مهاجرت تحصیلی روسیه

دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه

دوره پادفک دانشگاه کازان کشور روسیه

کسب اطلاعات و مطلع شدن از دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه به دانشجویان کمک می کند تا از شرایط حضور و شرکت در این دوره اطلاعات کامل کسب کنند. دوره پادفک در کشور روسیه برای دانشجویان و متقاضیان بین المللی که قصد تحصیل در دانشگاه های کشور پهناور روسیه را دارند برگزار می شود. دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه و سایر دوره های پادفک در کشور روسیه به زبان روسی برگزار می شوند و لازم به ذکر است که دانشجویان و متقاضیان ایرانی برای شرکت در این دوره حتما باید مدرک پیش دانشگاهی خود را ارائه دهند.

هر ساله دانشجویان و متقاضیان بین المللی زیادی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر کشور روسیه وارد خاک این کشور می شوند تا تحصیلات عالی خود را به پایان برسانند. با همراهی متخصصان مجرب موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت تا انتهای این نوشتار به صورت کامل از شرایط دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه مطلع خواهید شد.

درباره دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه

دانشگاه کازان روسیه از بهترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور روسیه می باشد که قدمت دویست ساله دارد و هر ساله دانشجویان بسیاری جهت تحصیل در این دانشگاه اقدام به مهاجرت به کشور روسیه می کنند. تعداد دانشجویان این دانشگاه به بیش از 29000 نفر می رسد و لازم به ذکر است که دانشگاه دارای خوابگاه های دانشجویی، سالن های ورزشی، سالن های نمایش، کتابخانه و سایر امکانات و تجهیزات مدرن می باشد. در دانشگاه پزشکی کازان واقع در کشور روسیه تمامی دوره های تحصیلی پزشکی به دانشجویان ارائه می شود و متقاضیان می توانند با شرکت در آزمون های ورودی و یا با شرکت در دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه و اتمام این دوره، وارد دوره های اصلی تحصیل در این دانشگاه شوند. جهت شرکت در دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه متقاضیان خارجی نیازی به داشتن مهارت زبان روسی و آموزش های خاصی اختصاصی نخواهند داشت؛ اما مطلع بودن از شرایط شرکت در این دوره الزامیست.

هزینه های تحصیل در دانشگاه پزشکی کازان بسیار پایین تر از هزینه های تحصیل پزشکی در دانشگاه های اروپایی و آمریکایی می باشد و دانشجویان می توانند با سپری کردن دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه، مشغول به تحصیل در رشته ی تحصیلی مورد نظر خود شوند. به یاد داشته باشید که کسب کمک هزینه ها و بورسیه های تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه پیشرفته کازان کشور روسیه امکان پذیر می باشد و دانشجویان می توانند با دریافت بورسیه های تحصیلی هزینه های تحصیلی خود را به طور چشمگیری کاهش دهند.

دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه

شرایط شرکت در دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه

جهت شرکت در دوره نه ماهه پادفک دانشگاه کازان کشور روسیه داشتن توصیه نامه از مرکز تحصیلی سابق الزامی می باشد و تمامی دانشجویان و متقاضیان خارجی می بایست توصیه نامه ارائه دهند. بعد از سپری کردن دوره نه ماهه پادفک در دانشگاه کازان در کشور ترکیه، دانشجویان موفق به کسب گواهی نامه از این دانشگاه خواهند شد. دانشجویانی که قصد شرکت در دوره نه ماهه پادفک در دانشگاه کازان در کشور روسیه را دارند باید در نظر داشته باشند که دوره یادگیری ویژه زبان روسی در طی برنامه آموزش بیست و چهار ساعت در هفته انجام می شود و دانشجویان در این دوره از مشاوره، آموزش و محل اقامت برخوردار می شوند. اطلاعات دقیق این دوره آموزشی به صورت زیر می باشد:

  • برنامه آموزش بیست و چهار ساعتی (در هفته)
  • بیست ساعت آموزش زبان روسی
  • چهار ساعت کنفرانس ها و سمینار های دوازده نفره

دانشجویان می توانند با پرداخت هزینه های اضافی در دوره های مطالعات گسترده زبان روسی در ماه آگوست (قبل از ترم) شرکت کنند، اما لازم به ذکر است که شرکت در این دوره ضروری و الزامی نمی باشد. مدت زمان تحصیل در این دوره یک سال می باشد و دانشجویان باید دو ماه قبل از شرکت در این دوره مدارک خود را به صورت کامل ارائه دهند. هموطنان و متقاضیان عزیز و گرامی می توانند جهت مطلع شدن از مخارج و هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویی در کشور روسیه به مقاله “هزینه تحصیل و زندگی در روسیه” مراجع کنند.

شهریه تحصیل در دانشگاه کازان در کشور روسیه

هزینه های تحصیل در دوره پادفک در دانشگاه کازان در کشور روسیه نیز به بخش های زیر تقسیم می شود:

هزینه دوره نوع دوره
$5100 برنامه تحصیلی یک ساله
$6700 برنامه تحصیلی یک و نیم ساله
$5800 برنامه تحصیلی فول تایم سی و هشت هفته ای
$2500 برنامه تحصیلی ترم پاییزه شانزده هفته ای
$3400 برنامه تحصیلی ترم بهاره بیست و دو هفته ای
$4800 برنامه تحصیلی 18 ساعت در هفته (38 هفته)
140-170$ سایر برنامه های تحصیلی (18 الی 28 ساعت)

 

به یاد داشته باشید که شهریه و هزینه های تحصیل دانشجویان به مدت زمان تحصیل آن ها بستگی دارد و ممکن است میزان شهریه ها و هزینه ها متغیر باشد. همچنین هزینه های ذکر شده مربوطه به شهریه و ثبت نام متقاضی می باشد و دانشجو باید در نظر داشته باشد که هزینه های سکونت و اجاره مسکن، خوراک، پوشاک، رفت و آمد، هزینه های خرید لوازم تحصیلی و همچنین هزینه های کسب ویزا می بایست به صورت جداگانه پرداخت شود.

همچنین هزینه های تحصیل در دانشگاه پزشکی کازان در کشور روسیه به صورت زیر می باشد:

هزینه تحصیل در دوره دوره تحصیلی
$3000 در سال رشته پزشکی عمومی (زبان روسی)
$6000 در سال رشته پزشکی عمومی (زبان انگلیسی)
$3000 در سال رشته دندانپزشکی (زبان روسی)
$6000 در سال رشته دندانپزشکی (زبان روسی)
$2400 در سال رشته داروسازی (فقط روسی)
$2700 در سال رشته فیزیولوژی (فقط روسی)

تحصیل در دانشگاه های کشور روسیه

تحصیل در دانشگاه های کشور روسیه در تمامی رشته های تحصیلی امکان پذیر می باشد و متقاضیان می توانند با کسب ویزای تحصیلی این کشور و داشتن شرایط مورد نیاز، وارد دانشگاه مورد نظر شوند. تحصیل در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه های کشور روسیه به ترتیب چهار سال، دو سال و سه سال به طول می انجامد.

هموطنان گرامی می توانند جهت مطلع شدن از راه های مهاجرت به کشور روسیه و کسب اقامت روسیه با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *