مهاجرت تحصیلی آمریکا

رشته مدیریت بهداشت عمومی در آمریکا

رشته مدیریت بهداشت عمومی در آمریکا

رشته مدیریت بهداشت عمومی در آمریکا یکی از رشته های بسیار عالی برای ورود به بازار کار در حوزه بهداشت و سلامت می باشد. این رشته در آمریکا به بهترین نحو خود ارائه می شود و از جدیدترین متد آموزشی روز بهره می برد. برای تحصیل این رشته در کشور آمریکا می توانید در مقطع کارشناسی و ارشد و دکترا درخواست دهید و مدرک تخصصی رشته مدیریت بهداشت عمومی خود را از دانشگاه های برتر آمریکا اخذ کنید. همچنین دانشگاه های آمریکا متنوه و تعداد بالایی دارند و شما می توانید یک انتخاب عالی داشته باشید. رشته مدیریت بهداشت عمومی در حال حاضر و سال های آینده یکی از رشته های مهم و مورد نیاز می باشد. لذا تحصیل در این رشته موجب موفقیت شغلی شما در چندین سال اخیر می شود. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص مهاجرت و تحصیل رشته مدیریت بهداشت عمومی در آمریکا مشاور و راهنمای ماست.

تحصیل رشته مدیریت بهداشت عمومی در آمریکا

دپارتمان سیاست و مدیریت بهداشت عمومی دو تخصص ارائه می دهد: سیاست بهداشت عمومی و مدیریت بهداشت عمومی. هدف این دپارتمان ایجاد رهبرانی است که بر سیاست ها تأثیر می گذارند و سازمان ها را برای بهبود و محافظت از سلامت عمومی مدیریت می کنند. شما برای توسعه، اجرا و ارزیابی سیاست ها و استراتژی های مدیریتی در مراقبت های بهداشتی و سلامت عمومی آماده خواهید شد. اگر علاقه مند به کار با سازمان های دولتی، غیرانتفاعی، یا سازمان های مراقبت بهداشتی خصوصی هستید که به دنبال ارتقای سلامت عمومی هستند، این تمرکزها برای اهداف شغلی شما مناسب است. مانند همه دانشجویان MPH، شما دروس اصلی سلامت عمومی را در آمار زیستی، اپیدمیولوژی، عوامل اجتماعی و رفتاری تعیین کننده سلامت، بهداشت محیط، و اصول زیست شناسی سلامت عمومی خواهید خواند. سپس تمرکزی را در مدیریت بهداشت عمومی یا سیاست بهداشت عمومی انتخاب خواهید کرد.

در نمودار زیر شاهد نرخ پذیرش رشته مدیریت بهداشت عمومی در آمریکا هستید:

نرخ پذیرش در رشته مدیریت بهداشت عمومی در آمریکا

مزایا تحصیل رشته مدیریت بهداشت عمومی در آمریکا

به عنوان یک دانشجوی مدیریت سلامت و سیاست گذاری در آمریکا شما آماده خواهید بود تا با سیاست گذاران درگیر شوید و راه حل های مبتنی بر شواهد برای مدیریت سیستم های سلامت و سلامت جمعیت در هر دو زمینه داخلی و بین المللی ایجاد کنید. دانش‌آموزان HMP مهارت‌های مدیریت، اصول بهداشت عمومی و مهارت‌های تحلیل خط مشی لازم را برای توسعه راه‌حل‌های نوآورانه برای نیازهای در حال تحول سلامت عمومی و سیستم‌های مراقبت بهداشتی می‌آموزند. برای موفقیت در محیط پیچیده مراقبت های بهداشتی امروزی نیاز به مجموعه ای منحصر به فرد از مهارت ها و دانش تخصصی است. هنگامی که با تمرکز بر سیاست بهداشت عمومی یا مدیریت بهداشت عمومی فارغ التحصیل می شوید، با مجموعه مهارت ‌هایی که هم وسعت و هم در حوزه‌های مدیریتی و خط ‌مشی کلیدی سلامت عمومی دارد، از نظر کارفرمایان متمایز خواهید شد.

زمانی که از رشته مدیریت بهداشت عمومی در دانشگاه آمریکا فارغ التحصیل می شوید، شایستگی های زیر را به دست خواهید آورد که شما را آماده می کند:

  • تجزیه و تحلیل مولفه ها و چالش های اصلی در سازمان، تامین مالی، و ارائه مراقبت های بهداشتی و خدمات بهداشت عمومی
  • مبنای حقوقی بهداشت عمومی و خدمات بهداشتی را شرح دهید.
  • اصول رهبری و مدیریت را برای کار با سازمان‌ها، بخش‌ها و آژانس‌ها و در بین سازمان‌ها اعمال کنید.
  • در مورد فرآیندهای توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه ها برای بهبود وضعیت سلامت جمعیت ها به ویژه گروه های آسیب پذیر بحث کنید.
  • سیاست ها و برنامه های عمومی را که سلامت و برابری سلامت را ارتقا می دهند، ارزیابی کنید.

 فرصت های شغلی رشته مدیریت بهداشت عمومی در آمریکا

ماموریت برنامه کارشناسی ارشد بهداشت عمومی این است که با ارائه یک برنامه بین رشته ای آکادمیک و تجربی با تمرکز بر عدالت اجتماعی، رهبران شایسته فرهنگی و حرفه ای در آموزش بهداشت جامعه را آماده کند. از طریق این برنامه، دانش آموزان ضمن توسعه ارزش ها و تمایلات حرفه ای، بر دانش و مهارت های بهداشت عمومی تسلط خواهند یافت. فارغ التحصیلان این برنامه برای مشاغلی به عنوان رهبران بهداشت عمومی در بخش های بهداشت محلی و ایالتی، آژانس های بهداشت عمومی و خصوصی، سازمان های داوطلبانه متمرکز بر مسائل سلامت خاص (مانند سرطان یا سلامت قلب)، مدارس، محیط های مراقبت های بهداشتی، مبتنی بر جامعه آماده خواهند شد. سازمان‌ها، سازمان‌های خط‌مشی و حمایتی، و سایر محیط‌هایی که در آن برنامه‌های نظارت بر سلامت و آموزش سلامت اجرا می‌شود.

در جدول زیر شاهد مشاغل رشته مدیریت بهداشت عمومی در آمریکا می باشید:

شغل میزان حقوق به دلار
تحلیلگر بهداشت عمومی 95400$
کارشناس بهداشت عمومی 76000$
اپیدمیولوژیست 14000$
مشاور بهداشت و درمان 93900$
مهندس ایمنی و بهداشت $112000
دستیار بهداشت و درمان 63700$

الزامات تحصیل رشته مدیریت بهداشت عمومی در آمریکا

الزامات تحصیل رشته مدیریت بهداشت عمومی در آمریکا

یک گزینه جدید معافیت آزمون GRE برای برنامه کارشناسی ارشد بهداشت عمومی وجود دارد. اگر مدرک لیسانس با معدل کلی بالاتر از 2/75 گرفته اید، اکنون واجد شرایط معافیت GRE هستید. برای واجد شرایط بودن برای درخواست برای برنامه تحصیلات تکمیلی، مدرسه تحصیلات تکمیلی به مدرک معادل لیسانس ایالات متحده نیاز دارد. متقاضیان دارای مدرک تحصیلی غیر آمریکایی، لطفاً برای بررسی اطلاعات معادل مدرک ایالات متحده ، از متقاضیان بین المللی دیدن کنید. برای اینکه درخواست برای تحصیلات تکمیلی تا حد امکان برای شما بدون مشکل باشد باید مدارک خود را به دقت تهیه و بررسی کنید. مهلت درخواست تا 15 مارس فقط برای پذیرش پاییز 2022. درخواست خود را تا 15 دسامبر تکمیل کنید تا تصمیم اولیه را تا 29 ژانویه دریافت کنید. لطفا توجه داشته باشید پس از پیشنهاد پذیرش، از شما خواسته می شود که مبلغ 200$ (دلار) واریز ثبت نام را ارسال کنید.

رشته های بسیاری در این کشور مورد توجه قرار می گیرند که مدیریت بهداشت یکی از آن هاست. اما رشته بازیگری در آمریکا نیز از ویژه ترین رشته هاست. برای ارسال درخواست آنلاین حساب آنلاین خود را ایجاد کنید و درخواست خود را با پیروی از دستورالعمل های عمومی برنامه ارسال کنید و هزینه درخواست غیر قابل استرداد $60 (دلار) را بپردازید (یا چشم پوشی کنید). پس از تکمیل این مرحله، پورتال آنلاین به شما امکان می دهد مطالب تکمیلی خود را بارگذاری کنید. اگر اهل کشوری هستید که زبان انگلیسی زبان اصلی آن نبود، باید نمرات آزمون آیلتس، تافل یا سایر آزمون‌های معادل را برای نشان دادن مهارت در آن ارائه دهید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه تحصیل تخصص در آمریکا در رشته مدیریت بهداشت مشاور و راهنمای شما می باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.