مهاجرت به کشور انگلستان

هفت روش مهاجرت به انگلستان

هفت روش مهاجرت به انگلستان

هفت روش مهاجرت به انگلستان وجود دارد که می بایست با توجه به شرایط فردی و قوانین مهاجرت و اخذ اقامت این کشور مدنظر قرار گیرد. هر ساله افراد زیادی برای بهتر شدن شرایط کار و زندگی تصمیم به مهاجرت می گیرند، یکی از کشورهایی که متقاضیان برای مهاجرت و اقامت انتخاب می کنند کشور انگلستان می باشند.  موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با فعالیت موفق در عرصه مهاجرت در ین نوشتار سعی دارند به بررسی هفت روش مهاجرت به انگلستان بپردازند و اطلاعات مفیدی در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار دهند. اگر کشور انگلستان را برای مهاجرت و اقامت انتخاب کرده اید تا پایان ما را همراهی کنید.

درباره کشور انگلستان

این کشور با مساحتی بالغ بر 243610 کیلومتر مربع در نیمه جنوبی جزیره بریتانیا کبیر قرار گرفته است و به عنوان یکی از 4 کشور تشکیل دهنده پادشاهی بریتانیا کبیر و ایرلند شمالی محسوب می شود. این کشور دارای مرزهای مشترک با ولز و اسکاتلند می باشد. همچنین کشور انگلستان دارای مرزهای آبی مشترک با دریای ایرلند، دریای سلتی و دریای شمال می باشد. شهر لندن مهم ترین و بزرگترین شهر این کشور بوده که به عنوان پایتخت انگلستان نیز شناخته می شود. کشور انگلستان دارای 54316600 نفر جمعیت می باشد، شهروندان این کشور به زبان انگلیسی به مکالمه می پردازند. واحد رایج پول در این کشور £ (پوند) می باشد.

سرمایه گذاری و هفت روش مهاجرت به انگلستان

یکی از هفت روش مهاجرت به انگلستان سرمایه گذاری یا ثبت شرکت در این کشور می باشد که متقاضیان خاص خود را دارد، متقاضیانی که قصد دارند در این کشور بیزینس خود را راه اندازی کنند می توانند از این طریق به کشور انگلستان مهاجرت کنند. طبق قوانین این کشور حداقل میزان سرمایه برای سرمایه گذاری در این کشور 50.000£ (پوند) می باشد.

برای مهاجرت از این طریق لازم است فرد بیزینس پلن خود را ارائه نماید، دقت نمایید که برنامه شغلی شما باید به صورتی باشد که مشخص شود که موفق بوده و سود آورد است و به اقتصاد کشور انگلستان کمک می کند. پس از پذیرش درخواست شما لازم است اقدامات لازم را در جهت اخذ ویزا سرمایه گذاری در این کشور انجام دهید. متقاضیان باید 3 ماه قبل از مهاجرت به کشور انگلستان درخواست خود را برای اخذ ویزای سرمایه گذاری به سفارتخانه یا کنسولگری کشور انگلستان ارائه نمایند.

خرید ملک و هفت روش مهاجرت به انگلستان

یکی از روش های سرمایه گذاری و مهاجرت به کشور انگستان خرید ملک در این کشور می باشد. قیمت ملک در این کشور با توجه به نوع خانه و منطقه متفاوت می باشد اما به طور میانگین قیمت خرید خانه در این کشور 228.000£ (پوند) می باشد و اما میانگین قیمت هر متر مربع زمین در انگلستان 23.93£ (پوند) است که این مبلغ بالاتر از میانگین قیمت هر متر مربع زمین در کشورهای عضوء اتحادیه اروپا می باشد. متقاضیانی که قصد دارند از این طریق به کشور انگلستان مهاجرت کنند باید به این نکته توجه داشته باشند که با خرید ملک در این کشور نمی توانند اقامت انگلستان را دریافت کنند.

کار و هفت روش مهاجرت به انگلستان

یکی از روش های اصلی برای اقامت در کشور انگلستان مهاجرت کاری به این کشور می باشد. برای کار در این کشور لازم است متقاضی ابتدا از کارفرمایی یا موسسه ای در این کشور دعوت نامه شغلی و قرار داد کاری دریافت کند. برای کار در این کشور باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید و دارای مدرک تحصیلی و سوابق کاری مرتبط با شغل مورد نظر باشید. برای یافتن کار در این کشور می توانید از وب سایت های کاریابی، موسسات کاریابی معتبر و روزنامه های منتشر شده استفاده کنید.

پس از دریافت دعوت نامه شغلی لازم است متقاضیان خارجی و بین المللی ویزای کاری انگلستان را دریافت کنید. ویزای کار انگلستان در انواع مختلف و با توجه به موقعیت شغلی فرد صادر می شود. برای دریافت ویزای کار لازم است فرد مدارکی که در ادامه به آن ها اشاره می شود را تهیه کرده و در زمان مصاحبه به سفارتخانه یا کنسولگری این کشور ارائه نماید.

  • دریافت فرم مربوطه و تکمیل آن
  • پرداخت هزینه های مربوط به اخذ ویزای کار و ارائه رسید آن
  • پاسپورت معتبر
  • عکس پرسنلی
  • دعوت نامه شغلی دریافت شده
  • گواهی عدم سوء پیشینه تایید شده
  • مدارک بیمه سلامت
  • آخرین مدرک تحصیلی
  • مدرک معتبر زبان انگلیسی
  • گواهی تمکن مالی

تحصیل در انگلستان

یکی از رایج ترین و آسان ترین روش برای مهاجرت به کشور انگلستان تحصیل در دانشگاه ها و موسسات آموزشی این کشور می باشد. امکان ادامه تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی در دانشگاه های این کشور وجود دارد، طول مدت تحصیل در مقطع کارشناسی 3 سال، مقطع کارشناسی ارشد 1 سال و مقطع دکتری 4 تا 5 سال می باشد. دروس تحصیلی در دانشگاه های این کشور به زبان انگلیسی ارائه می شود، برای تحصیل در انگلستان لازم است ابتدا متقاضی از دانشگاهی در انگلستان پذیرش تحصیلی دریافت نماید. پس از اخذ پذیرش تحصیلی لازم است اقدامات لازم را در جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلستان انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویزای تحصیلی این کشور مقاله ویزای تحصیلی انگلستان را مطالعه کنید.

تحصیل در انگلستان

تولد فرزند در انگلستان

اخذ تابعیت در کشور انگلستان بر اساس سیستم خون می باشد، یعنی در زمان تولد فرزند باید یکی از والدین تابعیت این کشور را داشته باشد تا طفل تابعیت انگلستان را کسب کند. اگر طفلی از والدین نامعلوم در خاک کشور انگلستان متولد شود تابعیت این کشور را دریافت می کند. اگر فرزندی از پدری با تابعیت کشور انگلستان در خارج از خاک انگلستان از ازدواج غیر رسمی متولد شود می تواند پیش از سن 18 سالگی اقدامات لازم را جهت اخذ تابعیت کشور انگلستان انجام دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت از طریق تولد در انگلستان می توانید مقاله تولد فرزند در انگلستان را مطالعه کنید.

ازدواج در انگلستان

یکی دیگر از راه های مهاجرت به انگلستان ازدواج با فردی با تابعیت این کشور می باشد. طبق قوانین این کشور برای ازدواج با تبعه این کشور لازم است زوجین اثبات نمایند که به مدت 18 ماه با یکدیگر ارتباط داشته اند و قصد فرد از ازدواج تنها اخذ اقامت کشور انگلستان نمی باشد. برای دریافت ویزا از طریق ازدواج لازم است متقاضی به سفارتخانه کشور انگلستان در کشور مبدا مراجعه کرده و کلیه مدارک ازدواج و مدارک شناسایی را ارائه نماید. پس از موافقت با درخواست شما می توانید وارد کشور انگلستان شوید و پس از گذشت 5 سال از ازدواج رسمی اقامت دائم این کشور را به دست می آورید. متقاضیان با دریافت ویزای ازدواج می توانند در کشور انگلستان مشغول به کار شوند و یا ادامه تحصیل دهند.

پناهندگی در انگلستان

یکی از روش های غیر مجاز و غیر قانونی برای مهاجرت به کشور انگلستان، اعلام پناهندگی به این کشور می باشد. مهاجرت از طریق پناهندگی غیر قانونی بوده و خطرات جانی و مالی فرد را تهدید می کند. حتی ممکن است درخواست شما برای پناهندگی رد شود. اگر قصد مهاجرت به کشور انگلستان را دارید پیشنهاد می شود از طریق راه های قانونی و مجاز اقدامات لازم را انجام دهید. در این مقاله به بررسی هفت روش مهاجرت به انگلستان پرداخته شد، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیقتر و انتخاب بهترین روش برای مهاجرت به این کشور با توجه به شرایط خود با کارشناسان و وکلاء موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *