مهاجرت تحصیلی انگلستان

دانشگاه Dundee در انگلستان

دانشگاه Dundee در کشور انگلستان

یکی از جوانترین دانشگاه های بریتانیا با رنکینگ کمتر از 250 دنیا دانشگاه Dundee در انگلستان است، که در سال 1881 تأسیس گردید. این دانشگاه دارای چندین دانشکده می­باشد که رتبه های بالایی را در میان دانشگاه های انگلستان کسب نموده اند. بطور مثال دانشکده پزشکی این دانشگاه رتبه 5 را در میان دانشکده های پزشکی انگلستان بخود اختصاص داده است. همچنین دانشکده هنر این دانشگاه از معتبرترین دانشگاه های هنر انگلستان است. این دانشگاه جوان همانند سایر دانشگاه های معتبر انگلستان بهترین کیفیت های آموزشی را به دانشجویان ارائه می­نماید و در زمینه های علوم زیستی به اکتشافات قابل توجهی دست یافته است.

دانشگاه داندی در چه رشته هایی برنامه های تحصیلی ارائه می نماید؟

شهریه های تحصیل در این دانشگاه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به چه میزان است؟

موفقیت های دانشگاه Dundee در انگلستان تنها محدود در زمینه های زیستی نیست، بلکه این دانشگاه در سایر زمینه ها نیز موفقیتهای بسیاری را بخود اختصاص داده است. بطوریکه جایزه سالانه ملکه را در دو سال پیاپی کسب نموده است. مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با معرفی دانشگاه های برتر جهان، دانشجویان عزیز را در جهت تحصیل در بهترین دانشگاه ها یاری می­نمایند. دانشگاه Dundee نیز یکی از بهترین دانشگاه ها در جهان بشمار می­رود که در لیست 28 دانشگاه برتر انگلستان قرار دارد. این دانشگاه علاوه بر ارائه خدمات آموزشی حضوری بسیاری از دوره های آموزشی را بصورت مجازی و با بهترین کیفیت به دانشجویان ارائه می­نماید. بگونه ای که این دانشگاه رتبه هفتم را در زمینه بیشترین رضایت دانشجویان از کیفیت های آموزشی کسب نموده است.

معماری دانشگاه Dundee در انگلستان

دانشگاه داندی در شهر داندی انگلستان موقعیت دارد و این شهر یکی از ارزان ترین شهرهای انگلستان محسوب می­شود. ساختمان اصلی این دانشگاه در وست اند این شهر موقعیت دارد. در سال 1960 ساختمان این دانشگاه به برج های چند  طبقه ای تبدیل شد که هدف از ایجاد چنین بناهایی آموزش و اقامت دانشجویان می­باشد. این برج نمایی از معماری مدرن انگلستان است که توسط ملکه الیزابت افتتاح گردید که ارتفاع آن به 45 متر می­رسد و تمامی دپارتمان های اداری و آموزشی دانشگاه در این برج قرار گرفته است.

آموزش در دانشگاه Dundee

همانطور که بیان شد دانشگاه Dundee آموزش های با کیفیتی به دانشجویان ارائه می­نماید و دانشجویان بصورت حرفه ای در هر رشته دوره های کارآموزی را می­گذرانند. این دانشگاه مجهز به باشگاه کسب و کار می­باشد که دانشجویان با بهره­گیری از این فرصت می­توانند شرایط استخدامی و کارآفرینی را در خود تقویت نمایند. معمولاً دوره های کارآموزی حرفه ای در رشته های مختلف این دانشگاه 8 ماه طول خواهد کشید و در پایان دوره به دانشجویان مدارک کارآموزی اعطا می­گردد. برخی از دانشجویان برای گذراندن دوره های کارآموزی می­بایست به دیگر کشورها از جمله چین و هند سفر نمایند. این دانشگاه سالانه دانشجویان بین المللی زیادی را پذیرش می­نمایند.

در حال حاضر نیز دو سوم دانشجویان این دانشگاه از کشور اسکاتلند و تقریباً 10 درصد دانشجویان را دانشجویان ایرلندی تشکیل می­دهد. همچنین 30% از دانشجویان این دانشگاه از قشر کارگر جامعه انگلستان می­باشند. دانشگاه داندی در شهر داندی انگلستان واقع است و هزینه های زندگی در این شهر به نسبت خیلی پایینتر از لندن می باشد برای کسب اطلاع از هزینه ها نیز می توانید به مقاله هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان مراجعه فرمائید. شهر داندی نیز به نسبت دیگر شهرهای دانشجویی این کشور مقرون به صرفه تر می­باشد.

دانشکده های دانشگاه Dundee

دانشگاه داندی دارای 8 دانشکده می­باشد که هر یک از آنها خود موفقیت های چشمگیری را در زمینه های مختلف کسب نموده اند. هر یک از این دانشکده ها رشته های مختلفی را به دانشجویان ارائه می­نماید. تدریس نیز به زبان انگلیسی به دانشجویان ارائه می­گردد. دانشکده های دانشگاه Dundee در انگلستان عبارتند از:

  • دانشکده هنر و طراحی اردنستون
  • دانشکده دندانپزشکی
  • مدرسه آموزش و پرورش و کار اجتماعی
  • دانشکده علوم انسانی
  • دانشکده علوم زیستی
  • مدرسه پزشکی
  • دانشکده پرستاری و علوم پزشکی
  • دانشکده علوم و مهندسی
  • دانشکده علوم اجتماعی

مقاطع تحصیلی در دانشگاه Dundee در انگلستان

دانشجویان می­توانند تمامی دوره های تحصیلی خود را اعم از کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکتری خود را در دانشگاه داندی بگذرانند. این دانشگاه در مقطع کارشناسی رشته هایی همچون اقتصاد- سیاست- مهندسی عمران-پرستاری کودک- علوم رایانه- دندانپزشکی- طراحی تعامل دیجیتال- مطالعات اقتصادی- اقتصاد و تاریخ- اقتصاد و روابط بین الملل- تحصیلات- مهندسی الکترونیک- انگلیسی-انگلیسی و فلسفه- انگلیسی و ریاضیات-جغرافیا- جغرافیا و سیاست- ژئو پلیتیک و ارتقاء سلامت و چندین رشته دیگر را ارائه می ­نماید. همچنین در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل در رشته های مدیریت- مدیریت و حسابداری- مدیریت و امور مالی- مدیریت و منابع انسانی- مدیریت و بازاریابی- مدیریت و استراتژی- زیست شناسی- تصویربرداری پزشکی-آموزش پزشکی-تجزیه و تحلیل حرکت-پرستاری و سلامت-قانون و سیاست نفت و گاز-ارتودنسی- سرطان دهان- تکنولوژی ارتوپدی-جراحی ارتوپدی- فلسفه- فلسفه و ادبیات-پروتزهای دندانی- روشهای تحقیق روانشناختی- روانشناسی زبان و دیگر رشته ها ارائه داده می­ شود.

رنکینگ دانشگاه Dundee در انگلستان

دانشگاه داندی از جوانترین و معتبرترین دانشگاه های انگلستان است که توانسته در طول فعالیت های خود رتبه های بالایی را اخذ نماید. در رتبه بندی جهانی QS این دانشگاه دارای رتبه 272 و در رتبه بندی تایمز رتبه 27 و در رتبه بندی گاردین رتبه 29 را کسب نموده است. این دانشگاه یکی از دانشگاه های تحقیقاتی در انگلستان است که در سال 2014 بالاترین سطح تحقیقات را در جهان بنام خود به ثبت رساند. همچنین دانشگاه داندی در رشته های آناتومی- فیزویولوژی- دندانپزشکی و علوم اجتماعی رتبه 10 را بعنوان برترین دانشگاه در زمینه آموزش در رشته های ذکر شده را بخود اختصاص داده است.

امکانات دانشگاه داندی

دانشگاه Dundee در انگلستان بهترین امکانات آموزشی و رفاهی را در اختیار دانشجویان قرار داده است. می­توان گفت یکی از دلایل موفقیت دانشجویان در زمینه های مختلف برخورداری از امکانات مدرن و پیشرفته در این دانشگاه است. دانشجویان می­توانند از امکانات خوابگاه های این دانشگاه جهت اقامت بهره ­مند گردند. اگرچه استفاده از این خوابگاه ها دارای شرایطی می­باشد، اما این دانشگاه اقامت دانشجویان را در سال اول تحصیلی شان تضمین می­نماید. دانشگاه داندی 4 سایت جهت اقامت دانشجویان ایجاد نموده که دارای 1600 تخت می­باشد و هر اتاق شامل حمام و توالت می­گردد. دانشجویان می­توانند برای اخذ خوابگاه از دانشگاه مذکور درخواست خود را به مسئولین مربوطه در این دانشگاه اعلام نمایند. در صورتیکه با درخواست دانشجویان موافقت گردد، آنها ملزم به رعایت تمامی شرایط و ضوابط تعیین شده می­باشند.

چگونگی پذیرش در دانشگاه Dundee در انگلستان

دانشجویان علاقمند تحصیل در انگلیس می­باید تمامی مراحل پذیرش خود را بصورت آنلاین انجام دهند. بدین صورت که ابتدا درخواست خود را بصورت رایگان بهمراه سایر مدارک تحصیلی خود به آدرس سایت این دانشگاه ارسال می­نمایند. البته در برخی دانشگاه ها مبلغی جزئی به عنوان هزینه ثبت نام یا رجیستری دریافت می شود. دانشگاه داندی نیز در صورت تأیید مدارک متقاضیان دعوتنامه تحصیلی یا همان پذیرش تحصیلی را ارسال می­نماید. پس از آن دانشجویان جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلستان می­توانند اقدام نمایند. ویزای تحصیلی انگلستان برای افراد بالاتر از 18 سال به عنوان ویزای جنرال درخواست می گردد. در ادامه این مسائل شما عزیزان می توانید سوالات خود را از کارشناسان این امر جویا شوید و همچنین کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت، دانشجویان عزیز را در تمامی پروسه پذیرش تا ورود به دانشگاه های دیگر کشورها راهنمائی خواهند نمود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *