مهاجرت سرمایه گذاری در پرتغال

اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک

مهاجرت به آفریقای جنوبی

آیا شما  به اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک  علاقه دارید ؟ آیا شما هم به شرایط اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک آشنایی دارید؟ اگر شما هم متمایل به دانستن اطلاعاتی در مورد شرایط اخذ اقامت پرتغال  از طریق خرید ملک هستید با خواندن این مقاله میتوانید به اطلاعات زیادی در این زمینه دست یابید.

گرفتن ویزای طلایی این کشور از طریق سرمایه گذاری نمودن  در زمینه املاک برای گرفتن  اقامت این کشور و در  زمینه ی گرفتن تابعیت این کشور را میتواند فراهم کند.و قابلیت این را دارد که گرفتن تابعیت قاره اروپا را فراهم می آورد. ویزای طلایی این کشور که از ماه آگوست سال دو هزارو دوازده میلادی به این قابلیت را دارد که به طریقی برای امر  تولید نمودمن سرمایه و همچنین سرمایه گذاری در حوزه املاک ، بدست دولت میباشد.

این کشور این قابلیت را داشته که امر سرمایه گذای نمودن  متقاضی در سر تا سر  قاره  اروپا را فراهم کند. ویزای طلایی این کشور این قابلیت را دلرد که برا ی همه  سرمایه گذاران که از ملیت هایی که کشورشان عضو کشورهای عضو اتحادیه ارو پا نمیباشد را فراهم کند. با این توضیح که اشخاصی که قصد سرمایه گذاری نمودن در این کشور را دارند این قابلیت را دارند که به  یکی از سه روش زیر برای  امر سرمایه گذاری در  این کشور را انتخاب کنند.

روش های کلی در زمینه سرمایه گذاری در کشور پرتغال

  • از طریق  سرمایه گذاری به میزان  حداقل یک ملیون یورو در یک  شرکت با تابعیت این کشور.
  • از طریق تاسیس نمودن یک  شرکت با تابعیت این کشور واقدام به استخدام نمودن  بیشتر  از ده نفر
  • از طریق اقدام به  خرید نمودن  ملکی که  حداقل ارزش این ملک پانصد هزار یورو باشد.

روش سرمایه گذاری کردن در ملک

  • توجه داشته باشید که حد اقل سرمایه گذاری نمودن در ملک باید به میزان پانصد هزار یورو باشد .
  • در هر صورت املاک را میتوان اجاره داد و تفاوت نمیکند که ملک از لحاظ تجاری و مسکونی بودن از  چه نوعی باشد .
  • به هر اندازه که ملک خریداری شود میبایست  دست کم  به میزان پانصد هزار یورو  ارزش داشته باشد.
  • اشخاصی که به صورت مشترک در یک دارایی واحد  و  یک ملک واحد  سرمایه گذاری میکنند قادر به این امر میباشند که فقط در یک ملک اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

یک روش از سرمایه گذاری نمودن ویژه املاکی که قصد و امکان  بازسازی نمودن را دارند و حد اقل میبایست  به میزان مبلغ  سیصد و پنجاه هزار یورو   باشد وجود دارد. این روش از سرمایه گذاری کردن  دارای مراحل زمانی بلند مدت تری برای گرفتن اقامت میباشد. توضیح چگونگی طی کردن فرایند سرمایه گذاری کردن در ملک پرتغال شخص متقاضی سرمایه گذاری ملزم به این میباشد  که قبل از در خواست ویزا اقدام به امر سر مایه گذری نماید. برای خرید نمودن  ملک  مدتی به اندازه یک الی سه ماه زمان لازم میباشد.  با پایان یافتن  کلیه مراحل برای  درخواست نمودن  ویزا برای  چند ماه  امکان زمان بر بودنش وجود دارد.

 توضیح الزامات سرمایه گذاری کردن در ملک پرتغال

به جز میزان سرمایه ی مورد نیاز برای این کار،  عدم سو پیشینه و نبود سابقه کیفری موثر  و به همراه داشتن بیمه برای پوشش دادن الزامات  پزشکی در  این کشور دارای ضرورت  باشد.

برسی میزان مخارج و هزینه در کشور پرتغال

میزان مخارجی که از جانب دولت  برای هر یک ازنفرات  خانواده در زمینه ویزای طلایی  این کشور به میزان ، 5147.80 یورو می باشد. میزان مخارج برای تمدید نمودن در طول  هر دو  سال یکبار  نصف این قیمت این قیمت خواهد بود. به جز این موارد ،  مراحل لازم برای دریافت شهریه باری تمدید نمودن  ویزا برای خود شخص متقاضی  514.80 یورو  میباشد و  برای هر یک از اعضای خانواده 80.20 به میزان  یورو میباشد

میزان مخارج لازم برای گرفتن وکیل در راستای ارائه درخواست برای هر خانواده در این کشور به میزان  چهار الی پنج هزار یورو تخمین زده شده است. اقدام به خرید نمودن  ملک در در این کشور در برگیرنده همه مالیات و تمبر مالیاتی نیز میباشد. شخص متقاضی ملزم به این میباشد که  چیزی حدود نه الی ده درصد از ارزش دارایی را به منظور گرفتن مالیات و  انتقال دادن دارایی پرداخت نماید. شخص متقاضی ملزم به پرداخت مالیات به سرمایه گذارانی که دارای درآمد جهانی میباشند  هست. در حالی که اقامت نمودن در مدتی   بیشتر  از یکصدو هشتاد  روز دراین کشور ، تعلق می گیرد. برای شخص متقاضی هیچ نوع مالیات بر درآمدی، برای مدت  ده سال اولیه در برگیرنده حال شخص متقاضی  نمی شود.

توضیح شرایط خانوادگی برای  فرایند سرمایه گذاری کردن در ملک پرتغال

این شزط ویژه خانواده ای میباشد که در بر گیرنده  همسر و فرزندانی که به سن قانونی  هیجده سال نرسیده باشند. فرزندان بالای هیجده  سال میبایست به صورت تمام وقت و یا نیمه وقت در حا لت  دانشجویی  بوده و تحت تکلف والدین به سر ببرند. اگر پدر و مادر شخص متقاضی که بیشتر از شصت وشش سال عمر کرده باشند ، بدون اینکه  تابت نمایند که سرپرستی اولاد خود را ندارند شامل این برنامه ها نمیشوند .

 توضیح شرایط کاری و شرایط زندگی کردن برای  فرایند سرمایه گذاری کردن در ملک پرتغال

اسخاص متقاضی  که هدفشان زندگی نمودن  به صورت دائم در این کشور میباشد ملزم به گرفتن، به بیمه ی پزشکی میباشند.هر چند که خانواده ها  قادر میباشند که به همه  خدمات عمومی که در بر گیرنده مراقبت های پزشکی و مدرسه ای که به صورت دولتی قابلیت  دسترسی داشته باشند را  دارند.

ناگفته نماند که مدارس دولتی فقط قادر به این میباشند که تنها برنامه های درسی  این کشور را پیگیری کنند ولی ناگفته نماند که به تعداد زیادی از  مدارس بین المللی انگلیسی نیز وجود دارد.لازم به ذکر است که متقاضیان قادر به گرفتن  مجوز کار و به کار اندازی مجدد کسب و کار در این کشور را نیز خواهند داشت.

 توضیح چگونگی گرفتن تابعیت و پاسپورت برای  فرایند سرمایه گذاری کردن در ملک پرتغال

شخص متقاضی ملزم به این میباشد که  بعد از گذشت پنج سال برای دریافت نمودن  اقامت دائم این کشور و پس از گذشت شش سال برای گرفتن تابعیت این کشور می تواند اقدام نماید. برای گرفتن تابعیت این کشور ،  اشخاص متقاضی میبایست در یک آزمون پایه ی از  زبان شرکت کرده باشند. بعد از گرفتن اقامت این کشور و یا اخذ  تابعیت این کشور  دیگر  برای تمدید ویزای طلایی  الزامی وجود ندارد.

توضیح ویژگی ها و مزیتهای فرایند سرمایه گذاری کردن در ملک پرتغال

اشخاص متقاضی که این فرایند را با موفقیت طی نموده اند حق زندگی کردن  در این کشور را در صورتی که متمایل به این کار باشند را دارند. با داشتن کارت اقامت همه اعضای خانواده ی شخص متقاضی ، با اختیار تمام که در کلیه  نواحی شینگن وجود دارد ، بدون آنکه بتواند ویزای مجدد بگیرد ، قادر به سفر کردن میباشد. اشخاص متقاضی که دارای پاسپورت هستند  قادر به اقامت در قاره  اروپا بوده  و  میتوانند به  اموری مثل کارکردن ، زندگی کردن ، تحصیل نمودن  و  رفتن به مسافرت در کل کشورهایی که عضو  اتحادیه اروپا  باشند بپردازند.

موسسه سفیران سروش سعادت که با بهره گیری از وکلا و مشاورین مجرب در زمینه اموری مانند اخذ تابعیت و مهاجرت نمودن به دیگر کشور های دنیا  دارای تخصص میباشد قادر به فراهم نمودن این امکان برای شما  میباشد که بتوانید در زمینه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک از طریق مراجعه نمودن  به سایت این موسسه و مشاوره نمودن حضوری و غیر حضوری این موسسه از اطلاعات جامعی بهره ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *