مهاجرت تحصیلی آمریکا

معرفی دانشگاه اوهایو

جهت معرفی دانشگاه اوهایو متخصصان ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت، نوشتاری که در اختیار دارید را تهیه کرده آن تا با ارائه اطلاعات دقیق درباره موارد اصلی این دانشگاه، به معرفی دانشگاه اوهایو بپردازند. معرفی دانشگاه اوهایو به چند بخش تقسیم می شود و متقاضیان می توانند با همراهی ما، به صورت کامل از شرایط و هزینه های تحصیل در دانشگاه اوهایو مطلع و آگاه شوند. تحصیل در دانشگاه اوهایو نیاز به کسب اطلاعات لازم دارد و کارشناسان ما با معرفی دانشگاه اوهایو قصد دارند تا شما عزیزان را از قوانین و مقررات تحصیل در این دانشگاه آگاه سازند.

در راستای معرفی دانشگاه اوهایو می توان گفت که این دانشگاه در ایالت اوهایو آمریکا قرار گرفته است و از بهترین و معتبر ترین دانشگاه های آمریکا و همچنین جهان به شمار می رود و هر ساله متقاضیان زیادی برای تحصیل در این دانشگاه مجهز و پیشرفته اقدام می کنند.

درباره دانشگاه اوهایو آمریکا

دانشگاه ایالتی اوهایو کلمبوس یک مرکز تحصیلی دولتی می باشد که در سال 1870 تأسیس شد. این دانشگاه دارای 45،946 دانشجوی کارشناسی ارشد است و دارای محوطه دانشگاهی می باشد که مساحت آن 1،665 هکتار است. برنامه های تحصیلی در این به صورت ترمی به دانشجویان ارائه می شوند و لازم به ذکر است که دانشگاه ایالتی اوهایو کلمبوس در سال 2019 رتبه ی پنجاه و ششم در بین بهترین کالج ها در دانشگاههای ملی را به خود اختصاص داده است. هزینه تحصیلدر این دانشگاه 10،726 دلار در سال 2019 می باشد. همچنین هزینه تحصیل خارج از ایالت اوهایو 30،742 دلار در سال 2019 می باشد.

دانشگاه اوهایو به دانشجویان خود بیش از صد و شصت برنامه ی تحصیلی در دوره ی پایه ارائه می دهد و دانشجویان می توانند از برنامه های تحصیلی با کیفیت این دانشگاه بهره مند شوند. دانشگاه همچنین انواع برنامه های تحصیلات تکمیلی را از طریق مدارس عالی رتبه ای نظیر کالج آموزش و پرورش، محیط زیست بشر، دانشکده تجارت و کالج پزشکی مکزیک فیشر ارائه می دهد. دانشجویان می توانند در بیش از 1000 باشگاه و هیئت های دانشگاهی و تیم های دانجویی شرکت کنند و هزینه های مربوطه را بپردازند. لازم به ذکر است که دانشجویان این دانشگاه می توانند در تیم های مختلف ورزشی عضو شوند و همچنین برای تحصیل به بیش از 40 کشور سفر کنند.

براساس اسناد تارنامای دانشگاه اوهایو، این دانشگاه بیش از پانصد هزار فارغ التحصیل دارد که در کشور آمریکا و کشور های خارجی زندگی می کنند.

ورود و پذیرش در دانشگاه اوهایو آمریکا

ورود به دانشگاه اوهایو و کسب پذیرش در این دانشگاه امری آسان نمی باشد و متقاضیانی که قصد دارند جهت ادامه تحصیل وارد این دانشگاه شوند، حتما باید مدارک و شرایط لازم را دارا باشند؛ اما به طور کلی تنها نیمی از متقاضیان و دانشجویانی که اقدام به ورود به این دانشگاه می کنند موفق به کسب قبولی و تحصیل در دانشگاه اوهایو می شوند.

دانشگاه اوهایو بیش از چهل و پنج هزار دانشجو در دوره ی کارشناسی دارد و لازم به ذکر است که دانشجویان می توانند در بیش از 1000 سازمان و تیم های دانشجویی شرکت کنند. دانشگاه اوهایو به دلیل داشتن برنامه های ورزشی بسیار مطلوب و همچنین برنامه های تحصیلی با کیفیت شناخته شده می باشد.

دانشگاه اوهایو یکی از بزرگ ترین دانشگاه های ایالات متحده آمریکا به شمار می رود و لازم به ذکر است که در سال 2017-2016 بیش از چهل و پنج هزار دانشجوی دوره ی کارشناسی در این دانشگاه مشغول به تحصیل شده اند. براساس اسناد تارنمای این دانشگاه، نسبت دانشجویان و دانشکده های 19:1 می باشد. به یاد داشته باشید که دانشجویان نمونه و دانشجویانی که شرایط و شایستگی خاصی دارند می توانند برای ادامه تحصیلات در دانشگاه اوهایو اقدام به کسب بورسیه ها و کمک هزینه های مالی و تحصیلی کنند. کسب کمک هزینه های تحصیلی و بورسیه های تحصیلی هزینه های تحصیلی دانشجویان را به صورت چشمگیری کاهش می دهد و دانشجیان شرایط و وضعیت بهتری برای تحصیل در دانشگاه اوهایو کسب خواهند کرد.

چرا دانشگاه اوهایو؟

دانشگاه ایالتی اوهایو یکی از بزرگترین و جامع ترین دانشگاه های آمریکا و دنیا میباشد. ایالت اوهایو در بیست ایالت برتر در زمینه دانشگاهی و تحصیلی قرار گرفته است و لازم به ذکر است که ایالت اوهایو بالا ترین رتبه را از مرکز پزشکی آکادمیک و مرکز تحقیقاتی پزشکی و سرطان را به خود اختصاص داده است. این دانشگاه در سال 1870 به عنوان موسسه مالی فدرال تاسیس شد و از سال 1878 به 747،216 مدرک تحصیلی به دانشجویان مختلف اعطا کرد. بیش از 58000 دانشجوی کالج کلمبوس در 15 کالج، بیش از 200 رشته کارشناسی و 275 رشته کارشناسی ارشد، برنامه های دکتری و حرفه ای را انتخاب میکنند. بیش از 6500 دانشجو در لیما، منسفیلد، ماریون و نیوآرک و موسسه فنی کشاورزی در ووستر در دانشگاههای اوهایو مشغول به تحصیل میشوند.

نسبت دانشکده به دانشجویان در دانشگاه ایالتی اوهایو کلمبوس 19:1 است و لازم به ذکر است که بیش از سی درصد کلاس ها در این دانشگاه پیشرفته با کم تر از بیست دانشجو و متقاضی تشکیل میشوند. بیش از 94% دانشجویان دانشگاه اوهایو از این مرکز تحصیلی راضی میباشند و محبوب ترین رشته های اصلی در دانشگاه ایالتی اوهایو کلمبوس عبارتند از:

  • روانشناسی عمومی.
  • ادبیات.
  • امور مالی عمومی.
  • زیست شناسی و علوم زیستی عمومی.
  • بازاریابی عمومی.
  • مدیریت بازاریابی.

در دانشگاه ایالتی اوهایو، 47% از دانشجویان دوره کارشناسی تمام وقت، نوعی کمک مالی مبتنی بر نیازهای خود را دریافت میکنند و کمک هزینه تحصیلی یا تخفیف های مرتبط با شهریه به طور متوسط ​​ 10، 325 دلار ارزش دارند.

هزینه تحصیل در دانشگاه اوهایو

هزینه های آموزش، اتاق و هیئت مدیره برای دانشجویان ورودی تخمین زده شده در سال تحصیلی 2018-2019 به صورت زیر می باشند:

مصارف پرداخت شده ساکن اوهایو غیر ساکن
هزینه تحصیلی کلمبوس: 10.726$
سایر پردیس ها: 7.644$
ای تی آی: 7.600$
$ 30،742 *
مسکن و هیئت مدیره پردیس کلمبوس: $ 12،434
سایر پردیس ها: متفاوت
ای تی آی: متفاوت
12،434 **

با مراجعه به مقاله کارآفرینی در آمریکا میتوانید از شرایط کارآفرینی این کشور آگاه شوید.

همچنین هزینه های تحصیل در دانشگاه اوهایو برای دانشجویان بین المللی به صورت زیر می باشد:

مورد هزینه
هزینه های تحصیل 33.670$
مسکن و صندلی 23.434$
کتاب ها و لوازم 1.168$
بیمه سلامت 3.252$
هزینه های زندگی 3.728$

 

کارشناسان موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت در این مقاله قصد داشتن تا با معرفی دانشگاه اوهایو، هموطنان عزیز را از شرایط تحصیل در این دانشگاه آگاه سازند. شما عزیزان می توانید برای مطلع شدن از هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا و شرایط تحصیل در دانشگاه های این کشور، با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه مراجعه کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *