مهاجرت سرمایه گذاری در آرژانتین

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آرژانتین

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آرژانتین

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آرژانتین تنها یکی از روش های سرمایه گذاری این کشور می باشد که در برابر بحران های اقتصادی مقاومت می کند. به همین دلیل، کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت قصد دارند در این نوشتار به بررسی دقیق شرایط سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آرژانتین بپردازند. این کشور که یکی از کشورهای آمریکای جنوبی می باشد، هر ساله پذیرای مهاجران بین المللی بی شماری از کشورهای مختلف است. در این کشور هزینه های تحصیل و زندگی بسیار مقرون به صرفه هستند و فرصت های مختلفی برای کسب اقامت وجود دارد.

تاریخچه سرمایه گذاری در آرژانتین

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آرژانتین موضوع جدیدی نیست. مردم آرژانتین املاک و مستغلات را به عنوان یکی از مطمئن ترین سرمایه گذاری ها در نظر گرفته اند که در میان مدت، درآمدزایی دارد. بحران تجربه شده در سال 2001 در این کشور به تحکیم این باور کمک کرد. برای بیش از 8 سال، از سال 2002 تا 2010، به اصطلاح متخصصان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در سراسر جهان، 1 مرحله بازیابی و گسترش چرخه سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آرژانتین وجود داشت. در طول 4 سال اول، به دلیل کاهش 35% حق بیمه املاک و مستغلات، بهبود سریع در بازار املاک و مستغلات آرژانتین مشاهده شد و در طی 4 سال بعدی این بازار به رشد خود ادامه داد زیرا سرمایه گذاران گزینه های کم خطر دیگری در دسترس نداشتند.

به علاوه از سال 2005، 5 سال بهبود و گسترش در بازار املاک و مستغلات آرژانتین اتفاق افتاد. اما در این مورد، شامل دارایی های کلاس B و C بود، جایی که افراد طبقه متوسط ​​در مناطق حاشیه ای شهرهای آرژانتین زندگی می کردند.

نکات مهم سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آرژانتین

مهاجرت به آرژانتین برای سرمایه گذاری و همچنین بازار املاک و مستغلات آرژانتین ساده ترین بازار برای درک و سرمایه گذاری نیست. مشکلات مربوط به افزایش تورم، قیمت ملک و بسیاری از مشکلات دیگر موجب شده اند که این کشور در بین بهترین کشورهای دنیا جهت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات قرار نگیرد. مهم است که قبل از سرمایه گذاری در آرژانتین، تمام توصیه هایی را که می توانید دریافت کنید و اطلاعات کافی داشته باشید. در آرژانتین، سرمایه گذاران نباید نگران افت قیمت ملک در آینده باشند زیرا قیمت املاک و مستغلات با هزینه ساخت و ساز مطابقت دارد. هزینه زمینی که سازندگان در آن احداث می کنند باید شامل حدود 30% از کل هزینه های ساخت شود. در آرژانتین، خرید زمین برای ساخت و ساز در مکان های برتر اغلب غیر منطقی است.

در نمودار زیر به قیمت املاک (متر مربع) در آرژانتین اشاره شده است:

قیمت املاک (متر مربع) در آرژانتین

افزودن تجهیزات و امکانات رفاهی به املاک می تواند ارزش افزوده داشته باشد، اما این موضوع سلیقه ای است. هرگونه امکانات رفاهی جذابیتی را ایجاد نمی کند و سرمایه گذاران باید اطمینان حاصل کنند که ملک آنها با بقیه در بازار متفاوت است زیرا هر خریدار دارای سلیقه متفاوت می باشد. مناطق جدید در آرژانتین در حال تبدیل شدن به نقاط برتر سرمایه گذاری هستند و سرمایه گذاران نباید فقط به محله های آزمایش شده پایبند باشند. ارائه وام های اعتباری به خریداران املاک طبقه متوسط توسط دولت آرژانتین ​​به معنای گشایش مناطق جدید است. شایان ذکر است که در ساله ای آینده کمبود ساخت و سازهای جدید در بازار وجود خواهد داشت. در آرژانتین، شاید به دلیل افزایش هزینه ها، پروژه ساختمانی جدید بسیار کمی در حال انجام هستند، اما این موضوع زیاد طول نخواهد کشید.

بهترین گزینه های املاک برای سرمایه گذاری در آرژانتین

اکثر سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آرژانتین به دنبال املاکی با ارزش بین 7.400.000ARS و 11.111.000ARS (پزوی آرژانتین) هستند. شایان ذکر است که کوچکترین واحدهای موجود در بازار محبوب ترین و عاقلانه ترین گزینه برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در آرژانتین هستند. در بازار املاک و مستغلات آرژانتین به دلیل کمبود وام مسکن و اعتبار اعطا شده به خریداران ثبات وجود دارد. در دهه 1970، در آرژانتین حق بیمه املاک 111.100ARS (پزوی آرژانتین) ارزیابی شده بود. در دهه 1980، این نرخ به 133.900ARS (پزوی آرژانتین) رسید و امروزه 260.600ARS (پزوی آرژانتین) است. بنابراین، با وجود فراز و نشیب های اقتصاد آرژانتین، قیمت املاک و مستغلات به طور مداوم افزایش یافته است.

قیمت های خرید آپارتمان در آرژانتین عبارتند از:

نوع ملکمحلقیمت هر متر مربع به ARS (پزوی آرژانتین)
آپارتمانمرکز شهر190.427.08
آپارتمانخارج از مرکز شهر139.735.96

سرمایه گذاران باید در نظر داشته باشند که اگر بخواهند یک فروش سریع در آرژانتین داشته باشند، بهترین مکان برای سرمایه گذاری بخش های شمالی شهرهای این کشور است. به عنوان مثال، در باریو نورته (واقع در بخش شمالی بوئنوس آیرس) 1 آپارتمان به طور متوسط ​​در مدت 15 روز به فروش می رسد. پس از سرمایه گذاری در یک ملک در آرژانتین، اجاره موقت و اجاره به دانشجویان به ویژه در مجاورت دانشگاه ها راهی عالی برای کسب درآمد است. علاوه بر بوئنوس آیرس، فرصت های سرمایه گذاری در هتل ها و جاذبه های گردشگری مختلف در آرژانتین وجود دارد. سواحل آتلانتیک مکانی سالم برای سرمایه گذاری است که در آن قیمت ها کمی پایین تر است. مناطق شهری که دارای مراکز خرید و تجاری هستند مکانی هوشمند برای خرید املاک و مستغلات در بوئنوس آیرس می باشند.

دلایل سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آرژانتین

دلایل سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آرژانتین

خرید ملک همیشه یک روش عالی برای سرمایه گذاری و کسب تابعیت و اقامت در آرژانتین بوده است. خرید ملک در آرژانتین به فرصتی عالی برای دستیابی به بهترین نتیجه از سرمایه گذاری تبدیل شده است. دلایل زیادی مانند افزایش سرمایه، افزایش جریان نقدی از اجاره ملک، کم هزینه بودن برای ملک و سیاست مالیاتی پایین فعلی در املاک و غیره وجود دارد که سرمایه گذاری در آرژانتین را توجیه می کند

همچنین مهمترین موضوعاتی که متقاضیان باید برای خرید ملک در آرژانتین در نظر بگیرند عبارتند از:

  • فاصله املاک از خیابان های اصلی
  • امنیت منطقه
  • امنیت ساختمان و کیفیت ساخت
  • هزینه های بازسازی

به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آرژانتین برای متقاضیان خارجی با هیچ گونه محدودیتی همراه نمی باشد. شما عزیزان می توانید برای مطلع شدن از شرایط سرمایه گذاری در سایر کشورهای دنیا با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *