مهاجرت به کشور سنت کیتس

مهاجرت به سنت کیتس از طریق ازدواج

از میان روش های موجود برای مهاجرت به سنت کیتس می توان به روش مهاجرت به سنت کیتس از طریق ازدواج اشاره کرد. سنت کیتس جزیره ای در دریای کارائیب می باشد. این جزیره دارای 52٬000 جمعیت می باشد. شهر باستر پایتخت کشور سنت کیتس است.

واحد پول این کشور دلار کارائیب است. اقتصاد این کشور از طریق شکر و صنعت گردشگری تامین می شود. بیشتر مردم این کشور سیاه پوست هستند و درصد بسیار کمی سفید پوست می باشند. بیشتر مردم این کشور دارای دین پروتستان می باشند و درصد کمی دارای دین کاتولیک هستند.

سعی ما در ارائه این مقاله دادن اطلاعات کامل در زمینه مهاجرت به سنت کیتس از طریق ازدواج می باشد، کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به هر سوالی در زمینه مهاجرت آماده ی پاسخ گویی می باشند.

قوانین اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

امروزه ازدواج اتباع ایرانی با اتباع خارجی امر کاملا قانونی است بر این اساس مهاجرت به سنت کیتس از طریق ازدواج نیز قانونی می باشد. اگر شخصی با اتباع خارجی با شخصی که تبعه ی سنت کیتس را دارد ازدواج کند، با ارائه دادن درخواست ویزا و پرداخت کردن هزینه های آن می تواند اقامت سنت کیتس را بگیرد و شهروند این کشور شود.

برای کاهش هزینه ها می توانید از کشیشی برای ازدواج با فردی از تبعه سنت کیتس کمک بگیرید. قبل از ازدواج نیز باید به انجام آزمایش خون بپردازید. منشی دادگاه به تکمیل گواهی ازدواج در دادگاه می پردازد. و بعد از پشت سر  گذاشتن این مراحل اجازه ی ازدواج داده خواهد شد.

یکی از شرایط اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج سن قانونی می باشد که در این کشور سن قانونی بالای 18 سال می باشد که شخص دارای قدرت تصمیم گیری و اختیار با استفاده از قدرت عقلی خود می باشد. اگر سن فردی که می خواهد ازدواج کند کمتر از 18 سال باشد باید والدین برای ازدواج وی رضایت دهد. در این صورت است که شخص می تواند به صورت قانونی ازدواج کند.

اگر مردی با تبعه سنت کیتس با زنی از تبعه خارجی ازدواج کند ازدواج آن ها باعث اخذ اقامت زن خواهد شد اما اگر زنی با تبعه سنت کیتس با مردی از تبعه خارجی ازدواج کند ازدواج آن ها باعث اخذ اقامت آقا نخواهد شد. اگر فرد متقاضی قبلا ازدواج کرده باشد باید گواهی طلاق را به دادگاه ارائه دهد.

شروط سنت کیتس برای ازدواج

باید بدانید که فردی که خواهان ازدواج در کشور سنت کیتس است نباید رابطه ی فامیلی نزدیک با یکدیگر داشته باشند، اما در شرایط خاص بین کسانی که ارتباط فامیلی دوری دارند امکان ازدواج وجود دارد. افراد متقاضی باید مراسم ازدواج خود را در حضور افراد شاهد و همچنین حضور کشیش یا حضور قاضی کشور سنت کیتس انجام دهند.

بعد از گذشت مراحل ازدواج فرد متقاضی باید ازدواج خود را در ثبت کند. داوطلب بایدیک نمونه از سند ازدواج به دادگاه برای ثبت ازدواج  ارائه دهد. ثبت ازدواج شامل مراحلی می باشد که باید طی شود و پس از طی مراحل ، ازدواج به صورت قانونی ثبت می شود.

اگر فرد خارجی قصد ازدواج با فردی از تبعه سنت کیتس را دارد اما می خواهد این مراسم را در کشور دیگری بگیرند در صورتی که کشور سنت کیتس از لحاظ قانونی این ازدواج را تایید کند می تواند این مراسم را در کشور دیگری بگیرد و هیچگونه مانعی برای اخذ پاسپورت کشور سنت کیتس نخواهد داشت و بعد از آن متقاضی می تواند تقاضای خود را در جهت اخذ اقامت کشور سنت کیتس ارائه دهد.

مزایای اخذ پاسپورت سنت کیتس

راه های گوناگونی برای اخذ پاسپورت کشور سنت کیتس وجود دارد که تا این قسمت مقاله به روش مهاجرت به سنت کیتس از طریق ازدواج اشاره کردیم در ادامه به مزایای اخذ پاسپورت کشور سنت کیتس می پردازیم. مدت زمانی که طول می کشد تا مراحل پرونده طی شود 3 تا 4 ماه می باشد. می توانید پس از قبولی دولت سنت کیتس جهت مقیم شدن، به انجام سرمایه گذاری در این کشور بپردازید.

پس از اخذ پاسپورت سنت کیتس دیگر نیازی به تمدید پاسپورت ندارید و تابعیت دائم این کشور را اخذ می کنید. پس از اخذ پاسپورت این کشور می توانید به اکثر کشور های جهان بدون نیاز به دریافت ویزا سفر کنید. با داشتن پاسپورت سنت کیتس می توانید اقامت کشور ایرلند را هم بگیرید. می توانید ویزای مولتی 10 ساله ی آمریکا را بگیرید. نیاز به مصاحبه نمی باشد. نیازی نیست تا در هنگام انجام شدن پرونده سفری به کشور سنت کیتس داشته باشید. مالیاتی بر درامد شما تعلق نمی گیرد.

اگر چنانچه دارای فرزند وابسته زیر 30 سال و والدین بالای 62 سال در صورتی که وابستگی داشته باشند، می توانند به همراه شما حضور داشته باشند. دارندگان پاسپورت سنت کیتس از تمامی حقوق شهروندی از جمله حق سکونت وکار و حق تحصیل رایگان و حق رای بهره مند میشوند و نیازی نیست تا در مدت معین در این کشور زندگی کنند.

راه های اخذ تابعیت و پاسپورت سنت کیتس

افرادی که والدین آن ها تابعیت کشور سنت کیتس را دارند می تواند شهروندی این کشور را کسب کنند. همانطور که در این مقاله گفتیم مهاجرت به سنت کیتس از طریق ازدواج یکی دیگر از راه های اخذ اقامت می باشد. روش محبوب اخذ اقامت در کشور سنت کیتس مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. این روش برای افراد ثروتمند که به دنبال مزایای مالیاتی و امنیتی و آزادی انتخاب کشور برای سفر هستند مناسب می باشد. هزینه این روش سرمایه گذاری 400000 $ می باشد. البته  اگر خواهان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری هستید می توانید از طریق سرمایه گذاری  در کشور کانادا با کمترین هزینه  اقدام کنید.

اگر بخواهیم به  مدارک مورد نیاز جهت اخذ تابعیت اشاره کنیم می توان به اصل گذرنامه، اصل گذرنامه باطل شده، فتوکپی از تمام ویزاهای قبلی، اصل فرم درخواست همراه با ویزا، 2 قطعه عکس رنگی، شناسنامه باید به زبان انگلیسی ترجمه شود، آخرین فیش حقوقی باید به زبان انگلیسی ترجمه شود، تاریخ افتتاح حساب که حتما باید گردش حساب در آن ذکر شود، ترجمه اسناد ملکی که به نام مسافر است اشاره کنیم.

اگر چنانچه مایل به مهاجرت به کشور های اروپایی هستید کشور کانادا نیز انتخاب بسیار خوبی برای مهاجرت می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید  مقاله اخذ اقامت دائم کشور کانادا را مطالعه کنید. برای راهنمایی کامل تر با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارتباط برقرار کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *