مهاجرت به کشور نیوزلند

راه های مهاجرت به نیوزلند

راه های مهاجرت به نیوزلند

راه های مهاجرت به نیوزلند از جمله پر طرفدار ترین موضوعات مهاجرتی می باشد.

در مقاله ای که پیش روی شما قرار دارد، تیم ترجمه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به ارائه اطلاعاتی در خصوص راه های مهاجرت به نیوزلند پرداخته اند.

 

امروزه با هدف پرورش نیروی انسانی و جذب نیروی ماهر و متخصص کشورهای زیادی اقدام به صدور روادید برای متقاضیان ملل جهان سوم نموده اند . متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشوری را دارند می بایست با در نظر گرفتن شرایط اخذ روادید در این خصوص اقدامات لازم را داشته باشند .در دنیای امروزه کشورهای که توانسته است از استقبال زیادی برخوردار باشد کشورهای انگلیسی زبانی می باشد که با ارائه برنامه های مهاجرتی توانسته اند از هجوم متقاضیان برخوردار باشند . نیوزلند جزء یکی از گزینه های  مدنظر متقاضیان در خصوص مهاجرت می باشد که توانسته است ذهنیتی مثبت برای متقاضیان مهاجرت به این کشور فراهم نماید. طبق آخرین آمار گرفته شده از سایت usnews.com  کشور نیوزلند توانسته است با رتبه ای 13 در جهان رتبه ی تقریبا خوبی را به خود اختصاص دهد. این کشور توانسته است از رتبه 11 در خصوص جذب مهاجر و رتبه 10 در زمینه بازار کار قرار گیرد .زلادنو در زمره کشورهای توسعه یافته و متول قرار داشته است که در سال 2013 توانسته است رتبه 7 در جهان را به خود اختصاص دهد اما در حال حاضر بیشتر اقتصاد در این کشور از طریق صادرات محصولات کشاوری و دامپروری می باشد . امید بر این است که تا به این قسمت از مقاله توانسته باشیم اطلاعاتی در باب نیوزلند در اختیار شما قرار دهیم که توصیه می گردد  در خصوص بررسی راه های مهاجرت به نیوزلند با موسسه ما تماس حاصل بفرمائید و از شرایط مهاجرت به این کشور در خصوص رواید اطلاعات کسب نمائید.

 

راه های مهاجرت به نیوزلند از جمله پر طرفدار ترین موضوعات مهاجرتی می باشد.

در مقاله ای که پیش روی شما قرار دارد، تیم ترجمه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به ارائه اطلاعاتی در خصوص راه های مهاجرت به نیوزلند پرداخته اند.

 

راه های مهاجرت به نیوزلند

پناهندگی یکی از طرق نادرست مهاجرت می باشد که به دلیل عدم اطلاعات توانسته مورد توجه قرار گیرد .طبق اطلاعاتی که در سایت دولت نیوزلند ارائه شده است دولت نیوزلند به پناهنده ها کمک می نماید تا از این طریق بتوانند وارد جامعه زلاند نو شوند. به پناهجویان تمامی خدماتی از قبیل بهداشتی ، آموزشی و پرورشی داده می شود که تشویق شوند وارد بازار کار شوند و از مزیت های کار برخوردار شوند . قوانین پذیرش پناهچو در نیوزلند 2 راه می باشد که یکی از طریق قرارداد سهمیه ای با کمیساری عالی سازمان ملل برای پناهده ها و یکی دیگر از طریق درخواست پناهدگی در ساحل نیوزلند می باشد. نیوزلند جزء 20 کشور در خصوص برنامه اسکان مجدد می باشد که برای افرادی مانند زنان در معرض خطر ، بیماری های خاص و معلولان اوژانسی برنامه های جهانی و انسان دوستانه ای ارائه می نماید.

تولد فرزند یکی از برترین راه های اخذ اقامت و تابعیت می باشد که قوانین حاکم بر نیوزلند در حال حاضر خون می باشد که قبل از تاریخ ژانویه 2006 این قوانین بر اساس سیستم خاک بوده است.

اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج یکی از راه های مهاجرت می باشد که در هر کشوری انجام پذیر می باشد و قوانین حاکم بر این در تمامی کشورهای به نحوی ثابت می باشد. از شرایط اصلی که در باب ازدواج می بایست مورد توجه متقاضیان قرار گیرد داشتن شریک زندگی در کشور نیوزلند می باشد که می بایست از شهروندی این کشور برخوردار باشد زوجین می بایست مدارکی دال بر رسمیت ازدواج ، محل سکونت شریک زندگی ، نامه تمکن مالی در خصوص ادامه زندگی ارائه نمایند که بتوانند این نوع مهاجرت را برای خود رقم بزنند.

متقاضیانی که قصد تحصیل در نیوزلند بیش از 3 ماه را دارند می بایست درخواست صدور روادید نمایند که برای اخذ ویزا ارائه نامه پذیرش تمام وقت از یکی از موسسات یا دانشگاه در نیوزلند می باشد.  ویزای دانشجویی مسیریاب می تواند به مدت 3 تا 5 سال یکبار با یک ارائه دهنده مورد تایید یک دوره دیگر را به عنوان یک دوره دیگر تحصیل کند. به عنوان مثال، مطالعات دبیرستان و سپس تحصیل در مقطع کارشناسی.

دوره های تحصیلی در نیوزلند در مقاطع کاردانی ،کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری انجام پذیر می باشد.هزینه های تحصیل در نیوزلند سالیانه به میزان 20 هزار دلار الی 75 هزار دلار می باشد .

از دیگر پارامترهایی که در خصوص تحصیل در نیوزلند برای متقاضیان به منظور مهاجرت در نظر گرفته شده است برگزاری دوره های زبان در نیوزلند می باشد که از مزیت های ویژه ای از قبیل هزینه های تحصیلی کمتر نسبت به دوره های تحصیلی می باشد.

یکی از ویزاهایی که ار محبوبیت بالایی برای متقاضیان در خصوص مهاجرت ارائه می گردد ویزا های کاری می باشد که طبق قوانین حاکم بر نیوزلند قوانین بدین صورت می باشد که مهاجرت به نیوزلند از طریق کار صرفا با ارائه نامه کارفرما الزامی می باشد . در نیوزلند 3 نوع ویزای کاری حکم فرما می باشد که عبارتنداز:

 • پیشنهاد کار نیروی

پیشنهاد کار برای مشاغلی که در لیست مشاغل مورد نیاز ارائه شده است توسط کارفرما انجام پذیر می باشد که رد نیوزلند به افرادی که واجد شرایط باشند ویزا 1 ساله برای متقاضیان خارج از بریتانیا و افرادی که دارای پاسپورت بریتانیا باشند می توانند به مدت 23 ماه از این فرصت استفاده نمایند.

 • نیروی کار متخصص و ماهر

این نوع ویزا کاری برای افرادی می باشد که از شرایط سنی زیر 55 سال برخوردار باشند . متقاضیان علاوه بر این شرایط سنی می بایست از نامه کارفرما ، سابقه کار و مدرک زبان برخوردار باشند که بتوانند از این نوع اقامت بهرمند شوند.

 • نیروی کار ماهر نیوزلند-اقامت دائم

یک نوعی دیگر از ویزای کاری در نیوزلند می باشد که می توان گفت وابسته به نیروی کار متخصص و ماهر می باشد و کاملا امتیازی می باشد که این امتیازات عبارتنداز:

 • سن زیر 55 سال
 • متقاضی قبلا در نیوزلند تحت عنوان استخدام ماهر بوده است.

اشتغال ماهر در نیوزلند

 • مدارک تحصیلی شناخته شده
 • سوابق کاری با ارائه اسناد مشخص شده
 • مدرک زبان انگلیسی TOFEL : IBT 79   IELTS: 6.5
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری :

ویزا های سرمایه گذاری در نیوزلند به منظور ایجاد کسب و کار و کمک به بازار نیوزلند می باشد که از 2 طریق انجام پذیر می باشد:

 • ویزا نوع اول
 • شامل: Investor plus

Investor

می باشد هزینه های این ویزا به مقدار 1.5 میلیون دلار نیوزلند به منوظر ایجاد کسب و کار می باشد که متقاضی می بایست به مدت 4 سال این مبلغ را نگه دارد و علاوه بر این متقاضیمی بایست 1 میلیون دلار نیوزلند در خصوص هزینه های زندگی سالیانه ارائه نماید.

در این نوع ویزا  حضور متقاضی  و ارائه مدرک زبان انگلیسی نیز الزامی می باشد.

 • ویزا نوع دوم
 • Investor visa Plus

در این نوع ویزا متقاضیان می بایست از حداقل هزینه های 10 میلیون دلار نیوزلند برخوردار باشند که بتوانند از این مزیت سرمایه گذاری بدون ارائه مدرک زبان و حداقل میزان حضور بهرمند شوند.

هدف از نگرش این مقاله اطلاعاتی در باب راه های مهاجرت به نیوزلند می باشد که متقاضیانی که قصد اخذ پاسپورت از این کشور را دارند می بایست به مدت زمان 4 سال از 5 سال اقامت خود را در خاک کشور نیوزلند سپری نمایند.از دیگر پارامتر ها در خصوص مهاجرت هزینه های زندگی می باشد که این هزینه ها به مقدار 1000 الی 14000 دلار نیوزلند می باشد که می بایست مورد توجه متقاضیان مهاجرت به نیوزلند قرار گیرد. ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این امکان را مهیا نموده ایم که از طریق تماس با کارشناسان ما از شرایط کلی مهاجرت برخوردار شوید.

Related Posts

11 دیدگاه برای “راه های مهاجرت به نیوزلند

 1. vida گفت:

  با تشکر سوالی ازتون داشتم، ایا برای ورود به دانشگاه میتوتن مشروط پذیرش گرفت؟

 2. سیروان گفت:

  نیوزیلند کشور خیلی خوبیه٬ اقدام کاریش راحت تره یا دکتری ؟

 3. پدرِ پسرشجاع گفت:

  کانادا بهتره

 4. تیمور کرامتی گفت:

  نیوزلند کشور خوبیه ولی شرایطش سخته
  کشورهای دیگه شرایط راحتتری دارن

 5. رسول گفت:

  ویزای کار هم داره

 6. صبا صابری گفت:

  سلام
  ممنون اط مطالب بسیار عالی تون

 7. لیدا بهرامی گفت:

  عالی بود این مقاله مرسی

 8. سعید گفت:

  ممنون اطلاعات مفیدی بود

 9. Arezoo گفت:

  Mamnon az etelaat amari ke erae kardid.

 10. محمد نصرالهی گفت:

  سلام، مدرک جوشکاری دارم
  چطور میتونم برم نیوزلند؟

 11. sohrab گفت:

  از بهترین کشورهاست اما چرا انقدر مهاجرتش سخته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *