مهاجرت سرمایه گذاری در ایرلند

اخذ اقامت از طریق کار در ایرلند

اخذ اقامت از طریق کار در ایرلند

این کشور که جزمحدوده کشورهای اروپای غربی می باشد و عضو اتحادیه شنگن نمیباشد. ولی به علت میزان مالیات کم و هم چنین زبان رایج در میان مردم این کشور که زبان انگلیسی می باشد.اخذ اقامت از طریق کار در ایرلند یکی از راه های مهاجرت می باشد.

اغلب اشخاص متمایل به امر سرمایه گذاری در این کشور می باشند . سیستم مهاجرتی این کشور به مهاجران که دارای مهارت ها و تخصص های مورد نیاز اقتصادی باشد برای گرفتن مجوز ورود و  همچنین ویزا این کشور به آسانی هرچه تمام تر مجوز می دهد.

شرایط مهاجرت کاری به ایرلند

 • شخص باید کمتر از 40 سال داشته باشد.
 • شخص باید به زبان انگلیسی مسلط باشد و مدرک زبان داشته باشد.
 • کار در رشته های ویژه صورت می گیرد و کار های هتل داری، آشپزی و …. پرمخاطب می باشد.
 • برای کار کردن افراد مجرد شانس بیشتری دارند.

شرایط کار در ایرلند از سمت کارفرما

شخصی که تمایل به کار در ایرلند دارند باید از سمت کارفرما در ایرلند مشغول به کار شوند، شرایطی که کارفرما برای متقاضی در نظر باید بگیرید شامل :

 • شخص باید پاسپورت معتبر داشته باشد.
 • دریافت درآمد از طریق کارکردن و تامین هزینه های زندگی
 • شرایط در قراردادهای گروهی صنفی در ایرلند
 • اتحادیه صنفی مرتبط با نظر خود در اطراف شرایط استخدامی که اعلام شده است.
 • کار های مرتبط در کشور های اروپایی و آگهی های منطقه اقتصادی اروپا همکاری داشته باشید.

دریافت اقامت و تابعیت در ایرلند

اگر اشخاص متقاضی سرمایهگذاریدرایرلندیکشخص که کشورش  عضو اتحادیه اروپاباشد و قصد این را دارد که به این کشور اقدام به  مهاجرت نماید، اخذ اقامت از طریق کار در این کشور به این کشور که یکی از آسان ترین روش های مهاجرتی به کشور ایرلند می باشد که به سه صورت انجام می گیرد.

این روش ها عبارت از:

 1. روش خرید املاک مسکونی
 2. روش سرمایه گذاری

الف :روش خرید املاک مسکونی

با این روش که در راستای گرفتن اقامت این کشور انجام می شود, اشخاص متقاضی کاریابی که اقدام به خرید ملکی مسکونی در کشور ایرلند می نمایند و بر اساس سرمایه گذاری نمودن و خرید کردن  اعمال شده باشد اقدام به درخواست نمودن اقامت و همچنین مهاجرت نمودن به این کشورمی نمایند.

ب :روش سرمایه گذاری

اقدام به خرید نمودن املاک تجاری از جمله مغازه، رستوران، هتل و کارخانه وسایر املاک دیگر در این کشور نمایند. البته از این روش امکان این وجود دارد که به تنهایی یا در اکثر موارد همراه با ثبت شرکت در کشور ایرلند انجام شود و بستگی به قوانین و مقررات کشورها دارد اما چنان چه تاسیس شرکت با هدف مدیریت مجموعه های مذکور انجام شود می بایست گردش مالی شرکت در این کشورکه بیانگر وضعیت حقیقی کسب و کار مورد نظر باشد.

آخرین روش کاریابی و گرفتن اقامت این کشور و اقدام به مهاجرت نمودن به قاره اروپاخرید نمودن اوراق قرضه دولتی در راستای گرفتن اقامت این کشور می باشد . از این طریق شخص متقاضی اقدام به خرید نمودن اوراق قرضه دولتی در راستای گرفتن اقامت کشور ایرلند و در نهایت  گرفتن اقامت قاره اروپا اقدام می کند که خود به دو روش سرمایه گذاری بی برگشت و سرمایه گذاری قابل برگشت بعد از طی نمودن مدت زمان سپرده گذاری سرمایه می باشد.

بررسی اخذ اقامت از طریق کار در ایرلند

این مراحل عبارتند از :

 1. مرحله درخواست
 2. مرحله تایید
 3. سرمایه گذاری
 4. اقامت

اشخاص متقاضی بابت اخذ اقامت از طریق کار در این کشور می بایست به امر سرمایه گذاری تا مبلغ پانصد هزار  یورو با استفاده از توانایی خود در رشته هنر، رشته ورزش، و رشته بهداشت می باشد. هم اکنون در صورتی که  شخص سرمایه گذار پنج شریک داشته باشد قادر به این می باشد که تا چهار صد هزار یورو نیزسرمایه گذاری نماید.

اخذ اقامت از طریق کار در ایرلند

اشخاص متقاضی سرمایه گذار قادر به این می باشند که با پانصد هزار یورو  به کسب و کار مشغول شوند و در حالتی که شخص سرمایه گذار به مدت زمان سه سال گردش مالی داشته باشد قادر به این هست که اقامت دائم این کشور را  اخذ نماید.

کار یابی در اوراق قرضه کشور ایرلند

اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در کشور ایرلند  ملزم به سرمایه گذاری در زمینه  اوراق قرضه کشور ایرلند به ارزش ده میلیون یورو برای مدت زمان  پنج سال خریداری نمایند.

کاریابی از طریق مختلف در کشور ایرلند

اشخاص متقاضی سرمایهگذاری ملزم به این می باشند که حداقل مبلغی به میزان چهل و پنج هزار یورو  یا پنجاه هزار یورو اقدام به خرید  اوراق قرضه نمایند. اشخاص متقاضی سرمایه گذاری ملزم به این می باشند که تا مبلغ  پانصد هزار یورو را دریک صندوق ویژه سرمایه گذاری که مورد تایید دولت کشور ایرلند باشد سرمایه گذاری نمایند.

مزیت اخذ اقامت از طریق کار در ایرلند

 • با اخذ اقامت از طریق کار می توانید به آسانی به کشور های دیگر اتحادیه اروپا و عضو شنگن سفر کنید.
 • با اخذ اقامت از طریق کار می توانید از تمامی کشور های اتحادیه اروپا و عضو شنگن به فعالیت و کار مشغول باشید.
 • با اخذ اقامت از طریق کار می توانید در تمامی کشور های اتحادیه اروپا و عضو شنگن حساب بانکی داشته باشید.
 • با اخذ اقامت از طریق کار می توانید در تمامی کشور های اتحادیه اروپا و عضو شنگن از بیمه و خدمات درمانی به صورت مجانی استفاده کنید.
 • با اخذ اقامت از طریق کار می توانید در تمامی کشور های اتحادیه اروپا و عضو شنگن خرید ملک انجام دهید.
 • با اخذ اقامت از طریق کار می توانید در تمامی کشور های اتحادیه اروپا و عضو شنگن به بیش تر از 145 کشور دنیا سفر کنید و لذت ببرید.
 • با اخذ اقامت از طریق کار به آسانی می توانید ویزای کشور های آمریکا، کانادا و انگلستان را بدست آورید.

لازم به توضیح می باشد که موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بابت اخذ اقامت از طریق کار در ایرلند جزء بهترین موسسات حقوقی کشور می باشد. کارشناسان ارشد و حرفه ای آماده پاسخ گویی و مشاوره تلفنی که به صورت رایگان و حضوری به شما عزیزان و سروران می باشند.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *