مهاجرت به کشور سنگاپور

اخذ اقامت سنگاپور 2019

اخذ اقامت سنگاپور 2019 دارای قوانین ومقررات و شرایط خاصی می باشد که متقاضیانی که قصد دارند مقیم این کشور پیشرفته شوند حتما باید از این مقررات و شرایط مطلع باشند تا بتوانند اقدام به اخذ اقامت سنگاپور 2019 کنند.

برای کسب اقامت و تابعیت کشور سنگاپور راه های مختلفی وجود دارد و متقاضیان می توانند با کسب روادید مختلف وارد کشور سنگاپور شوند و سپس با گذشت چند سال اقامت همیشگی و همچنین پاسپورت این کشور را کسب کنند.

کشور سنگاپور از مدرن ترین و پیشرفته ترین کشور های دنیا می باشد که در بخش جنوب غربی قاره ی آسیا واقع شده است و شایان ذکر است که این کشور دارای شرایط اقتصادی فوق العاده مطلوب می باشد و متقاضیانی که قصد دارند اقامت دائمی و پاسپورت این کشور را کسب کنند حتما باید تاثیر مثبتی در اقتصاد سنگاپور داشته باشند.

در این مقاله از شرایط اخذ اقامت سنگاپور 2019 به صورت کامل مطلع میشوید.

شرایط زندگی در سنگاپور

کشور سنگاپور از بهترین کشور های دنیا جهت تحصیل، کار، زندگی، تجارت و همچنین کارآفرینی می باشد؛ زیرا به طور کلی شرایط اقتصادی این کشور در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و مردم این کشور در رفاه کامل زندگی می کنند.

یکی از مهم ترین مواردی که باعث می شود تا متقاضیان اقدام به کسب اقامت دائمی کشور سنگاپور کنند، وجود امنیت در این کشور و پایین بودن درصد اعتیاد و دزدی نسبت به سایر کشور های دنیا می باشد.

در کشور سنگاپور دانشگاه های بسیار معتبری دارد و اکثر دانشگاه های این کشور در سطح جهانی قرار دارند و لازم به ذکر است که معتبر ترین دانشگاه های کشور سنگاپور در بین پنجاه دانشگاه برتر جهان قرار گرفته اند.

کسب اقامت کشور سنگاپور و همچنین دریافت پاسپورت این کشور مدرن همراه با مزایای بسیاری می باشد؛ برای مثال متقاضیان می توانند به همراه خانواده خود به این کشور مهاجرت کنند و با گذر زمان مقیم همیشگی این کشور شوند.

اقامت در کشور سنگاپور باعث می شود تا متقاضیان به همراه اعضای خانواده شان بتوانند در این کشور مشغول به کار، تحصیل و همچنین فعالیت تجاری شوند و در صورتی که متقاضیان بیش از پنج سال ساکن این کشور باشند، می توانند مقیم همیشگی آن محسوب شوند و سپس پاسپورت سنگاپوری کسب کنند.

به یاد داشته باشید که افراد زیر هجده سال در صورتی که بخواهند در کشور سنگاپور زندگی کنند، باید بعد از رسیدن به سن قانونی، به مدت دو سال به خدمت سربازی بروند.

کسب اقامت دائمی

متقاضیانی که قصد دارند اقامت دائمی کشور سنگاپور را کسب کنند، باید شرایط زیر را دارا باشند:

 • داشتن بستگان و اعضای خانواده (پدر، مادر، همسر) که دارای تابعیت سنگاپور باشند.
 • داشتن فرزندانی که قبل از رسیدن به سن قانونی تابعیت سنگاپور را کسب کرده باشند.
 • افرادی که روادید پی، کیو و اس را دارند.
 • افرادی که به عنوان سرمایه گذار یا کارآفرین در کشور سنگاپور شناخته می شوند.

مهاجرت به سنگاپور و مقیم شدن در این کشور از راه های مختلفی ممکن می باشد و شما عزیزان می توانید جهت مشاوره با مشاوران و کارشناسان ما با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

جهت مطلع شدن از روش های اخذ اقامت سنگاپور 2019 با ما همراه باشید.

ازدواج در کشور سنگاپور

یکی دیگر از روش های اخذ پاسپورت سنگاپور ازدواج در این کشور می باشد و متقاضیان در صورتی می توانند گذرنامه این کشور را از طریق ازدواج کسب کنند که همسر آن ها اهل کشور سنگاپور باشد.

برای ازدواج کردن با یک شهروند سنگاپوری در این کشور، متقاضیان باید با کسب روادید توریستی، پانزده روز زود تر از ازدواج وارد خاک کشور سنگاپور شوند و متقاضیان بعد از ازدواج باید مدارک و اسناد ازدواج را به اداره مهاجرت سنگاپور تحویل دهند تا بعد از شش ماه اقامت این کشور پیشرفته را کسب کنند.

در صورتی که زوجین بیش از پنج سال به صورت مشترک با هم زندگی کنند، همسر خارجی می تواند اقامت این کشور را کسب کند و در صورتی که دو سال از کسب اقامت دائمی این کشور بگذرد، وی می تواند گذرنامه کشور سنگاپور را بدست بیاورد.

سرمایه گذاری در کشور سنگاپور

سرمایه گذاری در سنگاپور مزایا و موارد مثبت زیادی به همراه دارد و همانطور که گفته شد، افرادی که در برای اقتصاد و صنعت کشور سنگاپور مفید باشند، می توانند گذرنامه این کشور را به راحتی کسب کنند.

سرمایه گذاری در کشور سنگاپور میتواند در زمینه های تاسیس کمپانی، خرید مسکن و املاک، کارآفرینی و سایر مواردی که در تجارت و اقتصاد این کشور نقش مثبتی دارند انجام شود.

برای کسب اقامت و مقیم شدن در کشور سنگاپور از طریق خرید املاک متقاضیان باید بیش از پانصد هزار دلار سرمایه داشته باشند.

همچنین افرادی که قصد دارند در کشور سنگاپور اقدام به تاسیس کمپانی کنند، باید سرمایه کافی داشته باشند؛ برای مثال برای تاسیس کمپانی های با مسئولیت محدود، متقاضیان باید حداقل دو و نیم میلیون دلار سرمایه داشته باشند.

متقاضیانی که قصد کارآفرینی در کشور سنگاپور را دارند نیز می توانند در صندوق معاملات سرمایه گذاری کنند.

به یاد داشته باشید که خرید خانه در کشور سنگاپور موجب کسب اقامت و تابعیت نمیشود و متقاضیان باید به صورت مستقیم در اقتصاد این کشور موثر باشند؛ برای مثال کارآفرینی و تاسیس کمپانی از بهترین روش های کسب اقامت و سپس تابعیت می اشند.

سرمایه گذاران با داشتن پنج سال سابقه کار در کشور سنگاپور و پرداخت مالیات های مربوطه، می توانند مقیم همیشگی کشور سنگاپور شوند و در صورتی که دو سال از کسب اقامت دائمی این کشور بگذرد، متقاضیان می توانند گذرنامه کشور سنگاپور را بدست بیاورند.

کسب روادید تحصیلی

یکی دیگر از راه های ورود به کشور سنگاپور، کسب روادید تحصیلی این کشور پیشرفته می باشد که در شرایط خاص می تواند تبدیل به اقامت و تابعیت کشور سنگاپور شود.

متقاضیان و دانشجویان بین المللی با دریافت روادید تحصیلی، می توانند جهت تحصیل به کشور سنگاپور مهاجرت کنند.

جهت کسب اقامت و سپس تابعیت و گذرنامه کشور سنگاپور با روادید تحصیلی، متقاضیان باید بعد از اتمام دوره های تحصیلی خود، با تبدیل روادید خود به روادید کاری و پیدا کردن شغل مناسب و مرتبط با مدرک تحصیلی، مشغول به کار شوند و با گذشت پنج سال، اقدام به کسب اقامت و تابعیت کنند.

برای کسب اطلاعات درباره هزینه ها و مخارج تحصیل و اقامت دانشجویی در سنگاپور می توانید به مقاله ی هزینه تحصیل و زندگی در سنگاپور مراجعه کنید.

دوره های تحصیلی

به طور کلی تحصیل در دانشگاه های کشور سنگاپور در سه دوره ی اصلی انجام می شود:

 • دوره ی لیسانس.
 • دوره ی فوق لیسانس.
 • دوره ی دکترا.

در ادامه از شرایط تحصیل در این سه دوره ی تحصیلی در دانشگاه های کشور سنگاپور مطلع خواهید شد.

دوره ی لیسانس

برای کسب مدرک تحصیلی لیسانس از دانشگاه های کشور سنگاپور، متقاضیان باید به مدت چهار سال مشغول به تحصیل شوند.

جهت ورود به این دوره متقاضیان و دانشجویان خارجی باید در دانشگاه مربوطه پذیرفته شوند و مدرک آیلتس با نمره ی شش ارائه دهند.

هزینه تحصیل در این دوره  به صورت سالانه از پانزده هزار دلار الی بیست هزار دلار می باشد و این نرخ بستگی به رشته، دانشگاه و دوره های مختلف تحصیلی دارد.

دانشجویان این دوره برای کاهش هزینه های خود می توانند به صورت پارت تایم مشغول به کار شوند و لازم به ذکر است که تای کاری دانشجویان در این دوره ده ساعت در هفته می باشد.

دوره ی فوق لیسانس

برای کسب مدرک تحصیلی فوق لیسانس از دانشگاه های کشور سنگاپور، متقاضیان باید به مدت دو سال مشغول به تحصیل شوند.

جهت تحصیل در این دوره متقاضیان می توانند با ارائه پرونده ی سوابق تحصیلی خوب و نمرات بالا و همچنین مدرک زبان مورد نیاز، اقدام به کسب کمک هزینه های تحصیلی کنند.

هزینه تحصیل در این دوره  به صورت سالانه از شانزده هزار دلار الی بیست هزار دلار می باشد و این نرخ بستگی به رشته، دانشگاه و دوره های مختلف تحصیلی دارد.

دانشجویان این دوره برای کاهش هزینه های خود می توانند به صورت پارت تایم مشغول به کار شوند و لازم به ذکر است که تای کاری دانشجویان در این دوره بیست ساعت در هفته می باشد.

دوره ی دکترا

برای کسب مدرک تحصیلی دکترا از دانشگاه های کشور سنگاپور، متقاضیان باید به مدت چهار لی پنج سال مشغول به تحصیل شوند.

دانشجویان این دوره نیز می توانند با ارائه پرونده ی سوابق تحصیلی خوب و نمرات بالا و همچنین مدرک زبان مورد نیاز، اقدام به کسب کمک هزینه های تحصیلی کنند.

از مهم ترین فاکتور هایی که موجب کسب بورسیه جهت تحصیل در این دوره می شود می توان به داشتن استاد راهنما اشاره کره.

دانشجویان این دوره با کسب بورسیه می توانند به صورت رایگان مشغول به تحصیل در معتبر ترین دانشگاه های کشور سنگاپور کنند.

کسب روادید کاری

یکی از راه های ورود به کشور سنگاپور، کسب روادید کاری و مهاجرت به این کشور جهت کار می باشد.

متقاضیان باید در نظر داشته باشند که این روش راه ساده برای کسب تابعیت و گذرنامه نمی باشد.

افرادی که قصد دارند روادید کاری کشور سنگاپور را بدست بیاورند، باید از کارفرمای یک کمپانی معتبر در کشور سنگاپور جاب آفر داشته باشند.

برای کسب دعوت نامه متقاضیان باید از بیست الی پنجاه سال داشته باشند و به یاد داشته باشید که متقاضیان جهت کسب اقامت و تابعیت کشور سنگاپور باید بیش از پنج سال در این کشور مشغول به کار شوند.

بعد از کسب اقامت، در صورتی که متقاضیان دو سال متوالی در کشور سنگاپور مقیم باشند، می توانند گذرنامه این کشور را بدست بیاورند.

روادید کاری کشور سنگاپور

انواع روادید کاری سنگاپور به چن بخش تقسیم می شوند:

P1 Visa

این روادید برای متقاضیانی می باشد که متخصص محسوب می شوند و تجربه و سابقه ی کاری زیادی دارند.

EP Visa

این روادید برای مدیران و متخصصانی می باشد که در زمینه های اجرایی تجربه و سابقه داشتند.

حداقل درآمد: 3600 دلار.

PEP Visa

این نوع از روادید با در نظر گرفتن تخصص افراد ارائه می شود و مدت اعتبار آن پنج سال (بدون امکان تمدید) می باشد.

حداقل درآمد: 8000 دلار.

WP Visa

این نوع از روادید دو سال معتبر می باشند و برای متقاضیان نیمه ماهر مناسب می باشند.

حداقل درآمد: 2200 دلار.

روادید کارآموزان خارجی

این روادید شش ماه معتبر می باشد و برای دانش آموزانی که در دوره های علمی شرکت می کنند مناسب است.

روادید فارغ التحصیلان

این روادید برای افرادی می باشد که از دانشگاه های کشور های زیر فارغ التحصیل شده اند:

 • آلمان.
 • ژاپن.
 • فرانسه.
 • استرالیا.
 • هنگ کنگ.
 • نیوزلند.
 • آمریکا.

این روادید شش ماه اعتبار دارند و برای متقاضیان هفده الی سی سال مناسب می باشد.

کلام پایانی:

به طور کلی جهت اخذ اقامت سنگاپور 2019 متقاضیان می توانند از راه های مختلفی اقدام کنند و شما عزیزان اگر قصد دارید به صورت کامل از این روش ها و راه ها مطلع شوید، می توانید با تعیین تایم قبلی جهت کسب اطلاعات به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *