک ایده جدید علمی و پژوهشی پرورش داده شود و وارد بیزینس شود و از آن بهره برداری شود.

 

اگر شما یک دانشجو هستید که در انگلستان هستید و موضوع فارغ التحصیلی شما و طز فارغ التحصیلی شما مرتبط با آن باشد میتوانید از خود دولت انگلستان کمک گرفته در زمینه سرمایه گزاری وارد این بیزینس شوید و ویزای Tier1 را گرفته باشید.

 

طبق قوانین جدید دولت انگلستان و اداره مهاجرت انگلستان اگر شما خودتان سرمایه ۵۰٫۰۰۰ پوندی شخصی دارید و فارغ التحصیل دانشگاه های انگلستان هستید ، و میخواهید در بیزینس و زمینه ای از تجارت که متفاوت از موضوع تحصیلی شما است سرمایه گزاری کنید دولت انگلستان این امکان را به شما نخواهد داد و شما واجد شرایط این نیستید که بخواهید ویزای Tier1 را از طریق ۵۰٫۰۰۰ پوند شخصی خود استفاده بکنید. همچنین اگر شما فارغ التحصیل انگلستان هستید و متقاضی ویزای Tier1 50.000 پوندی ، در انگلستان نمیتوانید این ۵۰٫۰۰۰ پوند را از کسی قرض بگیرید که چه در خارج انگلستان است چه در داخل .

 

زمانی که شما برای ویزای Tier1 انگلستان اقدام نموده اید پس از گذشت بازه های زمانی مذکور اگر میخواهید اقامتتان به اقامت دایم تبدیل شود حتما باید حجم سرمایه شما در بنگاه های مالی انگلستان و بانکهای آن, همین سرمایه جاری باشد.

 

نکته ، اگر شما اسپانسر مالی دارید میبایست از آنجا و یا آن شخص حتما نامه حقوقی مکتوب به اداره مهاجرت ارایه دهید تا قابل استناد باشد و شما بتوانید ویزای Tier1 و اقامت را اخذ نمایید.

 

حال به توضیحاتی میپردازیم در باب سرمایه ۲۰۰٫۰۰۰ پوندی در زیر مجموعه ویزای Tier1.

 

این مبلغ میبایست برای خودتان باشد. البته اگر شما مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ پوند را به ارث برده باشید یا شخصی اسپانسر شما باشد با ارایه مستندات نیز میتوانید از آن مبلغ جهت اخذ ویزای Tier1 استفاده کنید.

 

همچنین سوال بسیاری از افراد متقاضی ویزای Tier1 انگلستان این میباشد که آیا اگر این مبلغ در حساب مشترک فی مابین نفر متقاضی اصلی و همسر او یا فرزند او یا پدر او باشد میتواند برای این نوع ویزا اقدام نماید یا خیر؟پاسخ مثبت میباشد.

 

توجه فرمایید اگر شما متقاضی ویزای Tier1 انگلستان میباشید ، و اگر در حال حاضر در خاک انگلستان هستید حداقل باید ۱۲ ماه این مبلغ در خاک انگلستان موجود بوده باشد و بتوانید برای این نوع ویزا apply بکنید.

 

طبق توضیحاتی که داده شد اگر شما شریکی داشته باشید میتوانید ویزای ۲۰۰٫۰۰۰ پوندی را با او اجرا نموده و مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ پوند برای شما و ۱۰۰٫۰۰۰ پوند برای شریک شما لحاظ میگردد و نهایتا فرم های تقاضانامه را مستقل پر و امضا مینمایید.

 

اینک مدارک مورد نیاز جهت ویزای Tier1 انگلستان را برای شما نام میبریم:

 

پاسپورت

مدارکی دال بر اینکه سرمایه ای از خود دارید

ارایه یک بیزینس پلن مورد قبول و معتبر

ارایه مستنداتی مبنی بر اینکه در سالهای زندگی خود در انگلستان هزینه زندگی خود را از حساب شخصی خود خواهید داشت.

مدرک زبان که در این بخش اگر شما فارغ التحصیل دوره ای از مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری به زبان انگلیسی باشید مکفیست در غیر اینصورت با ارایه یک مدرک زبان IELTS انگلیسی این مورد را تکمیل نمایید

همچنین در این بخش ذکر این نکته الزامیست که اگر شما یکی از تابعیت های کشورهای زیر را داشته باشید نیازی به ارایه مدرک زبان ندارید:

 

آنتی گوا و باربادوس / استرالیا / باهاماس / باربادوس / بلیز / کانادا / دومینیکا / قنا / جاماییکا / نیوزلند / سنت کیتس/ سنت وینسنت / ترینیداد و توباگو, و امریکا.

 

۶٫گواهی سلامت پزشکی

 

۷٫گواهی عدم سوپیشینه

 

نکته اینجاست که تمامی مدارک فوق اگر به زبان انگلیسی نیستند باید ترجمه شوند و ممهور به مهرهای مربوطه بگردد.

 

همچنین جهت مبلغ سرمایه گزاری خود می بایست مدارکی را به استناد اینکه این مبلغ قابل استفاده است ارایه دهید به عنوان مثال اگر مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ پوندتان به طور شخصی متعلق به خودتان میباشد و در حساب بانکی موجود است باید از آن بانک نامه مستند بانکی فراهم آورید که بیانگر موجودیت این مبلغ در حساب شما است. اگر این مبلغ توسط یک ارگان برای شما اسپانسر شده باید از آن ارگان توسط مدیریت و اعضای هییت مدیره نامه ای مستند که شما میتوانید این پول را در یک بیزینس در انگلستان استفاده نمایید فراهم آورید.

 

همچنین اگر شخص حقوقی و یا حقیقی برای شما این مبلغ را میخواهد تهیه کند حتما باید نامه ای همراه با امضا که این موضوع را تایید میکند و با اثر انگشت به شما ارایه دهد تا آن را بتوانید به دولت انگلستان ارایه دهید.

 

اگر این مبلغ شما, از طرف یک موسسه سرمایه گزاری بزرگ ارایه میخواهد بشود حتما باید توسط مدیرعامل آن شرکت سرمایه گزاری امضا گردد و معتبر سازی شود .

 

نکته بسیار مهم در موضوع مدارک مورد نیاز برای ویزای Tier1 برای متقاضیان عزیز این است که حتما باید ثابت کنید مبلغ مورد نیاز برای زندگی برای ۱۲ ماه آینده را در حساب بانکی خود دارید و باید ۹۰ روز قبل از اینکه برای این نوع ویزا apply بکنید باید به طور مستمر این پول در حساب شخصی شما save شده باشد و پرینت بانکی آن را ارایه بدهید.

 

دقت بفرمایید شما نمیتوانید از مبلغ اصلی سرمایه گزاری خود این مبلغ را برداشت نمایید و در بانک بگزارید و بخواهید پرینت آن را ارایه بدهید همچنین این مبلغ نباید آن طور لحاظ شود که از کارکرد شما قرار است به دست آید .

 

و طبق آنچه که پیش از این عرض شد حتما باید ۹۰ روز قبل از ثبت درخواست برای ویزای Tier1 در حساب بانکی شخصیتان پول واریز شده و بعد از ۹۰ روز پرینت موجودی حساب خود را ارایه دهید.

 

مرحله نهایی, apply کردن و ثبت فرم تقاضاست. باید این فرم را به صورت آنلاین پر کنید، حتما لحاظ بفرمایید که مبلغ شما در طی پر کردن application form تقاضا باید پرداخت شود به صورت آنلاین.

 

اگر شما از خارج انگلستان اقدام میکنید ، نیاز به ثبت اثر انگشت ، در ۱۰ روز اولی که وارد انگلستان میشوید دارید .

 

اکنون تصور کنید بازه ای از زمان گذشته, و قبل از اینکه ویزای Tier1 شما expire گردد میبایست آن را تمدید کنید. در اینجا لازم به ذکر است که شما می بایست حتما اثبات کنید که دو شغل برای ۲ نفر ایجاد کرده بودید و دو citizen اروپایی را شغل داده بودید و آنها درآمد داشته اند همچنین بایستی اثبات کنید که طی ۳ ماه گذشته شما مدیریت بیزینس را به عهده داشته اید, آن بیزینس شما درحال اجرا بوده و گردش مالی داشته اید.

 

اگر شما ویزای Tier1 را با خانواده خود اقدام فرموده بودید و در ان زمان, اگر فرزند زیر ۱۸ سال داشته و الان که میخواهید آن را تمدید کنید فرزند شما ۱۸ سالش رد شده است نیز میتوانید برای او هم اقدام کرده و ویزایی که تمدید میشود شامل حال او هم خواهد شد.

 

دقت فرمایید افرادی که برای Tier1 اقدام میکنند حتما باید بالای ۱۶ سال باشند. همچنین در مجموع ۹۵ امتیاز در سیستم PBS اخذ نمایند. برای بسیاری از افراد سوال است که تفاوت ویزای Tier1 کارافرینی_ Entrepreneur با ویزای Tier1 General چیست؟

 

در واقع شما برای ویزای Tier1 کارافرینی اقدام مینمایید سپس در زمانی که میخواهید اقامت دایم و permanent resident اقدام نمایید برای ویزای Tier1 General، اقدام میکنید. اگر شخصی هم دانشجوی انگلستان است و میخواهد ویزای Tier1 را اخذ نماید به او ویزای graduate entrepreneur 1Tier تعلق میگیرد. در ادامه این مقاله به توضیح طرق دیگر مهاجرت به انگلستان خواهیم پرداخت.

 

 

 

توضیح درباره پناهندگی در انگلیس

 

دریافت7 دقیقه7.07م2K96K

audio تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

 

 

ویزای Tier 2 :

راه بعدی ویزای Tier2 هست که در حقیقت اقامت کاری انگلستان میباشد. اقامت کاری در انگلستان در حقیقت از آنجا شروع میشود که شخص درخواست برای اخذ ویزای کار میدهد سپس پس از فراهم کردن مدارک مورد نیاز و مراجعه به سفارت در صورتی که ویزا به اون تعلق گرفت همراه اعضای خانواده خود میتواند به انگلستان مهاجرت کاری داشته باشد.

 

در ادامه این بخش از مقاله تمامی قوانین موجود در ویزای Tier2 که از ویزاهای اصلی انگلستان به حساب می آید توضیح داده میشود. سوال اکثر متقاضیان این میبباشد که کار در انگلستان یا ویزای کاری انگلستان قوانین کاریابی در انگلستان به چه شکل است؟ امیدواریم در ادامه این مقاله پاسخ سوالات خود را بیابید.

 

شما میتوانید در حالتی که پیشنهاد شغلی از جانب کشور انگلستان داشته باشید و همچنین اگر شما شهروندی باشید خارج از منطقه اقتصادی اروپا و سوییس میتوانید برای ویزای Tier2 اقدام نمایید .

 

حتما در این زمینه شما نیاز دارید که یک اسپانسر داشته باشید، اسپانسر همان شخصیت حقیقی و یا حقوقی می باشد که پیشنهاد شغلی را ارایه میدهد ، کاری که به عنوان یک شغل انتخاب میکنید در کشور انگلستان انجام دهید جهت این نوع ویزا باید مرتبط با آن کاری باشد که آن اسپانسر یا آن کمپانی در حال اجرا و انجام آن هست .

 

زمانی که به سفارت تشریف میبرید سه هفته بعد از اینکه ویزا برای شما صادر میشود فرصت دارید که از خارج از انگلستان به داخل انگلستان ورود بکنید همچنین سه ماه فرصت دارید در شغل مربوطه شاغل شوید.

 

هزینه هایی نیز در باب ویزای Tier2 به شما تحمیل خواهد شد که آنها را به طور جزیی خدمت شما توضیح خواهیم داد

 

۵۷۵ پوند هزینه اقدام شما به صورت خام به دولت انگلستان تقدیم میکنید و همچنین به ازای هر نفر همراه ۵۷۵ پوند نیاز به پرداخت دارید. اگر شما میخواهید این نوع ویزا را به ویزای دیگری تبدیل نمایید ۶۶۴ پوند هزینه دارید و به ازای هر نفر همراه نیز همین مبلغ اضافه میگردد.

 

شما هزینه هایی هم بابت بیمه شهروندی باید پرداخت نمایید. در صورتی که به صورت انلاین پرداخت مینمایید باید قبل از اینکه application تمام شود پرداخت نمایید در صورتی که شما به صورت حضوری برای پر کردن درخواست مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای Tier2 اقدام مینمایید باید از طریق مرکز خدمات دهی بیمه اداره مهاجرت بعد از اینکه فرم درخواست اولی و اصلی را پر کردید و زمانی که وقت سفارت را تعیین میکنید پرداخت بفرمایید.

 

هزینه بیمه طبق بازه زمانی که نامه sponsorship دارد تعیین میگردد. بر فرض مثال اگر شما اجازه کار دو ساله انگلستان را گرفته اید و با کمپانی خاصی قرارداد دوساله انگلستان را بسته اید حق بیمه ای که پرداخت میفرمایید مربوط به دوسال می باشد.

 

به طور نرمال شما ۵ سال و ۱۴ روز میتوانید با ویزای Tier2 در انگلیس زندگی کنید. البته گاهی اوقات بسته به بازه زمانی است که شما قرارداد کاری دارید.

 

شرایط مورد نیاز برای ویزای Tier2 :

ابتدا یک کد Reference از دعوت نامه کاری یا همان sponsorship letter ، یک حقوق مناسب و سندی که آن را نشان دهد.

سطح مطلوب و مورد نیاز زبان انگلیسی با مدرک.

وقتی شما یک دعوت نامه مناسب برای ویزای Tier2 انگلستان دارید میبایست به مدت ۹۰ روز مبلغ ۹۴۵ پوند ماهیانه در حساب خود نگه داشته باشید .

در صورتی که اسپانسر شما تمام هزینه های شما را در نظر گرفته باشد, شما نیاز نیست این هزینه را در حساب خود نگه دارید.

حال شرایط تبدیل یک ویزا را به ویزای Tier2 بررسی میکنیم. اگر شما میخواهید ویزای قبلی خود رابه ویزای Tier2 تبدیل بفرمایید حتما باید:

 

قبل از اینکه ویزای شما منقضی شود اینکار را انجام دهید.

در واقع شما باید با یکی از ویزاهایی که نام میبریم باید در انگلستان حضور داشته باشید تا بتوانید به ویزای Tier2 جنرال ویزای خود را تبدیل کنید .

شما میتوانید ویزای خود را به ویزای Tier2 تبدیل کنید در صورتی که ویزای قبلی شما Tier1 باشد .

اگر شما به طور موقت با ویزای Tier2 برای کار موقت در یک شرکتی مشغول هستید. و در حال تغییر اسپانسر خود میباشید.

اگر شما ویزای Tier4یا انواع ویزای تحصیلی را داشته باشید.

اگر شما یک نیروی کاملا متخصص باشید.

اگر شما یک کارافرین باشید.

اگرشما استعدادی داشته باشید که در سطح جهانی مثال زدنی باشد.

اگر شما اجازه کار تبلیغاتی و بیزینس داشته باشید. البته منهای اجازه کار همراه با اجازه ورود و خروج چندگانه یا همان Multiple Entry Visa

اگر شما ویزاهای مختص ورزش و یا زمینه های سرگرمی داشته باشید.

شما میتوانید ویزای خود را به ویزای Tier2 جنرال تبدیل کنید در صورتی که ویزای همراه کسی باشید که او با ویزای Tier4 در انگلستان زندگی میکند.

اگر کارمند یک آژانس یا مرکز فعالیت یهودیان باشید.

اگر شما یک شخصیت مذهبی شناخته شده باشید.

اگر شما یک پرستار یا کارشناس بهداشت و درمان باشید که مدارک بین المللی دارد.

اگر شما در حال نوشتن طز دکتری خود باشید.

اگر شما فارغ التحصیل فوق لیسانس بوده و یا در زمینه های دکتری دندان پزشکی فارغ التحصیل هستید.

اگر نماینده یک تجارت بین المللی در انگلستان بوده باشید.

اگر نماینده بین المللی یک روزنامه خارجی یک رسانه خارجی در انگلستان باشید

اگر شما در حیطه و جزو یکی از این شرایطی که در بالا ذکر شد نیستید و شامل شما نمیشود میبایست از خاک انگلستان یک مرتبه خروج کنید و از محل ملیت خود مجدد در خواست ویزای Tier2 بدهید.

حال دقت بفرمایید اگر شما سابقا با ویزای Tier4 یعنی دانشجویی وارد انگلستان شده اید چطور میتوانید به ویزای کار وضعیت اقامتی خود را تبدیل کنید؟ شاید این سوال بسیاری از متقاضیان مهاجرت به انگلستان باشد.

 

اگر شما فارغ التحصیل کالج های انگلستان هستید در حقیقت بدانید که از هر دانشگاهی هم نمیتوان فارغ التحصیلشد و بعد ویزای Tier4 را به ویزای Tier2 تبدیل کرد.

در راستای امکانات ویزایTier2 یا ویزای کار، ذکر چند نکته دیگر هم الزامیست، اینکه اگر متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای Tier2 بودید چه در انگلستان حضور دارید و این ویزا را اخذ نمودید و چه خارج از UK اقدام به اخذ این ویزا نموده اید ، یکسری شرایط وجود دارد که باید رعایت بفرمایید ابتدا از باید ها صحبت میکنیم در حقیقت اگر شما ویزای Tier2 را داشته باشید شما میتوانید شغل دومی نیز داشته باشید اما می بایست حتما مرتبط با همان شغلی باشد که در آن اسپانسر شده اید، مستند مدارک sponsorship برای شما صادر شده است در همان زمینه و سطح و در همان بخش فقط میتوانید تا بیست ساعت در هفته شغل دوم داشته باشید. در شغلی به عنوان شغل دوم میتوانید فعالیت بکنید که کمبود نیروی کار آن در انگلستان در آن زمینه شغلی محسوس باشد و تا بیست ساعت در هفته میتوانید کار بکنید.

 

می توانید کارهای داوطلبانه هم انجام دهید همچنین می توانید تحصیل کنید در حین اینکه ویزای Tire 2 در حالیکه می بایست تحصیل شما تداخلی با نوع و شرایط شغلی که اسپانسر شما فراهم نموده نداشته باشد.

 

شما می توانید در حین داشتن ویزای Tire 2 از کشور انگلستان خارج شده و مجدد به این کشور بازگردید. همچنین از دیگر امکانات ویزای Tire 2 برای شما متقاضی عزیز این است که می توانید اعضای خانوادۀ خود را همچنین وارد انگلستان کنید البته در قسمت Famili members در بخش توضیح ویزای Tire 2 درسایت دولت انگلستان شرایط دقیق و جزئی اینکه کدام یک از اعضای خانواده با چه شرایطی می توانند همراه شما زیر پرچم ویزای۲ Tire به انگلستان مهاجرت کنند توضیح داده شده است.

 

نکتۀ مهم این است که کسی که اسپانسر شما می شود یا شرکتی که اسپانسر شما می شود درصدی زیادی از سود شما را خواهد داشت. در قواعد توضیحی ویزای Tire 2 ذکر کرده که اگر شما ویزای۲ Tire اخذ کردید شما نمی توانید بیش از ۱۰ درصد نهایتاً از آن سهام اون شخصیت حقوقی که در آن مشغول به کار هستید رو صاحب شوید. اجازۀ بیش از ۱۰ درصد سهام دار شدن وجود ندارد مگر اینکه شما در آمدی برای خود ایجاد کرده باشید که بیش از ۵۵٫۳۰۰ پوند در سال.

 

شما اگر ویزای Tire 2 دارید نمی توانید فاند یا بهره های مالی عمومی همچنان که یک شهروند انگلیسی دارد را داشته باشید. بر فرض مثال شما نمی توانید وام ها یا امکانات این چنینی را استفاده نمائید.

 

شما اگر ویزای Tire 2 درخواست نموده اید نمی توانید قبل از اینکه ویزا را درخواست نموده اید،نمی تواندی استارت و شروع کاری خود را بزنید. شما نمی توانید جهت شغل دوم اقدام کنید تا زمانیکه کاری که اسپانسر شما فراهم نموده است را نیز شروع کرده باشید. اگر شما ویزای Tire 2 داشتید و خواستید شغل دوم اخذ بفرمائید حتماً نیاز هست فرم درخواست یا application جدید ثبت نموده و برای ادارۀ مهاجرت انگلستان ارسال نماید.

 

و نهایتا میرسیم به این قسمت که چه مواردی را میتوان به ویزای Tier2 تبدیل کرد:

 

*اگر شما ویزای Tier1 داشته باشید

 

*اگر شما ویزای Tier2 مربوط به ورزشکاران داشته باشید

 

*اگر شما ویزای Tier2 مربوط به شخصیت های بزرگ مذهبی سیاسی داشته باشید

 

*اگر شما ویزای Tier2 مربوط به یک کارافرینی بزرگ در یک شرکتی به صورت ایده پردازی داشته باشید

 

*اگر شما ویزای Tier4 داشته باشید یا از انواع دیگری از ویزاهای دانشجویی میتوانید این کار را انجام دهید.

 

*اگر شما ویزای Tier5 داشته باشید

 

* اگر شما تحت برنامه مهاجرتی یک شخصیت بسیار متخصص در انگلستان حضور دارید نیز میتوانید وضعیت اقامتی خود را به ویزای Tier2 تبدیل نمایید.

 

*اگر شما نخبه و شناخته شده هستید

 

*اگر شما همراه یک شخصی که ویزای Tier4 دارد باشید

 

در مورد اعضای خانواده نیز باید توضیح دهیم که فقط dependent یعنی فرزند زیر ۱۸ سال و همسر شما به عنوان همراهان شما شناخته شده باشند تا بتوانند ویزای خود را به Tier2 تبدیل بکنند.

 

اگر شما اعضای خانواده خود را میخواهید با ویزای Tier2 وارد انگلستان کنید حتما میبایست مستند ثابت کنید که میتوانید از نظر مالی آنها را ساپورت کنید.

 

همراهان شما اگر برای ویزای Tier2 اقدام میکنند باید نفری ۶۳۰ پوند به ازای هر ماه زندگی خود در طی یک سال به صورت ذخیره در مجموع سه ماه قبل از اینکه apply میکنند در حساب بانکی خود نشان دهند.

 

ضمناً پیش از این عرض کردیم که نفر اصلی که خود شما میباشید ۹۴۵ پوند به ازای هر ماه در یک سال میبایست ۹۰ روز قبل از سفارت در حساب بانکی خود نشان دهد .

 

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در باب ویزای Tier2 جنرال ، میتوانید به سایت دولت انگلستان که مطالب این مقاله تماما از آن سایت برای شما به زبان فارسی برگردانده شدند مراجعه نمایید تا اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید.

 

آدرس سایت دولت انگلستان:

 

www.gov.uk/ Tier2 general میباشد

 

ویزای تحصیلی انگلستان Tier 4:

اکنون آخرین راه مهاجرت به انگلستان را برای شما تشریح میکنیم که میتوان گفت مهمترین و پرطرفدارترین راه جهت مهاجرت به انگلستان معرفی میگردد.

 

ویزای Tier4یا همان ویزای دانشجویی انگلستان که به دو دسته تقسیم میشود:

 

ویزای Tier4 General

ویزای Tier4 Child

ویزای Tier4 جنرال برای افراد بالای ۱۶ سال و خود ۱۶ سال و افراد زیر ۱۶ سال ویزای Tier4 child میتوانند اقدام کنند.

اگر شما بتوانید یک رشته انتخاب نمایید و در آن در یک کالج و یا دانشگاه پذیرفته شوید ، همچنین اگر شما بتوانید صحبت کنید، بخوانید و بنویسید و انگلیسی را متوجه شوید، میتوانید جهت ویزای Tier4 اقدام نمایید.

همچنین اگر شما هزینه زندگی و تحصیل خود را در طی سالهایی که تحصیل میکنید را داشته باشید، میتوانید برای ویزای Tier4 اقدام نمایید همچنین هزینه تحصیل در انگلستان باتوجه به شرایط شما و دانشگاه یا مدرسه ممکن است متفاوت باشد.

اگر شما از کشوری هستید از محدوده سوییس یا منطقه EEA در اروپا میتوانید با عنوان ویزای Tier4 وارد انگلستان شوید.

همچنین شما میبایست تمامی مدارک و احتیاجات برای اخذ ویزای Tier4 را داشته باشید که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.

طبق قوانین اداره مهاجرت انگلستان شما میبایست سه ماه قبل از شروع ترم تحصیلی خود برای ویزای Tier4 اقدام مکتوب نمایید.

سه هفته پس از روزی که به سفارت مراجعه دارید جواب ویزای خود راخواهید گرفت.

در باب هزینه های ویزای Tier4 میبایست عرض کنیم شما ۳۲۸ پوند باید پرداخت نمایید اگر از خارج از انگلستان افدام مینمایید.

 

همچنین به ازای هر نفر همراه باید ۳۲۸ پوند پرداخت کنید. همچنین شما میبایست هزینه بیمه نیز پرداخت نمایید.

 

اگر شما در حال پر کردن فرم درخواست میباشید در میانه راه وقتی به قسمت مربوط به پرداخت مبلغ میرسید ۳۰ دقیقه به طور انلاین زمان دارید توسط credit cards مبالغ خود را پرداخت نمایید.

 

اگر شما از مرکز ویزای انگلستان در کشور خود در حال اقدام هستید میبایست مبالغ مورد نظر را در روز سفارت همراه داشته باشید تا پرداخت نمایید.

 

اگر دوره تحصیلی که انتخاب نموده اید شش ماه یا کمتر میباشد شما میتوانید یک هفته قبل از شروع ترم خود وارد انگلستان شوید، اگر شما دوره ای را انتخاب نموده اید که بیش از شش ماه طول میکشد میتوانید تا یک ماه قبل از شروع ترم وارد خاک انگلستان شوید.

 

اینکه چه مدت زمانی میتوانید در خاک انگلستان با ویزای Tier4 بمانید بسته به نوع دوره تحصیلی میباشد که انتخاب نموده اید، برفرض مثال دوره زبان، دوره کالج، دوره لیسانس، دوره فوق لیسانس ، دوره دکتری و یا دوره های فرعی مانند pre phd و دوره هایی شبیه به آن.

 

اگر شما ویزای Tier4 دارید میتوانید تحصیل کنید ، میتوانید فرصت های مطالعاتی اختیار نمایید ، میتوانید اقدام برای تمدید ویزا جهت ماندن در خاک انگلستان نمایید، همچنین میتوانید در اکثر شغل ها شاغل شوید ، البته این مورد بستگی دارد به سطحی از تحصیلی که انتخاب نموده بودید. همچنین به شرایطی که اسپانسر یا داشنگاه شما تعیین نموده است.

 

در زمانی که ویزای Tier4 دارید نمیتوانید از امکانات عمومی مانند وام های شهروندی استفاده نمایید.

 

اگر ویزای Tier4 دارید نمیتوانید به صورت فول تایم کار کنید.

 

و نکته نهایی اینکه ممکن است بتوانید ویزای همراه برای همراهان خود اخذ نمایید و آنها را همراه خود به خاک انگلستان وارد کنید .

 

دقت فرمایید در زمان پر کردن فرم درخواست برای سفارت انگلستان با نام Tier4 هستید نامه بسیار مهمی در بین مدارک شما می بایست وجود داشته باشد بنام cas به معنی تاییدیه پذیرش تحصیلی.

 

وقتی برای دوره تحصیلی شما نامه cas صادر میشود تا شش ماه میتوانید از آن نامه استفاده نمایید.

 

همچنین شما نیاز دارید سطح زبان انگلیسی مشخصی داشته باشید و آن را اثبات نمایید. بر فرض مثال اگر شما نمره زبان IELTS داشته باشید یا مدارکی معتبر و معادل آن که نشان دهد شما میتوانید بخوانید و بنویسید و صحبت کنید به زبان انگلیسی. میتوانید مدارک خود را تکمیل نمایید.

 

اگر شما در یکی از کشورهای زیر فارغ التحصیل شده باشید نیاز به ارائه مدرک زبان ندارید.

 

آنتی گوا و باربادوس / استرالیا / باهاماس / باربادوس / بلیز / کانادا / دومینیکا / قنا / جاماییکا /ایرلند / نیوزلند / سنت کیتس/ سنت وینسنت / ترینیداد و توباگو/ انگلستان و امریکا.

 

اگر شما سابقا در امریکا تحصیل نموده باشید و ادامه دوره تحصیلی خود را میخواهید وارد انگلستان شوید نیاز به ارایه مدرک زبان نیست.

 

اگر شما سابقا با ویزای Tier4 child در انگلستان حضور داشته اید برای ادامه تحصیل خود نیاز به ارایه مدرک زبان ندارید.

 

اگر شما کانادایی باشید مانند کشورهای فوق نیاز به ارایه مدرک زبان ندارید.

 

اکنون دقت کنید مدارک مورد نیاز جهت ویزای Tier4 مختصرا به شرح زیر میباشد:

 

پاسپورت یا هرکارت معتبر بین المللی که حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد

اسنادی که بیان کند شما میتوانید هزینه های خود را در طی حضور خود در انگلستان به عنوان یک دانشجو پوشش دهید که این با توجه به شرایطتان دارای هزینه های متفاوتی میباشد.

حال با جزییات مدارک مورد نیاز را برای شما توضیح میدهیم:

 

شناسنامه متقاضی و شناسنامه همراهان

پاسپورت متقاضی و پاسپورت همراهان

سند ازدواج یا طلاق در صورت وجود

دقت فرمایید ویزای انگلستان از نوع pbs بوده و دارای چهل امتیاز می باشد، اکنون امتیازات را برای شما شرح میدهیم:

۱۰ امتیاز شما منوط به نامه بانکی می باشد که میبایست از یکی از بانکهای پارسیان یا پاسارگاد تهیه نمایید. در این ۱۰ امتیاز اول می بایست پرینتی از موجودی حساب حتما کامل و دقیق از بانکهای مذکور گرفته شده و در پرونده قرار داده شود. اگر متقاضی سنش زیر ۱۷ سال و شش ماه باشد باید برای ویزای Tier4 child اقدام نموده و پرینت بانکی او میتواند به نام پدر یا مادرش یا قیم قانونی او باشد. و مبین این موضوع که کلیه هزینه های زندگی خود را برای مدت ۹ ماه میتواند پوشش دهد. این مبلغ می بایست به مدت یک ماه قبل از سفارت در حساب های مذکور باقی بماند حتی یک دقیقه هم نباید این مبلغ کمتر از مبلغ مشخصه بشود . این حساب میبایست کوتاه مدت باشد . مبلغ مورد نظر بر اساس شهر لندن و شهرهای دیگر متفاوت است و در مجموع در حدود ۱۲۸۰ پوند برای نفر اصلی و حدود ۱۰۰۰ پوند برای نفر همراه محاسبه میگردد که این مبلغ میبایست در ۹ ماه ضرب شده و در حساب موجود باشد .

علاوه بر مبلغ فوق متقاضی نیاز است که نشان دهد که هزینه دانشگاه خود را از پیش در حساب به همراه هزینه های زندگی تجمیع نموده است.

۱۰ امتیاز دوم متعلق به مدرک زبان ielts academic یا مدارک معادل آن می باشد که نمره مورد نظر آن را دانشگاه تعیین میکند . دقت فرمایید نمره ielts برای متقاضیان زیر ۱۷ سال و شش ماه مورد نیاز نیست بنابراین ذکر این نکته الزامیست که در ویزای Tier4 child امتیاز چهل نبوده و ۳۰ میباشد .

۲۰ امتیاز مابقی منوط به ارایه نامه ای بنام پذیرش نهایی و یا cas میباشد که پیشتر توضیح داده شد. که صدور این نامه معلق به ارایه مدرک ielts متقاضی و مدارک زیر می باشد.

کلیه سوابق تحصیلی و مدارک دانشگاهی و ریز نمرات آنها و دبیرستان و پیش دانشگاهی و ریز نمرات آنها. به خصوص اخرین مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات آنها .

حداقل دو توصیه نامه از اساتید دانشگاه در سربرگ دانشگاه و ممهور به مهر دانشگاه و امضای استاد.

ارایه نامه SOP یا همان انگیزه نامه فرمیست که از سوابق خود و علت تحصیلش در کشور مقصد.

به طور کلی این مدارک برای اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان مورد نیاز است اما موسسه حقوقی ملک پور میتواند در باب مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان شما را مشاوره نموده و از جزییات کامل در باب نحوه اقدام جهت ویزای تحصیلی ، مدارک مورد نیاز اقدام و سایر مسایل حقوقی و عمومی در باب اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی انگلستان به شما اطلاعات کافی را ارایه دهند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *