مهاجرت تحصیلی انگلستان

دانشگاه لینکلن

دانشگاه لینکلن

دانشگاه لینکلن اکنون، در جدول رده‌بندی دانشگاه های برتر از سال ۱۹۹۲ به بعد، در زمره ۵ دانشگاه اول و در میان کل دانشگاه ها، جزء ۵۰ مورد اول قرار دارد.

 

خط مشی فعلی، تأکید بیشتری بر رشته های علوم پایه و پزشکی دارد و در سال ۲۰۱۷ انتظار می رود در این زمینه پیشرفت های مهم و نوینی را شاهد باشیم. با افتتاح مرکز فناوری بول، دفاتر کار، آزمایشگاه و کارگاه‌های فنی متعددی در اختیار بیش از ۲۰ کسب‌وکار محلی قرار می گیرد. در گام دیگر، در اوایل سال ۲۰۱۷ ساختمانی جدید برای دانشکده روانشناسی و دانشکده بهداشت و خدمات درمانی افتتاح خواهد شد.

 

جدیدترین بنای احداث‌شده، پارک علوم و فناوری است که با همکاری سازمان تعاونی لنکل­شایر به بهره‌برداری رسید. نخستین بنای این پارک، آزمایشگاه‌های جوزف بنکس بود که به‌عنوان زیرساخت دانشکده شیمی، علوم زیستی و داروسازی در سال ۲۰۱۴ افتتاح گردید.

 

دانشگاه لینکلن به‌پاس همکاری با بخش‌های تجارت و صنایع، به‌ویژه شرکت زیمنس که این دانشگاه را در کنار دانشگاه‌های کمبریج، منچستر و نیوکاسل یکی از شرکای اصلی خود در سطح جهان می­داند، در سطح کشور موردتقدیر قرارگرفته است.

 

مرکز مطالعات مهندسی لینکلن که ۷ میلیون پوند هزینه ساخت آن شده است با همکاری شرکت زیمنس و آژانس توسعه ایست میدلندز ساخته شد. این دانشکده که قدمتی ۲۵ ساله دارد، نخستین ساختمان اختصاصی آموزش مهندسی در بریتانیا است و جایزه همکاری با بخش­های تجارت و صنایع را از آن خود کرده است. این دانشکده هم‌اکنون برای تبدیل شدن به ساختمان اسحاق نیوتن در حال توسعه است؛ از این مرکز آموزشی و پژوهشی جدید قرار است به‌ عنوان دانشکده جدید ریاضیات و فیزیک و نیز دانشکده مهندسی و علوم رایانه استفاده شود.

 

همچنین، به‌منظور گرامیداشت یاد اسحاق نیوتن، قرار است نهال سیبی از لینکلن شایر در وولستورپ (محل تولد وی) به دانشکده آورده و در کنار ساختمان جدید کاشته شود. مرحله دوم توسعه، شامل احداث سالن آمفی­تئاتری با ظرفیت ۵۰۰ صندلی است که در بهار ۲۰۱۷ افتتاح خواهد شد.

 

این همکاری نماد رویکردی یکپارچه، بومی، متمرکز و باکیفیت است و در طول ۲۰ سال گذشته که دانشگاه لینکلن از هال به اینجا منتقل شده، آن را حفظ کرده است. اکنون، در جدول رده‌بندی دانشگاه های برتر از سال ۱۹۹۲ به بعد، این دانشگاه در زمره ۵ دانشگاه اول و در میان کل دانشگاه ها، جزء ۵۰ مورد اول قرار دارد.

 

دانشگاه لینکلن مبلغ ۲۰۰ میلیون پوند را با هدف احداث فضای آموزشی، در نزدیکی بندر و مرکز شهر سرمایه‌گذاری کرده است و انتظار می‌رود مبلغ ۱۳۰ میلیون پوند دیگر را نیز ظرف ۱۰ سال آینده به این مهم اختصاص دهد. شرح تأمین مخارج بدین‌صورت است که ۴۸ میلیون پوند به‌صورت وام از بانک سرمایه‌گذاری اروپا دریافت می‌شود و تجهیزات آموزشی و پژوهشی جدید و نیز شرایط اسکان ۴۴۰ دانشجو را فراهم می‌نماید.

 

 

نمونه­ ی دیگری از همکاری موفقیت‌آمیز این دانشگاه با کارفرمایان، پروژه مرکز ملی تولید صنایع غذایی واقع در هولبیچ است که به‌طور تخصصی درزمینهٔ فناورهای نوین تولید مواد غذایی فعالیت می‌کند.

 

در ساز و کار بهبود کیفیت پژوهش بریتانیا (REF) در سال ۲۰۱۴، بخش پژوهشی دانشگاه لینکلن در حوزه‌های کشاورزی، دامپزشکی و علوم غذایی در بخش کیفیت محصولات، به مقام دوم بریتانیا دست‌یافت. به‌طورکلی، عملکرد مطلوب در چارچوب ق ساز و کار بهبود کیفیت پژوهش بریتانیا (REF) سبب شد تا بیش از نیمی از مقالات ارائه‌شده در رده کیفی عالی جهانی قرار گیرد. این دانشگاه متعهد به ارائه آموزش پژوهش­ محور در برنامه درسی خود بوده و دانشجویان مقطع کارشناسی را ترغیب به همکاری در طرح‌های پژوهشی­ دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و کادر دانشگاهی می‌کند.

 

در این دانشگاه، برنامه‌های آموزشی متعددی ارائه می‌شود که طی آن، متقاضیان می‌توانند به مدارک پایان دوره دست یابند که هریک در حوزه‌ها و مشاغل مرتبط معتبر می باشند. لینکلن نخستین دانشگاهی است که نشان چارتر را به‌پاس خدمات ارزنده خود دریافت کرد. در تازه‌ترین نقد منتشرشده از سوی آژانس کنترل کیفیت، این دانشگاه به دلیل ارائه راهکارهای نوآورانه در برخورداری دانشجویان از حقوقشان موردتقدیر قرار گرفت که می‌توان آن را در نتایج ممتاز به‌دست‌آمده از نظرسنجی ملی دانشجویان مشاهده کرد. امسال، این دانشگاه در زمینه شاخص رضایت دانشجویان از کیفیت آموزش و گوناگونی تجربیات دانشجویی در میان ۱۰ دانشگاه برتر جای‌ دارد.

 

هم اکنون، بیش از ۱۳ هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می‌کنند که در این‌بین، از سال ۲۰۱۵ تعداد دانشجویان تمام­وقت ۱۰ درصد رشد داشته است. کافی است دانشجویان یک‌بار از دانشگاه بازدید کنند تا از بسته­ های مشاوره‌های شغلی، ارتقاء مهارت‌های تهیه و تدوین رزومه کاری، افزایش تجربیات و یافتن فرصت‌های شغلی و حمایت فارغ‌التحصیلانی بهره‌مند شوند که در حال راه‌اندازی کسب‌وکار خود هستند.

 

دانشگاه لینکلن برنامه کارورزی فارغ‌التحصیلان را گسترش داده و دوره کارورزی تابستانی پرطرفداری را برپا کرده است. همچنین، به دنبال ارتقای وجهه بین‌المللی این دانشگاه، برنامه اعطای بورسیه، پیش از آغاز سال اول مقطع کارشناسی برای دانشجویان خارجی برگزار می‌کند.

دانشگاه لینکن

در حال حاضر تولید علم در رشته‌های داروسازی، شیمی و فیزیک رشد داشته است. دانشکده محبوب روانشناسی نیز در حال حاضر بیش از ۹۰۰ دانشجو دارد، این در حالی است که دانشکده جدید ریاضیات و فیزیک در سپتامبر ۲۰۱۴ به جذب نخستین دانشجوهای خود مبادرت نمودند.

 

شهر لینکلن با احداث رستوران‌ها و باشگاه‌های جدید، سازگاری خود را با جمعیت دانشجویی افزایش داده و در سال ۲۰۱۴، اتحادیه دانشجویی آن از سوی اتحادیه ملی دانشجویان به‌عنوان اتحادیه برتر سال معرفی گردید. دانشگاه لینکلن مرکز هنرهای تجسمی خود را با اعتباری بالغ بر ۶ میلیون پوند تأسیس نموده است که دارای ۴۵۰ نفر ظرفیت و سه استودیویی بزرگ است.

 

در بخشی دیگر از دانشگاه نیز محلی برای برگزاری جشن‌ها در نظر گرفته‌شده که پیشتر به تعمیر موتور قطارهای شهری و بین‌شهری اختصاص داشت. فضای اسکان و خوابگاه دانشجویان در محوطه دانشگاه و اماکن خصوصی دانشگاه، در مجموع از ظرفیت ۴۰۰۰ تخت برخوردارند.

 

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *