مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » مهاجرت کاری به مالتا

مهاجرت کاری به مالتامهاجرت به این کشور از طریق ویزای کار یکی از راه های وارد شدن به این کشور می باشد ودریافت اقامت این کشور می باشد. کشور مالتا عضو کشور های اتحادیه اروپا می باشد که از سمت جنوب به دریای مدیترانه هم مرز می باشد. شهر والتا پایتخت این کشور می باشد. کشور مالتا دارای جذابیات های گردشگری زیادی مانند سواحل دریایی، کرانه ها می باشد.موسسه سفیران سروش سعادت در باب مهاجرت کاری به مالتا بهترین راه ها را ارائه می دهد زیرا ابتدا پروسه کاری سابق شما را بررسی و ارزیابی کرده سپس بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می کنند. و از ابتدا تا آخر در کنار شما عزیزان هستند و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

اقتصاد و مهاجرت کاری به مالتا

این کشور عضو کشور های شنگن می باشد که با دارا بودن اقامت در این کشور، افراد زیادی می توانند به صورت آزاد و بدون ویزای به کشور های عضو شنگن مسافرت کنند. گزارش صندوق بین المللی پول، به عنوان 32 کشور معتبر و برتر جهان با اقتصاد پیشرفته معروف شده است.

اکنون ذخایر عمده این کشور سنگ، آهک، موقعیت جغرافیایی مطلوب و نیروی کار و …  است. اقتصاد این کشور وابسته به تجارت خارجی، تولید و صنعت گردشگری می باشد. تولید فیلم در این کشور روز به روز موفق تر می باشد.

دولت این کشور در قسمت آموزش و پروش رشد زیادی داشته است البته دولت در رشد آموزش و پرورش نقش به سزایی داشته به دلیل سرمایه های زیادی که در این مورد سرمایه گذاری کرده است.

کار در مالتا – دریافت ویزای کار کشور مالتا

افراد خارجی عضو کشور های غیر اتحادیه اروپا این امکان را دارند بابت کسب اقامت این کشور، از راه یک کارفرما معتبر در مرکز یا شرکت در این کشور بابت دریافت مجوز کار اقدام می شود.

در فرآیند دریافت ویزای کار کشور مالتا، ابتدا کارفرما باید شغل مورد نظر را آگهی بزند و بابت آن شخصی اگر از کشور مالتا یا سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا امکان نداشته باشد تا این امکان مجوز استخدام ETC بابت استخدام شخص خارجی به دست می آید.

افراد بین المللی باید اول فرم های مربوط به دریافت ویزای کاری کشور مالتا را کامل کنند و به نماینده سفارت این کشور یا جانشین آن اعطا می شود تا به صورت قانونی به درخواست افراد رسیدگی می شود. فرم های مربوط به اداره مالیات در این کشور ابتدا بررسی و ارزیابی می شو سپس تایید می شود.

مدارک مورد نیاز بابت اخذ مجوز کار کشور مالتا

 • ارائه پاسپورت معتبر به همراه کپی آن
 • ارائه عکس پرسنلی به اندازه پاسپورت
 • ارائه شناسنامه یا کارت شناسایی ملی به همراه کپی آن
 • ارائه رزومه شخصی یا CV از شخص
 • ارائه انگیزه نامه از مهاجرت به این کشور
 • ارائه کپی از مدارک تحصیلی حداقل لیسانس (کارشناسی) و بیشتر در صورت موجود
 • ارائه مدرک زبان انگلیسی حداقل نمره زبان 5.5
 • ارائه اسناد شغلی و مالکیت
 • ارائه تاییدیه شده کاری و گواهی پیشنهاد رسمی بابت کار بین کارفرما و شخص درخواست کننده و همراه به کپی آن
 • ارائه گواهی مجوز استخدام کارمند خارج از اتحادیه اروپا بین کارفرما و کپی از آن
 • ارائه ثابت کردن توانایی مالی بابت امور معاش در این کشور و ارائه تمکن مالی به مدت سه ماه
 • ارائه مدارک بیمه درمانی و خدماتی

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به شما در مورد مهاجرت کاری به مالتا بهترین مشاوره را ارائه می دهد مشاوره تلفنی این موسسه به صورت رایگان می باشد. مشاورین ما با دانش مهاجرتی بالا ابتدا شرایط کاری و تحصیلی شما را بررسی و ارزیابی می کنند سپس بهترین مشاوره را به شما سروران ارائه می دهند.

اقامت کشور مالتا از چه روش هایی امکان پذیر می باشد؟

برنامه اقامتی کشور مالتا، تقاضا نامه بابت مجوز اقامت دائم مالتا توسط اشخاصی که با هر ملیت این امکان را دارد که مشروط بر رعایت شرایط زیر می باشد:

اشتغال – فعالیت

در کسب و کار مجوز اقامت دائم در این کشور فقط به معنی داشتن مجوز کار و یا مجوز کسب و کار نمی باشد. بابت دریافت مجوز کار و مجوز فعالیت در کسب و کار شخص باید به صورت مستقل انجام شود. اکنون سیاست های رسمی این کشور ایده های تخصصی و خارجی در مورد توریسم، تولید و قسمت تدارک و پخت و پز غذا انجام می شود.

داشتن شخص کارفرما

به این معنی می باشد که شما در یک مرکزی که در این کشور وجود دارد کارفرما شما بع عنوان یک کارمند استخدام می شود. بابت منظور شما باید کارفرما در این کشور شناخته شوید یا این امکان را داشته باشید از یک کارفرما پیشنهاد کاری اخذ نمایید.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در باب مهاجرت کاری به مالتا راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهد. همچنین در صورت تمایل می توانید در این مورد با مشاورین مجرب ما مشاوره تخصصی شوید.

مهاجرت کاری به مالتا

علاوه بر ویزای کاری مالتا روش های دیگری برای وارد شدن به این کشور وجود دارد. شما می توانید از روش ادامه تحصیل وارد این کشور شوید و به ادامه تحصیل خود ادامه دهید و در هنگام تحصیل مشغول به کار شوید و بعد از فارغ التحصیل شدن ویزای کاری خود دریافت کنید. دانشجویان از این طریق می توانند به هزینه تحصیل و زندگی خود را تامین کنند و این هزینه را ها پوشش دهند.

راه های دیگر مهاجرتی مانند سرمایه گذاری در این کشور که ما به افرادی که توانایی مالی بالایی دارند پیشنهاد می کنیم. و روش پناهندگی به این کشور که منجر به اقامت می شود اما این روش غیر قانونی می باشد و ما به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم و موسسه ما هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهند.

کارشناسان ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت بر طبق اصول و شرایط شما، روش ها و گزینه های مناسب بابت دریافت اقامت این کشور، مهاجرت کاری به مالتا، دریافت تابعیت این کشور و … ارائه خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و هر گونه سوال در مورد مهاجرت و اقامت به کشور های اروپایی، کانادا، آفریقای جنوبی و …. با ما در ارتباط و همراه باشید.

مهاجرت کاری به مالتا
به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *