مهاجرت کاری استرالیا

مؤسسه کاریابی استرالیا

مؤسسه کاریابی استرالیا

موسسه کاریابی استرالیا از جمله موضوعاتی است که مورد نظر بسیاری از افراد است. در مقاله ای که پیش روی شما قرار دارد تیم ترجمه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به ارائه اطلاعاتی در خصوص موضوع مذکور یعنی موسسه کاریابی استرالیا پرداخته اند.در ابتدای نوشتار خبر بسیار خوشی که می‌توانیم به شما بدهیم این است که شما می‌توانید از طریق ارتباطات با مؤسسه کاریابی استرالیا در شهر ملبورن و سایر شهرهای آن صاحب کار شوید.

بازار شغلی پنهان در استرالیا

در استرالیا برخلاف بسیاری از کشورها آگهی استخدام رایج نمی‌باشد و مردم این کشور از روش شبکه‌سازی با خانواده، دوستان، همکلاسی‌ها، مؤسسات فرهنگی و آموزشی، نهادهای صنعتی و بسط روابط با آژانس‌های اشتغال و کاریابی صاحب کار و شغل مطلوب می‌گردند. به این روش بازار مشاغل پنهان گفته می‌شود و کارفرمایان در استرالیا غالباً علاقه دارند به جای صرف هزینه‌های زیاد برای انتشار آگهی از طریق این شبکه‌ها به استخدام افراد بپردازند.

کاریابی در ملبورن

در شهر ملبورن که در ایالت ویکتوریا واقع می‌باشد، بازار پنهان با روش‌های بسیاری برای یافتن شغل به افراد کمک می‌نماید. مؤسسات آموزشی و فرهنگی، نهادهای صنعتی، دپارتمان‌های مربوط به دولت و دیگر نهادهای حرفه‌ای این امکان را دارند که شبکه‌های استخدامی را جهت پیدا کردن شغل ارائه نمایند. ضمن اینکه آنها این قابلیت را دارند که در مدیریت نمودن شغل، میزان تحصیلات و اتباط با اشخاص ماهر در رابطه با حوزه تحصیلی به شما یاری رسانند.

 صنایع و شبکه‌سازی در استرالیا

گفتنی است که این انجمن‌های قادرند فرصت‌های تجارت، تحصیل، آموزش، شبکه‌سازی و حمایت را مهیا نموده و خواست‌های اعضای خود را به نمایش بگذارند. Visit our Victorian Industries section این قابلیت را دارد که شما را در جهت یافتن انجمن‌های صنایع یاری نماید. با عضویت در انجمن‌های مذکور متقاضیان قادر خواهند بود در همایش‌ها و کنفرانس‌های آنها شرکت کرده و از کارفرمایان احتمالی و آخرین اخبار مطلع گردند.

لازم به توضیح است که شما برای موفق شدن در این امر باید قبل از ورود به ویکتوریا ارتباط مناسبی با صنعت مربوط به رشته تحصیلی خودتان برقرار نموده و در ارتباط با کارکرد صنایع مختلف در ایالت مذکور به دانش خود بیفزایید.

وب‌سایت‌های مهم پیدا کردن شغل در ویکتوریا

آموزش زبان انگلیسی و مهارت‌آموزی در آن برای افرادی که زبان انگلیسی نمی‌دانند و قصد افزایش مهارت خود را در زمینه گفتاری برای یافتن شغل و مصاحبه‌های کاری دارند در سایت Australia English Institute Pty Ltd قرار داده شده است. سایتی نیز طراحی شده که برای یافتن شغل، به مهاجران و دانشجویان بین‌المللی یاری می‌رساند. این سایت Australian Careers and Employment Center for International Student (ACECIS) می‌باشد و بر تقویت رزومه‌ها و cover letter، قابلیت‌های جستجوی کار، شگردهای مصاحبه و پروفایل‌های ممتاز متمرکز می‌باشد.

سایت های کاریابی استرالیا

سایت دیگر که می‌توان به آن اشاره نمود English as a Second Language Programs and Adult Migrant English Program می باشد. در رابطه با رشته‌های مهندسی، حسابداری، تجارت و معلمی، بهداشتی، Holmesglen دوره‌هایی را به زبان انگلیسی برگزار می‌نماید. همچنین برای آموزش زبان انگلیسی به افرادی که جدیداً وارد خاک استرالیا شده و به این زبان آشنایی ندارند و لذا قادر به برقراری ارتباط مؤثر نمی‌باشند، Adult Migrant English برنامه‌ای تنظیم نموده تا این افراد بتوانند از این آموزش به نحو مطلوب بهره‌مند گردند.

کلاس های تقویت زبان در استرالیا

گروه دیگری از کلاس‌ها (English Language Intensive Courses- Box Hill Institute) وجود دارند که از طریق گفتاری، دیداری، شنیداری و خواندن و نوشتن به تقویت مهارت‌های زبانی می‌پردازند در این کلاس‌ها مهارت‌های زبان به وسیله روش‌های ارتباطی تقویت می‌شود و تنها به مکالمات و آموزش تنها به زبان انگلیسی انجام می‌گیرد.ذامکان ویژه‌ای نیز برای راهنمایی مهاجران وجود دارد (Skilled Professional Migrants Program) که در این برنامه در رابطه با بازار شغل در استرالیا اطلاعات کافی در اختیار آنان قرار داده می‌شود.

وب سایت های کاریابی استرالیا

وب‌سایتی نیز با نام OBP Australia برای متقاضیان خارج از کشور استرالیا که در جستجوی شغلی مطمئن و یا پیشرف و توسعه کار خود هستند، وجود دارد. این وب‌سایت به افراد ماهر در صنایع گوناگون از قبیل مدیریت، تجارت، مهندسی، بانکداری و مالی، حسابداری، آموزش و معماری، طراحی، تحقیق و توسعه و IT یاری می‌رساند.

و در نهایت سایت Overseas Qualified Professionals Program در دانشگاه پلی‌تکنیک شهر ملبورن برای متقاضیان ماهر حائز شرایط، کلاس‌هایی در خارج از خاک استرالیا دارد که فرصتی است برای آغاز جایگاه شغلی و مقدمه‌ای برای اشتغال در استرالیا و بازار کار آن می‌باشد.

اقدام برای مهاجرت کاری به استرالیا

در پایان این نوشتار ضمن دعوت شما برای تحقیق هر چه بیشتر در زمینه مؤسسه کاریابی استرالیا و ساز و کارهای مربوط به آن از شما گرامیان تقاضا داریم در صورت هر گونه ابهام و یا پرسشی در این زمینه با مشاوران و کارشناسان مجرب ما در مؤسسه حقوقی سفیران سعادت سروش تماس حاصل نمایید تا از راهنمایی‌های ایشان بهره‌‌مند گردید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *