مهاجرت به کشور کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ یکی از روش های مهاجرت نمودن به این کشور زیبا و پیشرفته می باشد در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب نمودن اطلاعاتی در زمینه سایر روش های مهاجرتی به این کشور هستید با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

آشنایی بیشتر با مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ برای جذب کارآفرینان پویا در سراسر جهان طراحی شده است،  از طریق این برنامه این اشخاص می توانند به کشور کانادا مهاجرت کنند هم چنین این برنامه از لحاظ مالی می تواند برای این اشخاص بسیار کار آمد می باشد هم چنین ایجاد کسب و کار در این کشور می  تواند در سطح جهانی بسیار رقابتی  باشد و منجر به این موضوع شود که برای کانادا کار کنند.
کارآفرینانی که واجد شرایط دریافت برنامه ویزا هستند، خیلی سریع می توانند به اهداف خود برسند هم چنین متقاضیان موفق مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ در عرض چند هفته مشخص می شوند. و می توانند برای در یافت ویزای کارآفرینی کانادایی اقدام نمایند که در نهایت  وضعیت اشخاصی که ساکن دائمی  این کشور هستند می توانند برای دریافت حق شهروندی اقدام نمایند.
در حالی که تصور می شود کارآفرینان در بخش فناوری پیشرفته این کشور مانند کارآفرینان سیلیکون به فعالیت می پردازند ولی قادر به دریافت وضعیت اقامت در ایالات متحده نیستنداما این امکان وجود دارد که به صورت  ویژه ای  در برنامه ویزا کانادا شروع به کار کنند، کارآفرینان از هر نقطه در جهان تشویق می شوند  که به فعالیت بپردازند.

الزامات متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

اگر  متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ از طریق این برنامه به کانادا مهاجرت کنند، باید از یک صندوق سرمایه گذاری کانادایی، و یک گروه سرمایه گذار حمایت کننده یا انکوباتور کسب و کار که مایل به سرمایه گذاری در کسب و کار جدید هستند مورد حمایت قرار بگیرند.
لازم به ذکر می باشد که تمام سازمان های ذکر شده در بالا همگی باید یکی باشند که توسط دولت کانادا و برای شرکت در برنامه ویزا راه اندازی کارآفرینی در این کشور تعیین شده باشد.

بنابراین گام اول این است که یکی از این گروه ها یا صندوق های تعیین شده را متقاعد کنند که ایده کسب و کاراین اشخاص  ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد . گروه های مختلف یا فرایند برنامه کاربردی مختلفی برای انجام این کار وجود دارد ، بنابراین  این اشخاص باید با هر میزان سرمایه گذاری  با شخص حامی تماس بر قرار کنند.
اگر سرمایه گذار، و متقاضی کسب و کار یا گروه سرمایه گذاری حامی تصمیم به حمایت از ایده کسب و کار خود داشته باشند، در این صورت آنها به شما نامه ای از پشتیبانی ارائه می دهند و مستقیما به مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) گواهی تعهدات خود را ارسال می کنند. گواهی تعهد جزئیات مربوط به تعهد بین شما و سازمان سرمایه گذاری را فراهم می کند.

مراحل لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ

متقاضیان برای واجد شرایط بودن ویزای کارآفرین کانادا متقاضیان باید مراحل زیر را سپری نمایند:

مرحله اول:

اثبات نمودن ایده کسب و کار  که توسط یک سازمان سرمایه گذاری تعیین شده و پشتیبانی شود.

و داشتن مدرک مورد نیاز که از طرف یکی از گروه های تعیین شده آنها قصد دارند با یک  ایده کسب و کار سرمایه گذاری کنند.

مرحله دوم:

متقاضیان باید اقدام به سرمایه گذاری کنند که میزان آن حداقل 200،000 دلار  باشد با این توضیح که در صورت سرمایه گذاری در یک صندوق سرمایه گذاری تعیین شده کانادایی و یا حداقل سرمایه گذاری 75،000 دلاری که سرمایه گذاری از یک گروه سرمایه گذار فرانسوی کانادایی تعیین شده  باشد را تامین کنند.

مرحله سوم:

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ باید قادر به برقراری ارتباط و تسلط در زبان انگلیسی، فرانسوی یا هر دو باشند. هم چنیناین اشخاص کلیه مدارک مربوط  به مهاجرت، و حقوق شهروندی کانادا را به همراه  مدرک زبان خود ارائه دهند.

و این به این معنی است که این اشخاص باید یک آزمون زبان را از یک آژانس مورد تایید مهاجرت پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) بگیرند و حداقل سطح معیار 5 کانادایی را در صحبت کردن، خواندن، گوش دادن و نوشتن به زبان انگلیسی یا فرانسوی تطبیق دهند.

مرحله چهارم:

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ ملزم به اثبات  نمودن این موضوع میباشند که کسب و کار این اشخاص مطابق با حق مالکیت خود می باشد با این توضیح که تا زمانی که این اشخاص  برای ویزای کارآفرین کانادا درخواست می کنند، حداکثر تعداد آنه می توانند پنج نفر  باشد که برای یک کسب و کار واحد  فعالیت نمایند هم چنین هر متقاضی باید حداقل 10 درصد از حق رای دادن در زمینه کسب و کار  مختص به خود را داشته باشد.

آشنایی با سازمان های صادر کننده ویزای استارت آپ کانادا

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ می توانند از سازمان های چندگانه  برای انجام این کار اقدام نمایند که به عنوان یک صنف شغلی شناخته می شوند. در صورت بروز این موارد، سازمان هایی که از این اشخاص حمایت می کنند، با در یافت یک گواهی تعهدات مهاجرت  از پناهندگان و حق شهروندی کانادا (IRCC) ملاقات می کنند و یک نامه حمایتی دریافت خواهند کرد.
هنگامی که متقاضیان نامه حمایتی خود را در اختیار دارند، در این صورت آماده پذیرفته شدن  درخواست ویزای شروع کار خواهند بود، و در صورتی که شرایط دیگر را بدست آورند.  دیگر نمی توانند برای یک ویزا بدون حمایت نامه مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ درخواست دهند.

با توجه به اتمام مقاله مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ چنان چه شما هم علاقه مند به کسب نمودن اطلاعات بیتتری در مورد سایر ویزا های این کشور می باشد این فرصت را دارید تا به مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت وجود دارد نظیر (اخذ اقامت دائم کانادا) و یا (اسکیل ورکر کانادا) به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *