مهاجرت تحصیلی مالت

اخذ بورس تحصیلی در مالتا

شرایط اخذ بورس تحصیلی در مالتا

بورسیه تحصیلی مالتا به تازگی مورد استقبال دانشجویان قرار گرفته شده است. کشور مالتا کشوری اروپایی که در جنوب کشور ایتالیا قرار دارد. این کشور یک جزیره در مورد فرهنگ، تجاری و اداری می باشد. در این کشور دانشگاه های زیادی وجود دارد که به زبان انگلیسی آموزش می دهند.موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این مقاله سعی بر این داریم که تمامی اطلاعات در مورد اخذ بورس تحصیلی در مالتا بورسیه تحصیلی در این کشور، مدارک لازم بابت دریافت بورسیه تحصیلی و …. برای اشخاصی که تمایل دارند تصیلات خود را در این کشور ادامه دهند را ارائه می دهیم.

دانشگاه های مالتا

این کشور در اروپای جنوبی می باشد که به علت وجود دانشگاه های انگلیسی زبان مهاجران زیادی را جذب می کند. بیشتر دانشگاه ها و کالج ها در این حومه شهر والیتا قرار دارد. بزرگ ترین دانشگاه این کشور دانشگاه مالت می باشد که دارای 11 هزار دانشجو در این کشور می باشد و این دانشگاه دارای 700 دانشجوی خارجی می باشد. محوطه اصلی دانشگاه در بندر شهید که سمت غرب این شهر می باشد قرار دارد.

زبان انگلیسی، زبان آموزش رسمی این کشور می باشد که یکی از مزیت های تحصیل در این کشور محسوب می شود. برای دانشجویانی که می خواهند سطح زبان خود را به سطح مورد نیاز برسانند، کالج ها سطح زبان انگلیسی خود را حمایت می کنند.  ویزای کوتاه مدت که برای زبان آموزانی که تمایل دارند یک دوره کوتاه مدت را در این کشور داشته باشند. اغلب این ویزا برای مدت زمان سه ماه صدور می گردد. نوع دیگر ویزا، ویزای بلند مدت می باشد که بیشتر از سه ماه می باشد و برای دانشجویانی که تمایل دارند بعد از دوره زبان وارد دانشگاه شوند و به تحصیل خود ادامه دهند.

تحصیل در مالتا و اخذ بورس تحصیلی در مالتا

برای دوره لیسانس (کارشناسی)، فوق لیسانس (کارشناسی ارشد) و دکترا می باشد که هر کدام از دوره های تحصیلی مدت زمان مشخصی دارد.

دوره لیسانس (کارشناسی)

اغلب چهار سال می باشد. دانشجویان مجوز این را دارند در هنگام تحصیل به مدت 10 ساعت مشغول به کار شوند و به هزینه های تحصیل و زندگی خود کمک کنند.

دوره فوق لیسانس (کارشناسی ارشد)

مدت زمان تحصیل این دوره دو سال می باشد. دانشجویان مجوز کار کردن دارند و در هنگام تحصیل به مدت 20 ساعت در یک هفته می تواند مشغول به کار شوند و هزینه های زندگی و تحصیل خود را تامین کنند.

دوره دکترا

مدت زمان تحصیل این دوره سه سال می باشد. دانشجویان مجوز کار کردن دارند و می توانند در حین تحصیل به مدت 30 ساعت در یک هفته می تواند مشغول به کار شوند و هزینه های زندگی و تحصیل خود را پوشش دهند. در این کشور دو نوع دانشگاه وجود دارد :

  1. دانشگاه دولتی
  2. دانشگاه خصوصی

دانشگاه های دولتی هزینه های بسیار کم می باشد و در اصل به صورت رایگان می باشد ولی دانشگاه های خصوصی بر عکس این دانشگاه دولتی هزینه شهریه و تحصیل زیاد می باشد. البته هزینه های دانشگاه خصوصی به رشته تحصیلی شما بستگی دارد. به صورت میانگین شهریه هر ترم دانشگاه از 2.000 یورو شروع می شود. اگر تمایل دریافت ویزای دانشجویی را دارید دانشجویان باید هزینه ابتدایی را بابت زندگی و تحصیل داشته باشید.

هزینه زندگی در مالتا

یکی از مواردی که قبل از اقدام به مهاجرت به این کشور باید ابتدا شرایط و هزینه های این کشور را بررسی و ارزیابی کنید سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید.

  • هزینه اجاره خانه به مدت ماهانه = 700 یورو
  • هزینه اجاره خوابگاه به مدت ماهانه = 450 یورو
  • هزینه اجاره یک اتاق دانشجویی به مدت ماهانه = 250 یورو

لازم به توضیح می باشد که هزینه زندگی و تحصیل در این کشور تقریبا از 900 یورو در هر ماه شروع می شود و بستگی به شخص و هزینه های شخص دارد. با توجه به هزینه زندگی و هزینه تحصیل در این کشور ، نسبت به کشور های دیگر اورپایی به صورت رایگان می باشد و اگر دانشجو موفق به اخذ بورس تحصیلی در مالتا شود از هزینه های تحصیل معاف می باشد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با توجه به شرایط و رزومه تحصیلی شما، در زمینه اخذ بورس تحصیلی در مالتا بهترین راه را به شما سروران ارائه می دهند.

اخذ بورس تحصیلی در مالتا

بورسیه تحصیلی مالتا به دلایل زیادی بستگی دارد و شما بابت دریافت بورسیه و کمک هزینه تحصیلی باید شرایط لازم را داشته باشید. شما برای دریافت بورسیه تحصیلی این کشور باید رزومه تحصیلی خیلی قوی داشته باشید. بورسیه تحصیلی به شما و هزینه های تحصیل و زندگی شما کمک می کنند و اکنون برای دوره تحصیلی دکترا در دسترس می باشد . این بورسیه بیشتر به افرادی که در رشته های مهندسی هستند داده می شود. دانشجویان بین المللی بابت اخذ بورس تحصیلی در مالتا باید شرایط زیر را دارا باشند :

  • شخص باید مدرک لیسانس (کارشناسی) خود را که ترجیحا در رشته های مهندسی مانند کامپیوتر، برق، مکانیک و …. ارائه دهند.
  • ارائه پایان نامه تحصیلی دانشجو
  • ارائه مدرک زبان معتبر و نمره قبولی
  • ارائه نمره GMAT در اخذ بورسیه تاثیر دارد
  • ارائه رزومه کاری مربوط به رشته تحصیلی

فرایند اخذ بورس تحصیلی در مالتا

بابت دریافت بورسیه در مرحله اول شما باید درخواست خود را برای دانشگاه مورد نظر ارسال کنید و به علاوه ی درخواست خود باید اسناد و مدارک تحصیلی خود را به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد و از طریق ایمیل برای دانشگاه مورد نظر ارسال کنید. امکان اخذ بورسیه تحصیلی در این کشور برای افرادی که شرایط بسیار عالی را دارند امکان پذیر می باشد. کسانی که تمایل دارند در دوره دکترا بورسیه تحصیلی دریافت کنند شانس زیادی دارند.

به همین دلیل پیشنهاد موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این است که اگر قصد ادامه تحصیلی در این کشور را دارید، اخذ بورس تحصیلی در مالتا به شما و هزینه های شما خیلی کمک می کنند. مشاوران ما ابتدا باید شرایط و رزومه تحصیلی شما را بررسی کنند و سپس بهترین روش و گزینه را به شما ارائه می دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *