مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » استونی » اقامت از طریق سرمایه گذاری در استونی

اقامت از طریق سرمایه گذاری در استونیمطلع بودن از شرایط و قوانین کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری در استونی به متقاضیان و سرمایه گذاران خارجی کمک می کند تا در پروسه سرمایه گذاری در کشور استونی به موفقیت برسند. هر ساله متقاضیان زیادی برای سرمایه گذاری در کشور های مختلف و مهاجرت به کشور های اروپایی و آمریکایی به موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه می کنند و لازم به ذکر است که هموطنان عزیز می بایست جهت مهاجرت و کسب اقامت یک کشور، شرایط و مدارک مورد نیاز را دارا باشند. بدست آوردن اقامت از طریق سرمایه گذاری در استونی همراه با شرایط خاصی می باشد که در این نوشتار قصد داریم شما عزیزان را از آن ها مطلع و آگاه سازیم.

کشور استونی یکی از کشور های اروپایی می باشد که در بخش شمالی این قاره قرار گرفته است و بیش از یک میلیون و دویست هزار نفر جمعیت دارد و زبان رسمی آن استونیایی می باشد.

شرایط کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری در استونی

کشور استونی یکی از کوچک ترین و کم جمعیت ترین کشور های اروپایی می باشد در سال های اخیر به یکی از جذاب ترین مقصد های سرمایه گذاری در جهان تبدیل شده است. عوامل موفقیت کشور استونی وجود قوانین تجاری آزاد، سیستم بانکی رقابتی، ارز و پول قابل تمدید و محیط مناسب برای سرمایه گذاری می باشند و لازم به ذکر است که سرمایه گذاران بین خارجی می توانند با سرمایه گذاری در کشور استونی در بخش های فناوری اطلاعات و ارتباطات، صنایع سبز و همچنین فناوری زیستی به موفقیت چشمگیری برسند. مقایسه کشور های مختلف و کشور استونی برای حمایت از سرمایه گذاران به صورت زیر می باشد:

اروپای شرقی و آسیای مرکزیآلمانآمریکااستونیشاخص
7578شاخص شفافیت معامله
5593شاخص مسئولیت مدیر
6849شاخص قدرت سهامداران
6.466.56شاخص حمایت از سرمایه گذاران

 

کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری در استونی در زمینه های مختلف مانند تاسیس کمپانی، خرید ملک و مستغلات و همچنین خرید اوراق قرضه دولتی امکان پذیر می باشد. میزان مالیات در بخش سرمایه گذاری در کشور استونی بسیار پایین تر از سایر کشور های اروپایی می باشد و این مورد یک نقطه قوت برای دولت کشور استونی به شمار می رود. سرمایه گذارانی که در کشور استونی سرمایه گذاری گذاری می کنند و درآمد خود را از طریق کمپانی های معتبر بدست می آورند، از پرداخت مالیات و عوارض به طور کلی معاف می باشند.

اقامت از طریق سرمایه گذاری در استونی

خرید ملک و مستغلات در کشور استونی

کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری در استونی در بخش خرید ملک و مستغلات مسکونی و تجاری یکی از رایج ترین راه های کسب اقامت این کشور می باشد و هر ساله متقاضیان زیادی از سراسر اروپا و سایر نقاط جهان برای سرمایه گذاری در بخش املاک در کشور استونی به این کشور مهاجرت می کنند. سرمایه گذاری در بخش ملک و مستغلات تجاری و مسکونی در کشور استونی می تواند موجب اقامت متقاضیان و سرمایه گذاران در کشور استونی شود؛ اما متقاضیان باید در نظر داشته باشند که خرید ملک در این کشور قوانین خاصی دارد و متقاضیان و سرمایه گذاران حتما باید از شرایط و قوانین کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری در استونی در بخش خرید ملک و مستغلات مسکونی و تجاری آگاه و مطلع باشند.

خرید ملک های تجاری در کشور استونی نیز می توانند موجب کسب اقامت در این کشور شوند و به طور کلی متقاضیان و سرمایه گذاران می توانند با خرید رستوران ها، کارخانه ها، کارگاه ها و یا مغازه ها اقدام به کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور استونی در بخش خرید ملک و مستغلات کنند. خرید املاک تجاری معمولا با تاسیس کمپانی و شروع کسب و کار در کمپانی نیز همراه می باشد و سرمایه گذاران باید از شرایط آن به صورت کامل آگاه باشند. هموطنان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعت درباره شرایط سرمایه گذاری در کشور های آمریکایی و کشور های اروپایی به مقاله سرمایه گذاری در آمریکا و اروپا مراجعه کنند.

خرید اوراق قرضه دولتی در کشور استونی

خرید اوراق قرضه دولتی در کشور استونی یکی از روش ها و راه های سرمایه گذاری در این کشور اروپایی می باشد که به دو بخش تقسیم می شود:

  • سرمایه قابل برداشت
  • سرمایه غیر قابل برداشت

سرمایه قابل برداشت به صورتی میباشد که متقاضی برای مدت مشخصی پول خود را در بانک معتبر مربوطه در کشور استونی سپرده می کند. بعد از انجام این کار، برای مثال، متقاضی می تواند بعد از پنج سال کل سرمایه خود را بدون کسب سود، برداشت کند. این مورد با کسب اقامت دائمی کشور استونی همراه میباشد.

سرمایه قابل برداشت به صورتی می باشد که متقاضی برای مدت مشخصی پول خود را در بانک معتبر مربوطه در کشور استونی سپرده میکند. در این نوع سرمایه گذاری متقاضی نمی تواند پول خود را برداشت کند و به عبارتی با سرمایه گذاری اقدام به کسب اقامت میکند. این مورد با کسب اقامت دائمی و همیشگی کشور استونی همراه می باشد. لازم به ذکر است که تمامی روش های ذکر شده می بایست با کمک وکیل مجرب انجام شوند و بهتر است تا از وکیل های با تجربه اروپایی جهت انجام این امور درخواست کمک شود. سرمایه گذاری با خرید اوراق قرضه از امن ترین و بهترین روش های کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور استونی می باشد و متقاضیان میتوانند با خرید اوراق قرضه به صورت دائمی مقیم کشور استونی شوند. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به نوشتار کارت آبی اتحادیه اروپا از شرایط کسب این کارت به صورت کامل آگاه و مطلع شوید.

مزایای سرمایه گذاری در کشور استونی

متقاضیان و سرمایه گذارانی که اقدام به کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری در استونی می کنند حتما باید از مزایای سرمایه گذاری در این کشور مطلع باشند. به طور کلی نیروی کار در کشور استونی بسیار آموزش دیده و ماهر می باشند و همچنین موقعیت جغرافیایی کشور استونی نیز جهت سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد. همچنین افرادی که موفق به کسب اقامت این کشور می شوند می توانند به راحتی بدون نیاز به ویزا به کشور های حوزه اتحادیه اروپا سفر کنند.

متخصصان با تجربه موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت با افتخار آماده خدمت به تمامی هموطنان عزیز در زمینه های مختلف مهاجرتی می باشند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *