شرایط در سنت کیتس

اخذ اقامت سنت کیتس از طریق تولد و ازدواج

اقامت سنت کیتس از طریق تولد و ازدواج

اخذ اقامت سنت کیتس از طریق تولد و ازدواج از جمله رایج ترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد در صورتیکه شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در زمینه اخذ اقامت سنت کیتس از طریق تولد و ازدواج هستید  با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی دست یابید.

الزامات متقاضیان اخذ اقامت در سنت کیتس از طریق تولد

اشخاص متقاضی ملزم می باشند که اسناد و مدارک مذکور را به کمیسیون عالی این کشور تحویل دهند. بعد از تولد فرزند، والدین وی در این کشور ملزم به تهیه نمودن و هم چنین معرفی نمودن منزلی به اداره مهاجرت این کشور می باشند. البته به شرطی که این منزل مسکونی دارای شرایط مناسب باشد. لازم به ذکر می باشد که کلیه مدارک و هم چنین کلیه فاکتور ها که بیان گر تهیه نمودن مسکن در این کشور باشد به ازای هر سال در میان سایت اداره مهاجرت این کشور منتشر خواهد شد.نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این می باشد که اشخاص ملزم به در نظر گرفتن این موضوع می باشند که تازگی محدودیتی برای جذب نمودن مهاجر در این کشور به وجود آمده است که بر اساس این محدودیت مهاجرین هم وطن و هم چنین مهاجرینی که دارای تابعیت افغانستان می باشند به غیر از در نظر گرفتن نظر از محل سکونت آنها از ورود مهاجرین ممانعت می کنند مگر در صورتی که حق اقامت در کشور دیگری را دارا باشید.

اخذ اقامت سنت کیتس از طریق تولد و ازدواج

مدارک لازم برای اخذ اقامت در سنت کیتس از طریق تولد

خانواده های متقاضی جهت اخذ اقامت در سنت کیتس از طریق تولد ملزم به آماده و تحویل دادن مدارک زیر می باشند. البته برخیاز این موارد  بستگی به شرایط خاص متقاضیان دارد متفاوت است ولی به صورت کلی شامل موارد زیر می باشد:

  • تحویل دادن فرم های تکمیل شده دارای ارتباط با تولد فرزند به انضمام یک سری از رو نوشت های این مدارک.
  • اقدام به تحویل دادن مدرکی که بیان گر معاینه پزشکی کامل  شخص و هم چنین اعضای خانواده وی باشد.
  • اقدام به تحویل دادن مدرکی که بیان گر تولد فرزند این اشخاص در داخل خاک این کشور باشد.
  • اقدام به تحویلی دادن مدرکی که بیان گر متولد شدن والدین این شخص و هم چنین اجداد این شخص در داخل خاک این کشور باشد و به انضمام رونوشت این مدارک.
  • دو قطعه عکس دارای شرایط پاسپورتی
  • به همراه داشتن مدرکی که بیان گر پرداخت نمودن هزینه لازم برای تولد فرزند باشد.

شرط اصلی  اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

اصلی ترین شرط اخذ اقامت این کشور این می باشد که شخص متقاضی ملزم به ازدواج نمودن با شخصی می باشد که دارای حق شهروندی هم چنین حق تابعیت این کشور باشد. در صورتی که شخصی اقدام به ازدواج با یکی از اشخاصی که دارای حق تابعیت این کشور شده باشد. با اقدام به تحویل دادن مدارکی که در برگیرنده فرم تکمیل شده درخواست ویزا و هم چنین فرمی که بیان گر پرداخت نمودن هزینه ها باشد می تواند اقدام به دریافت نمودن حق شهروندی در این کشور نماید و در نهایت می تواند اقدام به دریافت نمودن پاسپورت این کشور نماید.

الزامات متقاضیان اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

در راستای موفقیت در زمینه گرفتن حق تابعیت هر کشوری از روش ازدواج، تعدادی از قوانین و مقررات ضروری وجود دارد.که برخی از الزامات عبارتند از:

  • در صورتی که شخص متقاضی ازدواج هدف ازدواج نمودن با شخصی که دارای حق تابعیت این کشور را دارد. در این صورت قادر می باشد که از یک کشیش در میان این کشور کمک بگیرد تا منجر به کاهش هزینه های مربوط به ازدواج این اشخاص شود.
  • اقدام به انجام آزمایش خون که زمان آن باید قبل از ازدواج باشد نیز از جمله موارد ضروری می باشد که شخص متقاضی ازدواج در این کشور ملزم به انجام آن می باشد.
  • دیگر کاری که انجام آن الزامی می باشد این می باشد که گواهی ازدواج باید در میان یک دادگاه صالح و به وسیله منشی دادگاه مربوطه تکمیل شود. در صورتی که شخصی که قصد ازدواج در این کشور را داشته باشد بعد از موفقیت در انجام این گونه مراحل می تواند برای دریافت حق ازدولج در این کشور اقدام نماید.

شرایط اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

بر اساس قوانین ازدواج این کشور اشخاص متقاضی ازدواج در این کشور ملزم می باشند که بر اساس قانون این کشور در راستای انجام مراسم ازدواج را با وجود داشتن چندین شاهد و هم چنین با حضور یک کشیش و یا قاضی دارای صلاحیت که دارای تابعیت این کشور باشد اقدام به بر گذاری مراسم ازدواج نمایند.

هم چنین این اشخاص ملزم می باشند که اقدام به ثبت نمودن ازدواج خود در این کشور نمایند. با این توضیح که اقدام به اثبات نمودن این ازدواج از روش تحویل دادن یک نسخه از سند ازدواج به دادگاه این کشور انجام خواهد شد و در نهایت که پس از انجام کلیه مراحل قانونی ازدواج این اشخاص می توانند که در این کشور ازدواج خود را به ثبت برسانند.

بررسی قوانین اخذ اقامت سنت کیتس از طریق ازدواج

به مانند اکثر کشور های دیگر ازدواج در این کشور هم دارای شرایط خاصی می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

قانون محدویت سنی بر اساس قوانین ازدواج این کشور کلیه اشخاص متقاضی ازدواج ملزم به رسیدن سن قانونی ازدواج می باشند. با این توضیح که این اشخاص باید به سن هجده سالگی رسیده باشند. اما در حالتی که سن اشخاص متقاضی ازدواج در این کشور کمتر از هجده سال باشد در این صورت این شخص می تواند که با دریافت نمودن رضایت یکی از پدر و مادر خود اقدام به ازدواج نماید.

در صورتی که شما هم با مطالعه نمودن مقاله اخذ اقامت سنت کیتس از طریق تولد و ازدواج علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در زمینه این گونه روش های ماجرتی شدید این فرصت را دارید تا با مزاجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر (ویزای تحصیلی سنت کیتس) و یا (ویزای کاری سنت کیتس) به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *