مهاجرت تحصیلی انگلستان

دانشگاه آبردین Aberdeen انگلستان

دانشگاه آبردین Aberdeen کشور انگلستان

دانشگاه آبردین Aberdeen انگلستان یک دانشگاه مجهز و پیشرفته دولتی و تحقیقاتی در شهر آبردین (اسکاتلند) می باشد که بیش از پانصد سال قدمت دارد و از معتبر ترین دانشگاه های این کشور محسوب می شود. دانشگاه آبردین Aberdeen انگلستان از قدیمی ترین دانشگاه های اسکاتلند و انگلستان و همچنین یکی از اولین دانشگاه های انگلیسی زبان دنیا میباشد و هر ساله دانشجویان زیادی برای تحصیل در دانشگاه آبردین Aberdeen انگلستان اقدام به کسب ویزای تحصیلی کشور انگلستان می کنند. مهاجرت به کشور انگلستان و تحصیل در دانشگاه های این کشور شرایط خاصی دارد و تنها دانشجویانی موفق به کسب ویزای تحصیلی این کشور می شوند که شرایط خاصی داشته باشند و مدارک مورد نیاز خود را به صورت کامل ارائه دهند.

تحصیل در دانشگاه آبردین Aberdeen انگلستان نیز شرایط خاصی دارد و کارشناسان موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت تا انتهای این نوشتار شما را از این شرایط به صورت کامل آگاه خواهند ساخت.

درباره دانشگاه آبردین Aberdeen انگلستان

دانشگاه آبردین Aberdeen انگلستان یک دانشگاه دولتی و فوق پیشرفته می باشد که در سال 1495 در آبردین (اسکاتلند) تاسیس شد. در دانشگاه آبردین Aberdeen انگلستان بیش از چهارده هزار دانشجو مشغول به تحصیل می باشند و لازم به ذکر است که تعداد کارکنان علمی و کارکنان اداری این دانشگاه به هزار و پانصد نفر می رسد. بودجه دانشگاه آبردین کشور انگلستان در سال 2018 به 219.5£ رسید و لازم به ذکر است که این دانشگاه تقریبا یک چهارم بودجه خود را صرف فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی کرده است. به طور کلی، شهر آبردین شهری جذاب و تاریخی می باشد و جاذبه های تاریخی زیادی در این شهر وجود دارند و این امر باعث شده است تا دانشجویان بین المللی جذب تحصیل در دانشگاه آبردین شوند.

26% دانشجویان و متقاضیانی که در دانشگاه آبردین کشور انگلستان مشغول به تحصیل می باشند از کشور های خارجی به انگلستان مهاجرت کرده اند تا در دانشگاه آبردین به ادامه تحصیل بپردازند. محبوب ترین برنامه های تحصیلی در این دانشگاه در زمینه های آموزش و پرورش، مهندسی و علوم می باشد. دانشجویان و متقاضیانی که در دانشگاه آبردین کشور انگلستان مشغول به تحصیل می شوند می توانند از برنامه ها و فعالیت های ورزشی و همچنین از برنامه ها و فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی بهره مند شوند. همچنین دانشجویان این دانشگاه می توانند در انجمن های مختلف دانشجویی در زمینه های سیاسی، ورزشی، اجتماعی، تحقیقاتی و سایر موارد عضو شوند. در ادامه با شرایط تحصیل در دانشگاه آبردین آشنا خواهید شد.

دانشگاه آبردین Aberdeen انگلستان

شرایط تحصیل در دانشگاه آبردین Aberdeen انگلستان

تحصیل در دانشگاه آبردین انگلستان در سه دوره تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنین دوره های زبان انجام می شود. در دانشگاه آبردین انگلستان دانشجویان و متقاضیان دوره های مختلف می توانند در فعالیت های تحقیقاتی شرکت کنند و لازم به ذکر است که این دانشگاه یکی از بهترین و معتبر ترین دانشگاه های تحقیقاتی در جهان می باشد. دانشجویانی که از دانشگاه آبردین انگلستان فارغ التحصیل می شوند می توانند در تمامی نقاط جهان مشغول به کار شوند و از بالا ترین میزان حقوق و درآمد بهره مند شوند. دانشجویان دانشگاه آبردین می توانند جهت کاهش هزینه های خود از بورسیه های تحصیلی نیز بهره مند شوند و هزینه های تحصیل خود را به صورت چشمگیری کاهش دهند. دانشجویانی که قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند می بایست از شرایط تحصیل در دوره های مختلف تحصیلی و همچنین هزینه های مربوطه به صورت کامل آگاه باشند. با ما همراه باشید تا از شرایط تحصیل در دانشگاه آبردین در دوره های تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و همچنین هزینه های مربوطه به صورت کامل آگاه و مطلع شوید و اطلاعات کاملی کسب کنید.

تحصیل در دوره کارشناسی در دانشگاه آبردین

تحصیل در دوره کارشناسی در دانشگاه آبردین انگلستان حداقل سه سال به طول می انجامد و دانشجویانی که قصد تحصیل در این دوره را دارند می بایست مدارک دوره پیش دانشگاه و دوره متوسطه (به همراه ریز نمرات)، مدارک پزشکی، مدارک شناسایی، مدارک زبان معتبر، پاسپورت، مدارک اثبات توان مالی و همچنین چهار قطعه عکس ارائه دهند. از برجسته ترین رشته های تحصیلی در دوره تحصیلی کارشناسی در دانشگاه آبردین می توان به رشته های Accountancy and Business Management، Accountancy and Spanish & Latin American Studies، Accountancy and Economics، Anthropology، Applied Mathematics، Archaeology، Archaeology and History، Behavioral Biology، Biological Sciences، Biomedical Sciences، Business Management، Business Management and Psychology، Chemical Engineering، Chemistry، Civil Engineering، Computing، Dentistry، Divinity، Economics and International Relations،Engineering in Electronic and Software Engineering، Finance، Human Embryology and Developmental Biology with Industrial Placement، International Relations and Spanish & Latin American Studies و غیره اشاره کرد.

هموطنان محترم می توانند برای مطلع شدن از شرایط تحصیل در دانشگاه های رایگان در انگلستان به مقاله “دانشگاه های رایگان در انگلستان” مراجعه کنند.

تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه آبردین

اگر به فکر تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه آبردین در انگلستان هستید، باید این موضوع را در نظر داشته باشید که تحصیل در این دوره نیاز به داشتن مدرک لیسانس معتبر دارد. دانشجویان برای تحصیل در دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه آبردین می بایست ریز نمرات مدرک تحصیلی قبلی خود را نیز ارائه دهند. لازم به ذکر است که تحصیل در این دوره حداقل دو سال به طول می انجامد.  از برجسته ترین رشته های تحصیلی در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشگاه آبردین می توان به رشته های Accounting and Finance، Biotechnology, Bioinformatics and Bio-business، Criminal Justice، Advanced Restorative Dental Practice، Advanced Mechanical Engineering، Advanced Structural Engineering، Archaeology of the North، Business Law and Sustainable Development with Dissertation و سایر رشته های تحصیلی اشاره کرد.

تحصیل در دوره دکترا در دانشگاه آبردین

تحصیل در دوره دکترا در دانشگاه آبردین به صورت فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی انجام می شود و دانشجویان با تحصیل در این دوره در زمینه های مختلف مهاترت های خود را ارتقا می بخشند. جهت تحصیل در این دوره در دانشگاه آبردین انگلستان متقاضیان و دانشجویان نیاز به ارائه انگیزه نامه، توصیه نامه، مدارک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس و همجنین پروژه های تحقیقاتی با کیفیت دارند. از برجسته ترین زمینه های تحصیلی در دوره تحصیلی دکترا در دانشگاه آبردین می توان به Divinity، Religious Studies، History، History of Art، Scandinavian Studies و Philosophy اشاره کرد.

کالج های دانشگاه آبردین

دانشگاه آبردین شامل کالج های King، Foresterhill، Hilton و Marischal می شود و لازم به ذکر است که این دانشگاه دارای دوازده مدرسه دانشگاه می شود:

 • School of Divinity, History and Philosophy
 • University of Aberdeen Business School
 • School of Biological Sciences
 • Institute of Biological and Environmental Sciences
 • School of Engineering
 • School of Geosciences
 • Postgraduate Research School
 • School of Education
 • School of Language, Literature, Visual Culture and Music
 • School of Social Science
 • School of Law
 • School of Psychology

هزینه های تحصیل و اقامت در دانشگاه Aberdeen

به طور کلی، هزینه های تحصیل در دانشگاه آبردین و اکثر دانشگاه های انگلستان و اروپا برای دانشجویان بین المللی بالاتر از هزینه های تحصیل برای دانشجویان اتحادیه اروپا و دانشجویان محل می باشد. دانشجویانی که به فکر تحصیل در دانشگاه آبردین هستند باید در نظر داشته باشند که میانگین هزینه های تحصیل در دوره های تحصیلی مختلف برای دانشجویان خارجی از 5000$ الی 20000$ می باشد و متقاضیان می بایست هر ماه حداقل 1000$ برای هزینه های اقامت و زندگی دانشجویی پرداخت کنند. دانشگاه آبردین دارای خوابگاه ها و اتاق های زیادی برای اقامت دانشجویان می باشد و دانشجویان می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه در این خوابگاه ها ساکن شوند. لازم به ذکر است که دانشجویان در صورتی که توان مالی کافی داشته باشند می توانند اقدام به اجاره خانه های شخصی کنند.

جهت کاهش هزینه های تحصیل در دانشگاه آبردین، دانشجویان در صورتی که شرایط مورد نیاز را دارا باشند می توانند از بورسیه های تحصیلی بهره مند شوند. از محبوب ترین بورسیه های تحصیلی جهت تحصیل در این دانشگاه می توان به Aberdeen International Masters Scholarship، International Undergraduate Scholarship و China Scholarship Council (CSC) Scholarship اشاره کرد. اگر مایل به کسب اطلاعات درباره شرایط و هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان هستید، می توانید با هماهنگی های قبلی جهت کسب اطلاعات مورد نیاز به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *