مهاجرت تحصیلی آفریقای جنوبی

تحصیل و اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی

تحصیل و اعزام دانشجو به کشور آفریقای جنوبی

اگر شما به کسب تجربه ها زیادی در یکی از متنوع ترین و شگفت انگیرترین کشورها علاقه مند هستید، درباره تحصیل و اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی می توان گفت از سال 1990 بر طبق قوانین تبیعض نژادی، کشور آفریقای جنوبی پیشرفت ها چشم گیری در مورد جامعه دموکراتیک، جایی که تنوع به منظور هویت ملی شناخته شد. کارشناسان ارشد و حرفه ای ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در مورد تحصیل و اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی، مهاجرت از طریق تحصیل به آفریقای جنوبی و …. به صورت تلفنی (رایگان) و حضوری با ما تماس حاصل فرمایید.

درباره کشور آفریقای جنوبی

قبل از انتخابات این کشور روزهای سختی داشته و نرخ جرم و جنایت، فقر و بیماری بالا بود. بعد از انتخابات روز های خوش و روشن جای این روزهای سخت و تاریک را گرفتن. این کشور به دلیل زیبای و حیات وحش، نمایشگاه نقاشی، موزه ها و … هر ساله تعداد زیادی گردشگر و توریست وارد این کشور می شوند و از دیدنی ها و جاذبه های این کشور لذت می برند.

تحصیل و اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی

شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی

بیشتر افراد در مورد مهاجرت به آفریقای جنوبی اغلب از طریق تحصیل و اعزام دانشجو در این کشور اقدامات لازم را انجام دهید. بعد از دریافت اقامت تحصیلی و دریافت پذیرش تحصیلی و اعزام دانشجو به این کشور نسبت به دریافت تابعیت و یا شهروندی این کشور می توانید اقدامات لازم را انجام دهید.

راه های دیگری بابت اخذ اقامت در این کشور وجود دارد از جمله: مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق کار، مهاجرت به آفریقای جنوبی سرمایه گذاری، مهاجرت به آفریقای جنوبی از طریق تحصیل می باشد. لازم به ذکر است تابعیت = از طریق تولد فرزند در این کشور امکان پذیر نمی باشد.

دانشگاه های آفریقای جنوبی

رتبه بندی دانشگاه های آفریقای جنوبی به شرح زیر می باشد.

 • دانشگاه CAPE = رتبه 141
 • دانشگاه Wiwatersrand = رتبه 318
 • دانشگاه Stellenbosch = رتبه 390
 • دانشگاه Natal = رتبه 650
 • دانشگاه Rhodes = رتبه 650
 • دانشگاه Johannesburg = رتبه 650

دانشگاه های مورد تایید در کشور آفریقای جنوبی

 • دانشگاه ویت واترسرند = University of Witatersrand wits
 • دانشگاه ناتال = University of Natal
 • دانشگاه کیپ تاون = Cape Town University
 • دانشگاه پرتوریا = University of Pretoria

شهر های دانشجویی آفریقای جنوبی

شهرت شهر های این کشو به دلیل داشتن مناظر طبیعی بسیار زیبا و گونه های متنوع می باشد. آفریقای جنوبی گزینه ی انتخابی مشهور بابت دانشجویان خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید از  مناظر زیبای طبیعی، ساحل Garden Route، گردش در کوه های Drakensberg، پارک های زیبای ملی، مناطق مرطوب و دریایی، ماندن در ساحل شرقی این کشور لذت ببرید. کارشناسان و مشاورین ارشد ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه تحصیل و اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی، مهاجرت از طریق کار به این کشور و …. به شما عزیزان مشاوره تخصصی می دهند.

تحصیل و اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی

اگر تمایل تحصیل در کشور آفریقای جنوبی را دارید باید مدارک مورد نیاز را داشته باشید. مدارک مورد نیاز بابت تحصیل در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا در این کشور موارد زیر می باشد:

 • نمره زبان آیلتس 6 بابت دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • نمره زبان آیلتس 6.5 بابت دوره دکترا
 • ارائه ویزای تحصیلی
 • ارائه ریز نمرات
 • ارائه انگیزه نامه
 • ارائه توصیه نامه
 • اثبات تمکن مالی بابت زندگی به مدت یک سال

مزیت های تحصیل در کشور آفریقای جنوبی

 1. تنوع رشته ها در تمامی دوره ها
 2. مجوز کار کردن در هر هفته به مدت 20 ساعت
 3. ادامه تحصیل در رشته ها
 4. دریافت ویزای همراه برای اعضای خانواده

زمان اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه های آفریقای جنوبی

دانشگاه های آفریقای جنوبی بابت اقدام به پذیرش تحصیلی 2 بار در سال انجام می شود. ترم اول در ماه فوری و ترم دوم در ماه جولای شروع می شود و دانشگاه های این کشور جزء برترین و معتبر ترین دانشگاه های این کشور می باشند و هر ساله تعداد زیادی دانشجویان وارد این کشور بابت ادامه تحصیل می شوند.

لازم به ذکر است که برای دریافت پذیرش در بهترین دانشگاه های آفریقای جنوبی در صورتی که دانشجو مدرک زبان را نداشته باشد این امکان را دارد که یک دوره زبان را شرکت کند و مدرک زبان آیلتس را دریافت کنند. هزینه کالج های زبان در کشور آفریقای جنوبی بستگی به دوره شما دارد. در کشور آفریقای جنوبی دوره های گوناگون در کالج های زبان تشکیل می شود. این دوره ها توسط کالج هایی انجام می شود که بر اساس فعالیت و آموزش طرح های زبان صورت می گیرد که این موسسات در کشور های آمریکا و انگلستان وجود دارد. شما این امکان را دارید که در این کالج ها شرکت کنید و بعد از اتمام این دوره زبان، ویزای تحصیلی دریافت کنید و به ادامه تحصیل خود بپردازید.

مهاجرت به آفریقای جنوبی

دریافت ویزای اقامت در این کشور از طریق سرمایه گذاری می باشد. دریافت ویزای سرمایه گذاری در کشور آفریقای جنوبی امری است که مختصص تنها کسی می باشد که این توانایی را داشته باشد که این نوع ویزا را برای شما دریافت کنند. آفریقای جنوبی مناسب ترین کشور برای امور اقتصادی و دریافت ویزای سرمایه گذاری می باشد.

مهم ترین مزایای آفریقای جنوبی بابت سرمایه گذاری خارجی

 • بهترین خدمات مالی در سطح قاره آفریقا
 • دروازه ورود به قاره آفریقا
 • ثابت بودن موقعیت سیاسی

متقاضیان بابت راه اندازی یک کسب و کار در آفریقای جنوبی باید مجوز  کسب و کار را داشته باشند. شرایط لازم بابت این کار این است که متقاضیان باید 5 نفر از کسانی که تابعیت آفریقای جنوبی یا افرادی که شهروند آفریقای جنوبی هستند را استخدام کند و به این افراد آموزش دهند.

لازم به توصیح می باشد که سرمایه گذاری به میزان 5.2 میلیون مزایا و فواید مشخص بابت اقتصاد آفریقای جنوبی دارد. مشاورین و کارشناسان ارشد ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در مورد تحصیل و اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران گرامی مشاوره تخصصی ارائه می دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *