مهاجرت کاری لهستان

آژانس های کاریابی در لهستان

آژانس های کاریابی در لهستان

کشور لهستان یکی از کشورهای برتر اقتصادی اروپا می باشد که موقعیت های شغلی برای شهروندان اتحادیه اروپا و افراد خارجی می باشد. این کشور احتیاج به نیروی کار متخصص و با تحصیلات بالا دارد و هر ساله تعداد زیادی از افراد حرفه ای کشورهای اروپایی، آسیایی و آمریکای بابت نیروی کار برای افراد خارجی صورت می گیرد. آژانس های کاریابی در لهستان یکی از معتبر ترین آژانس های کاریابی می باشد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادتدر زمینه مهاجرت و اقامت به کشور های اروپایی، کانادا، آفریقای جنوبی و ….. بهترین  خدمات را خواهد داشت.

درباره کشور لهستان

لهستان کشوری اروپایی می باشد که از سمت غرب با کشور آلمان، از سمت جنوب غربی با جمهوری چک، از سمت جنوب با کشور اسلواکی و از سمت شمال شرق با کشور لیتوانی و روسیه هم مرز می باشد. مساحت و وسعت این کشور بیشتر از 312 هراز کیلو متر مربع می باشد و نهمین کشور اروپا می باشد. جمعیت این کشور 38 میلیون نفر می باشد که در جایگاه هشتمین کشور پرجمعیت اروپا می باشد. پایتخت این کشور شهر وروشو می باشد. به زبان لهستانی صحبت می کنند و واحد پول آن ها زلوتی می باشد. روش های مختلف بابت کار کردن در این کشور وجود دارد که از بین آن ها می توانیم به خدمات استخدامی ملی لهستان اشاره کنیم. خدمات استخدام ملی این کشور دارای تعداد کمی پیشنهاد کاری می باشد.

خدمات آژانس های کاریابی در لهستان

یکی از بهترین روش یافتن کار ایرانیان در لهستان این است که برای دریافت ویزای کار می توانند از خدمات کاریابی و استخدام خصوصی و آژانس های کاریابی استفاده کنند. شخص فرصت های بهتری برای جستجوی کار در بخش خصوصی دارد. خدمات آژانس های کاریابی در لهستان معمولا برای اشخاص جویای کار در این کشور به صورت رایگان می باشد. برخی از این آژانس ها این امکان را می دهند که خانواده خود را به عنوان همراه با خود ببرید. شخص متقاضیان کار در این کشور باید به صورت آنلاین درخواست کار دهید و رزومه کاری خود را با یک قطعه عکس ارسال کنید.

مجوز کار برای ایرانیان در لهستان

مهم ترین قسمت پیدا کردن کار برای ایرانیان در این کشور و شهروندان کشور های دیگر خارجی از اتحادیه اروپا اخذ مجوز کار می کنند. لازم به ذکر است که شخص متقاضی کار در این کشور، این امکان را ندارد که برای اخذ مجوز کار در لهستان اقدام کنند. مجوز کار به پیشنهاد های کاری از سمت کارفرما نیاز دارد و در اولین مرحله شخص باید کار مناسب در این کشور را پیدا کند و پس از آن کار فرما باید از سمت شخص متقاضی کار درخواست مجوز کار را ارائه دهد.

بعد از صدور مجوز کار، شخص متقاضی کار در این کشور باید به سفارت این کشور مراجعه کنید و با ارائه مدارک لازم، جهت دریافت ویزای کار اقدام کنید. لازم به توضیح می باشد که مجوز کار برای زمان های محدود و برابر با مدت قرارداد کاری صادر می شود. این مجوز در صورت تمایل کارفرما برای ادامه کار با شخص قابل تمدید می باشد.

انواع مجوز کار در لهستان برای ایرانیان

نوع A

این نوع مجوز برای یک شهروند ایرانی برای کارفرمایی کار می کنند که دفتر، محل سکونت و سایر فعالیت های تجاری او در لهستان واقع شده است.

نوع B

یک ایرانی در 6 تا 12 ماه در لهستان اقامت می کند و در هئیت مدیره یک فرد قانونی که تجارت خود را تاسیس کرده کار می کند.

نوع C

یک ایرانی برای یک کارفرمای غیر لهستانی کار می کند، بیشتر از 30 روز به شعبه یا مراکز واقع در لهستان انتقال داده می شود.

نوع D

یک شهروند ایرانی برای کارفرمای غیر لهستانی (خارجی) مشغول به کار می شود و شخص به منظور اجرای سرویس به لهستان وارد می شود.

نوع  E

یک ایرانی برای کارفرمای غیر لهستانی مشغول به کار می باشد و شخص برای سه ماه در 6 ماه آینده برای کار غیر از آن چه بیان شده به لهستان انتقال داده می شود.

مدارک مورد نیاز بابت آژانس های کاریابی در لهستان

 • قرارداد کار از کارفرمای لهستانی
 • ارائه پاسپورت یا گذرنامه
 • ارائه ترجمه شناسنامه
 • ارائه ترجمه مدارک تحصیلی دوره های قبلی
 • ارائه ترجمه سوابق کاری
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
 • دو قطعه عکس

آژانس های کاریابی در لهستان

روش های مختلفی برای کاریابی وجود دارد مانند جستجو در سایت های کاریابی، ارسال رزومه کاری به آژانس های کاریابی بهتر است که اشخاص برای آسانی کار در انجام کاریابی مدارکی مانند کارت شناسایی، کارت اقامت، گواهی تحصیلی، گواهی فنی و حرفه ای، سابقه کاری و مدارک و اسناد مبنی بر عدم کار قانونی به همراه داشته باشند.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادتبه شما سروران عزیز درباره اقامت به این کشور به صورت رایگان با مشاوران ارشد ما مشاوره تلفنی می شوید.

در چه مواردی مجوز کار نیاز نمی باشد

 1. وقتی که شخص به صورت پناهنده در این کشور می باشد.
 2. وقتی که شخص حمایت های مالی از سمت این کشور را دارد.
 3. وقتی که شخص دارای اقامت طولانی مدت از یکی از کشور های اروپایی را دارد.
 4. وقتی که شخص دارای مجوز اسکان در این کشور را دارد.
 5. وقتی که شخص اجازه اقامت لهستان را به صورت دائم دریافت کرده است.
 6. وقتی که شخص دارای اقامت تحصیلی در این کشور به منظور تحصیل در دوره های مختلف و در رابطه با انجام کار تحقیقی و پژوهشی صورت می گیرد.
 7. وقتی که شخص با یک شهروند لهستانی مزدوج شده باشد.

مدارک لازم بابت اخذ آژانس های کاریابی در لهستان

 • کپی از کارت شناسایی یا گذرنامه
 • ارائه مدارک ثبت دادگاه ملی برای افراد حقوقی
 • ارائه مدارک ثابت شده فعالیت اقتصادی کارفرما
 • ارائه سند شرکت، کارفرما یک شرکت با تعهد محدود
 • ارائه مدارک مبنی بر اساس این که شخص خارجی شرایط لازم را انجام دهد.
 • ارائه کپی از قرارداد منعقد شده بین شخص و کارفرما به صورت مشخص و دقیق

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یکی از بهترین موسسه های حقوقی می باشد که در مورد مهاجرت و اقامت به شما سروران بهترین روش های مهاجرتی ارائه می دهند و از ابتدای پروسه ی قرارداد تا انتهای پروسه قرارداد در کنار شما هستیم.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *