مهاجرت تحصیلی سوئیس

بورسیه تحصیلی سوئیس 2019

برای شناخت بهتر بورسیه تحصیلی سوئیس در سال 2019 و هزینه و شرایط دریافت بورسیه تحصیلی سوئیس 2019 این مقاله را مطالعه بفرمایید. کشور سوئیس برای حمایت از دانشجویان بورسیه تحصیلی به دانشجویان اعطا می کنند. دانشجویان به تازگی به فکر ادامه تحصیل و بورسیه تحصیلی سوئیس 2019 می باشند زیرا کشور سوئیس یکی از بهترین کشورهای اروپایی می باشد که دانشجویان به فکر ادامه تحصیل به این کشور می باشند.

کمک هزینه تحصیلی دوره کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین المللی

در دانشگاه لوزان در دوره کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) آخرین مهلت ثبت نام در این دانشگاه 1 نوامبر می باشد که آغاز دوره از سپتامبر 2019 می باشد. تمامی طرح های کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) شامل می شود به غیر از موارد زیر:

  • استاد یار دانشکده پزشکی
  • استاد دانشکده آموزش
  • فوق لیسانس حقوق جنایی

تقریبا 10 بورس تحصیلی در این کشور وجود دارد که ارزش هر یک از بورس های تحصیلی 1600 CHF به مدت زمان 1.5 تا 2 سال می باشد.

بورس تحصیلی بازار های جهانی IMD

آغاز این دوره از ژانویه 2020 می باشد. در موسسه IMD سوئیس انجام می شود و تعداد بورس های تحصیلی هنوز مشخص نیست و رشته تحصیلی باید فوق لیسانس مدیریت بازرگانی MBA که هدف دانشجویان این است که به کشور در حال توسعه کمک کند و ارزش بورس تحصیلی 20.000 تا 60.000 CHF می باشد.

بورسیه تحصیلی EPFL

EPFL به تعدادی کمی کمک هزینه در دوره فوق لیسانس برای دانشجویان که سابقه تحصیلی خیلی خوبی دارند استفاده می شود. که در موسسه ECOL POLYTECHNIQUE DE LAUSANNE تشکیل می شود و ارزش بورس تحصیلی 16000 CHF به مدت یک سال می باشد.

بورس تحصیلی دوره فوق لیسانس (کارشناسی ارش) ETH ZIRICH

این نوع باید در 27 نوامبر 2018 درخواست داد. این نوع بورسیه برای دانشجویان در مقطع فوق لیسانس ETH و با دو طرح بورسیه تحصیلی مورد استقبال قرار می گیرد: بورس تحصیلی ESOP و بورس تحصیلی MSP می باشد که در موسسه ETH ZURICH  تشکیل می شود و تعداد بورس تحصیلی در این موسسه به منابع در سال بستگی دارد. ارزش این نوع بورسیه تحصیلی ESOP 11000 CHF در هر یک ترم می باشد. و 6000 CHF در هر یک ترم بابت هزینه های زندگی و تحصیل می شود.

بورسیه تحصیلی JIM ELLERT

برای این نوع بورسیه تا 30 سپتامبر در هر یک سال مهلت دارید که در موسسه IMD سوئیس برگزار می شود. تعداد بورسیه در این موسسه یک عدد می باشد و برای دانشجویان آفریقایی، اروپایی مرکزی و شرقی، جنوب شرقی آسیا استفاده می شود که ارزش بورسیه 20.000 فرانک می باشد.

بورس تحصیلی NESTLE MBA مخصوص زنان کشور در حال توسعه

برای این نوع بورسیه تا 30 سپتامبر در هر یک سال مهلت دارید که در موسسه IMD سوئیس برگزار می شود. در رشته های فوق لیسانس مدیریت بازرگانی MBA آموزش داده می شود. مخصوص زنان کشور در حال توسعه می شود که ارزش این بورسیه 25.000 فرانک می باشد.

بورسیه تحصیلی IMD MBA FUTURE LEADER

در موسسه IMD سوئیس برگزار می شود. فوق لیسانس مدیریت بازرگانی MBA تدریس می شود. تعداد بورس تحصیلی 3 عدد در یک سال می باشد که هدف این موسسه این است که برای همه دانش آموزان در جهان صورت بگیرد. ارزش بورس تحصیلی 30.000 فرانک می باشد.

بورسیه تحصیلی دوره فوق لیسانس دانشگاه ژنو 

مهلت این بورسیه از تا 15 مارس می باشد در این دانشگاه برگزار می شود و حتما بورسیه برای مقطع کارشناسی ارشد و رشته های زیست، شیمی، زمین و … تدریس می شود تعداد جوایز هنوز مشخص نشده است. ارزش این نوع بورسیه 10.000 فرانک در یک سال می باشد. بورسیه تحصیلی دولتی برای دانشجویان خارجی، این نوع بورسیه فقط برای دوره دکترا می باشد که در 10 تا از دانشگاه های کانتونی سوئیس و موسسات آموزشی عالی و پژوهشی انجام می شود.

بورسیه تحصیلی دانشگاه برن برای دانشجویان بین المللی

همه برنامه های مقطع فوق لیسانس در این دانشگاه به صورت دو رشته تحصیلی علوم پزشکی و زیست شناسی در مدت یک ماه می باشد. که ارزش بورسیه 1600 CHF در مدت یک ماه می باشد.

بورسیه تحصیلی دولتی برای دانشجویان بین المللی

در هر یک سال کنفدراسیون سوئیس برای مبادله دانشجویان بین المللی و همکاری برای تحقیقات بورسیه تحصیلی دولتی برای دانشجویان بیشتر از 180 کشور جهان را اعطا می شود. بورس تحصیلی که شامل هزینه های تحصیل، بیمه درمانی، کمک هزینه تحصیلی، وام و… داده می شود.

کمک هزینه دانشگاه لوزان برای دانشجویان خارجی

این بورسیه تحصیلی برای دانشگاه کارشناسی ارشد به مقدار 1.600 CHF می باشد که برای مقطع فوق لیسانس می باشد. دانشگاه پلی تکنیک برای دانشگاه لوزان تعداد کمی از دانشجویان کمک هزینه و بورسیه تحصیلی داده می شود که هر کمک هزینه شامل یک مبلغی حدودا 16.000 CHF در یک سال برای اجاره یک اتاق که دانشجویان ساکن شود داده می شود.

بورسیه تحصیلی برای دوره دکترا

بسیاری از دانشجویان شرایط خیلی مناسبی  را برای دریافت بورسیه تحصیلی دارند. دانشجویان با توجه به رزومه تحصیلی و علمی خود می توانند بورسیه تحصیلی دریافت کنند. شما می توانید در مورد بورسیه تحصیلی سوئیس 2019 با مشاوران ارشد و حرفه ای ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید و مشاوران ما با توجه به شرایط شما عزیزان راه های مهاجرت را پیشنهاد می کنید.

یک دیدگاه برای “بورسیه تحصیلی سوئیس 2019

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *