مهاجرت کاری آرژانتین

اقامت از طريق كار در آرژانتين

اقامت از طريق كار درکشور آرژانتين

اقامت از طريق كار در آرژانتين یکی از روش های ممکن کسب نمودن حق اقامت دائم این کشور در حال توسعه می باشد. در صورتی که شما هم برای کسب نمودن اطلاعاتی در مورد حق اقامت این کشور علاقه مند می باشید با مطالعه نمودن مقاله اقامت از طريق كار در آرژانتين و سایر مقالات مربوط به این کشور که در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت  موجود می باشد می توانید به اطلاعات جامعی در این زمینه به دست آورید.

قوانین اقامت از طريق كار در آرژانتين

یافتن کار در آرژانتین اصلی ترین مشکلی می باشد که مهاجرین این کشور دارند ، احتمالا این مشکل به عنوان  بزرگترین مانع برای کسانی است که به این کشور نقل مکان می کنند لقب گرفته است . تعداد زیادی از اشخاص وجود دارند که در آرژانتین از طریق یک شرکت خارجی مشغول به کار هستند، و این اشخاص قطعا با این چالش مواجه خواهند شد.

همواره این احتمال وجود دارد که مهاجرانی که اقدام به مهاجرت به این کشور می کنند می توانند درآمد خوبی کسب  نمایند و تمامی اشخاص متقاضی اقامت از طريق كار در آرژانتين باید تمامی ویزا های مورد نیاز و تمامی مجوز کار مورد نیاز را  کسب نمایند. بدون داشتن مجوز کاری مورد نیاز ، کلیه مهاجران قانونی قادر به کار کردن در  آرژانتین نمی باشند و این اشخاص می توانند برای اقدام به درخواست نمودن این ویزا برای یک بار در آرژانتین وحداقل به مدت دو سال می توانند  با اقامت موقت در این کشور زندگی کنند.

اقامت از طريق كار در آرژانتين

بررسی وضعیت بازار کار در آرژانتین

مهاجرانی که به کشورآرژانتین مهاجرت می نمایند و برای مهاجرت به این کشور برنامه ریزی می کنند می توانند برای یک بار در این کشور به دنبال کار باشند.و این امکان وجود دارد که در این راه به مشکلات متعددی برخورد نمایند لازم به ذکر می باشد که فرصت های شغلی مهاجران در این کشور بسیار محدود است. اما مهاجرین باید با توجه به نرخ پایین پرداختی که مربوط به مشاغل آنها می باشد  باید به این نکته توجه داشته باشند که معمولا برای تک تک مسافران برای مدت زمان محدود یا برای دانش آموزان مناسب تر است. به طور قابل توجهی میزان دست مزد در این کشور پایین می باشد. اما برخی از خارجی ها به این میزان در آمد عادت کرده اند. در آرژانتین، بسیاری از فرصت های شغلی  برای مهاجرین در شهرهای بزرگ فراهم شده است.

بیشترین مشاغل موجود در کشور آرژانتین

بیشتر زمینه های شغلی که در کشور آرژانتین وجود دارد عبارتند از:

  • کلیه مشاغل مرتبط با موسسات مالی و بانک ها
  • کلیه مشاغل متبط با فناوری اطلاعات
  • کلیه مشاغل مرتبط به نفت
  • کلیه مشاغل مرتبط به آموزش انگلیسی که به عنوان یک زبان خارجی محبوب محسوب خواهد شد.

نحوه یافتن کار متقاضییان اقامت از طريق كار در آرژانتين

کارکردن در آرژانتین آسان نمی باشد. چرا که در این کشور یک قاعده کلی وجود دارد که بیان می کند ، آرژانتینی ها از نظر کار آفرینی و اشتغال به میزان زیادی هم وطنان خود  را در نظر می گیرند. و اولویت استخدام آنها یک شخص هم وطن خود می باشد نه یک شخص دارای تابعیت خارجی . همچنین شرط دارای اهمیت دیگری وجود دارد که برای کسب نمودن مشاغلی  با سطح بالا تر در این کشور اشخاص متقاضی اقامت از طريق كار در آرژانتين  ملزم به آموختن زبان اسپانیایی می باشند که بتوانند در اکثر مشاغل به راحتی ارتباط بر قرار نمایند.

مجوز اقامت از طريق كار در آرژانتين

آرژانتینی ها معمولا نسبت به سایر مردم  های کشور های دیگر بسیار مهمان نواز می باشند. با این وجود، اگر در مشاغلی که به  مجوز کار نیاز دارند مشغول شوند ، در این صورت اغلب کارفرمایان  آنها از استخدام این گونه مهاجرین اجتناب می کنند؛ لازم به ذکر می باشد که این فرآیند بسیار قانونی می باشد و در قوانین اداری بسیاری از کشور ها وجود دارد.

اشخاص متقاضی اقامت از طريق كار در آرژانتين می توانند کلیه پروژه ها و یا همچنین کارهای آزاد را با شروع نمودن و فعالیت در کارهای کوچک و یا اشتغال به کارآفرینی  در این کشور شروع نمایند. و به صورت کلی  دولت این کشور از فرایند سرمایه گذاری خارجیان بسیار استقبال می کندچرا که با این کار میزان زیادی از پول و سرمایه وارد این کشور خواهد شد. این کارفرمایان اغلب خوشحال هستند که پول نقد را در برابر مهارت های به دست آمده توسط یک خارجی پرداخت کنند. با این وجود، این وضعیت وضعیت ویزا برای اقامت طولانی مدت در آرژانتین را حل نمی کند.

بررسی فرهنگ و قانون کار در آرژانتین

قانون کار در آرژانتین بسیار به سبک سخت گیرانه نوشته شده و در بر گیرنده قانون مشاغل قراردادی این کشورمی شود از جمله موارد قانونی ذکر شده در قانون این کشور عبارتند است:

  • تمام قوانین دارای ارتباط با جوانب کاری
  • تمام قوانین دارای ارتباط با میزان حقوق و مزایا
  • تمام قوانین دارای ارتباط با شرایط استخدامی کارکنان
  • تمام قوانین دارای ارتباط با تعهدات کارمندان و همچنین کارفرمایان
  • تمام قوانین دارای ارتباط با حداقل سن اشخاص متقاضی اقامت از طريق كار در آرژانتين

میزان ساعت کاری متقاضیان اقامت از طريق كار در آرژانتين

در آرژانتین هر روز کاری  هشت ساعت طول می کشد. وبه طور معمول ساعات کاری در این کشور از ساعت 8:30 صبح تا 12:30 بعد از ظهر و بعد از ساعت 4 صبح تا 8 بعدازظهر می باشد. با این توضیح که این میزان تقریبا برابر 48 ساعت کاری در طول ایام هفته است.  ام به مانند بسیاری از مردم کشور های دیگر مردم این کشور هم در بعد از ظهر های روز شنبه و همچنین در تمامی روز های یکشنبه  کار نمی کنند.

توصیه مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این می باشد کلیه اشخاص که قصد اقامت از طريق كار در آرژانتين را دارند می توانند به صورت قانونی برای انجام این فرایند فعالیت نمایند در صورتی که شما هم هدف گرفتن اقامت از طريق كار در آرژانتين را دارید می توانید با مراجعه نمودن به سایر لینک های موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با موضوعاتی نظیر (اقامت پس از تحصيل در آرژانتين) یا (ثبت شرکت در آرژانتین) به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *