مهاجرت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسپانیا

شرایط سرمایه گذاری اسپانیا

شرایط سرمایه گذاری اسپانیا

سرمایه گذاری اسپانیا روشی است که به تازگی مورد استقبال بسیاری افراد قرار گرفته است. کشور اسپانیا دومین کشور پهناور در اروپا می باشد. که هر ساله بسیاری گردشگر به این کشور برای جاذبه و دیدنی وارد می شوند. کشور اسپانیا توریستی ترین کشور جهان می باشد. میتوان گفت که جمعیت گردشگر در این کشور از جمعیت خود کشور اسپانیا بیشتر است. شرایط سرمایه گذاری اسپانیا با اصول و قانون خودش باید انجام شود و نتیجه های خوبی را برای شخص سرمایه گذار دارد.

سرمایه گذاری در اسپانیا از طریق خرید ملک

یکی از روش های مهاجرت به اسپانیا سرمایه از طریق خرید ملک می باشد. اغلب موسسات حقوقی در ایران فکر می کنند که تنها راه اقامت به کشور اسپانیا از طریق خرید ملک می باشد اما ما به کسانی این راه را پیشنهاد می کنیم که از توانایی مالی زیادی برخودار هستند. برای اقامت دائم کشور اسپانیا می توانید از راه های دیگر مانند تحصیلی، کاری، ازدواج و… اقامت دائم را دریافت کنید.

خرید ملک در اسپانیا با هزینه های گوناگونی صورت می گیرد. و به محل سکونت، کدام شهر، چند متر خانه، خانه چند ساله، امکانات خانه، بستگی دارد. تمامی این موارد تاثیر زیادی در قیمت خانه دارد. قیمت خانه از 180 هزار یورو شروع می شود. البته کشور پرتغال به عنوان همسایه ی اسپانیا برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری نیز کزینه ی مناسبی به حساب می اید.ما شما را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ملک پرتغال به مقاله ی مربوطه در همین سایت راهنمایی میکنیم.اقامت پرتغال از طریق خرید ملک.

شرایط سرمایه گذاری در اسپانیا

باتوجه به جاذبه و دیدنی های کشور اسپانیا و زیاد بودن گردشگر های در این کشور کسب و کار های مانند رستوران، کافه و هتل از بهترین و پردرآمد ترین کسب و کار ها می باشد. باید شرایط راه اندازی کسب و کار را داشته باشید. کسب و کار های دیگر مانند کار های فنی و کار های مهندسی در کشور اسپانیا نیز مطلوب است. برای مهندسی های IT در کشور اسپانیا این امکان برایشان وجود دارد که سرمایه گذاری در اسپانیا را انجام دهند.

اگر تمایل دارید که اقامت اسپانیا را از این طریق دریافت کنید می توانید بدون زندگی در اسپانیا تابعیت کشور اسپانیا را دریافت کنید. یکی از قانون سرمایه گذاری در اسپانیا این می باشد که کسانی که تصمیم دارند سرمایه گذاری در اسپانیا انجام بدهند حتما نباید در این کشور حضور داشته باشند و می توانند مدیر عامل شرکت در این کشور باشد. بقیه اعضای هئیت مدیره این امکان را دارد که بدون حضور در اسپانیا به فعالیت خود ادامه بدهند و حتی اقامت دائم خود را اخذ کنند.

راهنمایی

با توجه به افزایش قیمت ارز در ایران در یک سال اخیر کمتر کسی مسیر سرمایه گذاری را برای اخذ اقامت انتخاب میکند و شاید حتی در گذشته این مسیر و راه روشی مناسب جهت اخذ اقامت شناخته میشد اما در حال حاضر خیر.اماهنوز شرایط و قوانین ویزای سرمایه گذاری باز میباشد و میتوان از این روش اقدام کرد.

در نهایت سرمایه گذاری در اسپانیا در کسب و کار های ویژه این امکان را دارد که مناسب است و به دلیل این که هزینه های پایین زندگی در اسپانیا با درآمد به دست آمده در این کشور یک زندگی خوب را در کشور اسپانیا داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری در اسپانیا این امکان را دارید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد ما در مورد سرمایه گذاری در اسپانیا به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید و کارشناسان ارشد ما شرایط شما را در نظر می گیرند و بهترین راه را به شما عزیزان پیشنهاد می دهند.

Related Posts

یک دیدگاه برای “شرایط سرمایه گذاری اسپانیا

  1. رها گفت:

    مطالبتون بسیار مفید بودد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *